Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Drážďanech také grilovali

02.05.2019 | sk

Divizní výběry SK Roudnice ktg. U15 a U14 se ve středu 1. května zúčastnily v rámci projektu Ve čtyřech jsme silní turnaje v Drážďanech, kde nastoupily proti partnerským celkům. Kromě pořadatelského SC Borea Dresden se představil i FK Ústí nad Labem a SG Dynamo Dresden.   

"Byl to vůbec první turnaj této kategorie s účastí všech partnerských klubů. Zápasy se hrály na umělce a měly velmi dobrou úroveň. Skončili jsme na třetím místě, ale bylo to především o setkání čtyř partnerů, které bylo zakončeno společným grilováním," pochvaloval si vedoucí roudnické U15 Martin Poborský. 

Výsledky: Roudnice - Ústí 0:1, Borea 1:1 (Plášek), Dynamo 0:2. 

Roudnice: Soušek, Hrbáček, Kulhan, Kokeš, Poborský, Plášek, Rafaj, Skokan, Smejkal, Šveňha, Tumpach, Vavrný, Vlček, Zezula.

V Drážďanech měla miniturnaj i kategorie U14. V té ale chybělo domácí Dynamo. Roudnickým se tentokrát tak nevedlo a po dvou porážkách skončili poslední. 

Výsledky: SK Roudnice - FK Ústí 0:1, SC Borea 0:6.

 
Aktuální články
Dvacet minut a odjezd

Poslední podzimní venkovní utkání fotbalisté SK Roudnice vůbec nezvládli. Na umělce v Kadani podlehli Klášterci vysoko 0:5, když...

 
Bod navíc po patnácté sérii

V předposledním podzimním domácím duelu na těžkém terénu fotbalisté SK Roudnice vedli nad Proboštovem od 14. minuty po gólu Slavíčka,...

 
Hráčem víkendu se stal Nepovím

Nejlepším hráčem víkendu 2. - 3. listopadu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice nad Labem zvolen Tadeáš...

 
Ideální jedenáctka víkendu
 
V Chomutově padli jednou
 
Ligové týmy vyzrály na Háje
 
Dva body byly maximem
 
Starší žáci se rozloučili prohrou
 
Hráčem víkendu se stal Hubený
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 16.11.2019, 13:30
FK Klášterec n. O. - SK Roudnice nad Labem
5:0 (0:0)
 
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS