Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Výhru si připsala jen dvanáctka

08.05.2019 | sk

V předehrávce 12. kola žákovské ligy sk. C uspěl na domácím trávníku výběr SK Roudnice ktg. U12, třináctka inkasovala od FC Háje Jižní Město devět branek. 

Liga U13


Domácí střídali znovu dobré okamžiky s těmi slabšími, což soupeř dokázal využít. Především ve druhé třetině Roudnici odskočil a ta i přes zlepšení v poslední části vysoko prohrála. Trenéra Tomáše Vecka mrzel především fakt, že jeho svěřenci nedokázali využít nějakou z velmi dobrých příležitostí ke gólu, naopak hostujícímu výběru umožnili leckdy snadno skórovat.  
 
Roudnice - Háje Jižní Město 0:9. Branky: Slavík 2, Trnka 2, Černý 2, Pechanec, Zlatuška, Šveda. 

Roudnice: Macek, Štrupl, Kozák, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Repka, Filous, Chromý, Bartoš, Kačo, Řechtáček.

Liga U12

Pátý celek soutěže začal proti domácím odvážně a dostal se do vedení. Roudnické (2. místo) inkasovaný gól probral a otočili skóre, i když jejich výkon měl k optimálnímu daleko. "Včera byli někteří kluci na různých výběrech a turnajích a jedna parta měla asi nějak v hlavách, že je unavená. Nedařil se přechod do útoku, kombinace, dělali jsme všechno obráceně. Na druhou stranu nás může těšit, že když se nedaří jedné skupině, rozhodne to druhá. Zápas nebyl z naší strany tak koukatelný, jak jsme zvyklí, tedy že je to hlavně o přihrávkách a o běhání, ale vyhráli jsme. Soupeř nás potrápil, měl ve svém středu několik výborných individualit. My jsme ale byli šťastnější v zakončení. I přes tu výhru ale s hrou celkově spokojeni nejsme," dodal trenér SK Roudnice David Plicka.     
 
Roudnice - Háje Jižní Město 8:4. Branky: Kubalík 2, Mikas 2, Šafr, Jirásek, Hubený, Bulíř - Kuneš 2, Sita, Šesták.

Roudnice: Soušek, Kočí, L. Malina, Bulíř, Dvořák, Dlouhý, Šafr, Mikas, Jirásek, Fric, D. Malina, Plicka, Hubený, Kubalík, Haudke.  

 
Aktuální články
Čtrnáctka nestačila na Meteor

V dalším přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice nad Labem r. 2007 Meteoru Praha 2:6. Domácí "čtrnáctka" ale podle trenéra...

 
V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý

Fotbalový Memoriál Petra Kořána v Křešicích ovládli hráči Dobroměřic. Roudnice obsadila druhou příčku, třetí byli domácí a...

 
Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou

Mladí fotbalisté SK Roudnice odehráli o víkendu miniturnaj, na který si pozvali Bohemians, Meteor a Teplice. Domácí odehráli první tři...

 
Mladší i starší žáci SK Roudnice prošli testy
 
Po půli přišla smršť
 
V Roudnici se tvoří dívčí tým
 
Přes solidní výkon prohra
 
Představujeme - ročník 2006
 
Představujeme - ročník 2007
 
Představujeme - ročník 2008
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Střekov
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS