Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Drážďanech také grilovali

02.05.2019 | sk

Divizní výběry SK Roudnice ktg. U15 a U14 se ve středu 1. května zúčastnily v rámci projektu Ve čtyřech jsme silní turnaje v Drážďanech, kde nastoupily proti partnerským celkům. Kromě pořadatelského SC Borea Dresden se představil i FK Ústí nad Labem a SG Dynamo Dresden.   

"Byl to vůbec první turnaj této kategorie s účastí všech partnerských klubů. Zápasy se hrály na umělce a měly velmi dobrou úroveň. Skončili jsme na třetím místě, ale bylo to především o setkání čtyř partnerů, které bylo zakončeno společným grilováním," pochvaloval si vedoucí roudnické U15 Martin Poborský. 

Výsledky: Roudnice - Ústí 0:1, Borea 1:1 (Plášek), Dynamo 0:2. 

Roudnice: Soušek, Hrbáček, Kulhan, Kokeš, Poborský, Plášek, Rafaj, Skokan, Smejkal, Šveňha, Tumpach, Vavrný, Vlček, Zezula.

V Drážďanech měla miniturnaj i kategorie U14. V té ale chybělo domácí Dynamo. Roudnickým se tentokrát tak nevedlo a po dvou porážkách skončili poslední. 

Výsledky: SK Roudnice - FK Ústí 0:1, SC Borea 0:6.

 
Aktuální články
Výběr OFS zvládl úvod, pak to bylo slabší

Fotbalový výběr OFS Litoměřice ktg. U12 sice do Memoriálu Vladimíra Betky skvěle odstartoval, ale na výhru s OFS Klatovy pak už ve...

 
V Karlových Varech bodovala jen patnáctka

Starší žáci SK Roudnice ktg. U15 sice soupeře většinu zápasu tlačili, ale na víc než jeden bod to nestačilo. Čtrnáctka inkasovala od FC...

 
V Liberci uspěly oba výběry

Ligoví fotbalisté SK Roudnice si o víkendu přivezli všechny body. Třináctka porazila Liberec 7:5, dvanáctka 11:7. Vítězství těší i...

 
Koncovka byla pro silné nervy
 
Ligový víkend přinesl brankové hody
 
Patnáctka se rozjela po půli
 
Od lídra si body neodvezli
 
Další díl černé série
 
Výhru si připsala jen dvanáctka
 
V Roudnici slavila Sparta
 
Zápasy
Muži A | Neděle 19.05.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK ČL Neštěmice
2:1 (0:0)
 
Muži A | Neděle 02.06.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - TJ ČSAD Libouchec
 
 
RSS