Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Drážďanech také grilovali

02.05.2019 | sk

Divizní výběry SK Roudnice ktg. U15 a U14 se ve středu 1. května zúčastnily v rámci projektu Ve čtyřech jsme silní turnaje v Drážďanech, kde nastoupily proti partnerským celkům. Kromě pořadatelského SC Borea Dresden se představil i FK Ústí nad Labem a SG Dynamo Dresden.   

"Byl to vůbec první turnaj této kategorie s účastí všech partnerských klubů. Zápasy se hrály na umělce a měly velmi dobrou úroveň. Skončili jsme na třetím místě, ale bylo to především o setkání čtyř partnerů, které bylo zakončeno společným grilováním," pochvaloval si vedoucí roudnické U15 Martin Poborský. 

Výsledky: Roudnice - Ústí 0:1, Borea 1:1 (Plášek), Dynamo 0:2. 

Roudnice: Soušek, Hrbáček, Kulhan, Kokeš, Poborský, Plášek, Rafaj, Skokan, Smejkal, Šveňha, Tumpach, Vavrný, Vlček, Zezula.

V Drážďanech měla miniturnaj i kategorie U14. V té ale chybělo domácí Dynamo. Roudnickým se tentokrát tak nevedlo a po dvou porážkách skončili poslední. 

Výsledky: SK Roudnice - FK Ústí 0:1, SC Borea 0:6.

 
Aktuální články
Roudnice se trefovala jen v první půli

V prvním přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice účastníkovi krajského přeboru z Krupky 3:7. Zatímco v prvním poločase...

 
V přípravě čekají přáteláky i turnaj

Pod vedením nového trenéra Jakuba Pekaře zahájila více než dvacítka fotbalistů SK Roudnice nad Labem v úterý 16. července v domácím...

 
Šmidrkal: Třetí místo je úspěch

Jako nováček skončili na třetím místě, což je velmi dobrý výsledek, ale snili ještě o lepším. Před fotbalisty SK Roudnice se v...

 
Titul získala rezerva zaslouženě
 
Bezstarostný fotbal bez bodů
 
Roudnická rezerva ovládla přebor
 
Pětigólová rozlučka
 
Sokolov odvezl všechny body
 
Roudnice Cup pro Slavii Praha
 
Roudnice si upevnila třetí místo
 
Zápasy
Muži A | Sobota 15.06.2019, 13:30
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS