Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Výhru si připsala jen dvanáctka

08.05.2019 | sk

V předehrávce 12. kola žákovské ligy sk. C uspěl na domácím trávníku výběr SK Roudnice ktg. U12, třináctka inkasovala od FC Háje Jižní Město devět branek. 

Liga U13


Domácí střídali znovu dobré okamžiky s těmi slabšími, což soupeř dokázal využít. Především ve druhé třetině Roudnici odskočil a ta i přes zlepšení v poslední části vysoko prohrála. Trenéra Tomáše Vecka mrzel především fakt, že jeho svěřenci nedokázali využít nějakou z velmi dobrých příležitostí ke gólu, naopak hostujícímu výběru umožnili leckdy snadno skórovat.  
 
Roudnice - Háje Jižní Město 0:9. Branky: Slavík 2, Trnka 2, Černý 2, Pechanec, Zlatuška, Šveda. 

Roudnice: Macek, Štrupl, Kozák, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Repka, Filous, Chromý, Bartoš, Kačo, Řechtáček.

Liga U12

Pátý celek soutěže začal proti domácím odvážně a dostal se do vedení. Roudnické (2. místo) inkasovaný gól probral a otočili skóre, i když jejich výkon měl k optimálnímu daleko. "Včera byli někteří kluci na různých výběrech a turnajích a jedna parta měla asi nějak v hlavách, že je unavená. Nedařil se přechod do útoku, kombinace, dělali jsme všechno obráceně. Na druhou stranu nás může těšit, že když se nedaří jedné skupině, rozhodne to druhá. Zápas nebyl z naší strany tak koukatelný, jak jsme zvyklí, tedy že je to hlavně o přihrávkách a o běhání, ale vyhráli jsme. Soupeř nás potrápil, měl ve svém středu několik výborných individualit. My jsme ale byli šťastnější v zakončení. I přes tu výhru ale s hrou celkově spokojeni nejsme," dodal trenér SK Roudnice David Plicka.     
 
Roudnice - Háje Jižní Město 8:4. Branky: Kubalík 2, Mikas 2, Šafr, Jirásek, Hubený, Bulíř - Kuneš 2, Sita, Šesták.

Roudnice: Soušek, Kočí, L. Malina, Bulíř, Dvořák, Dlouhý, Šafr, Mikas, Jirásek, Fric, D. Malina, Plicka, Hubený, Kubalík, Haudke.  

 
Aktuální články
Dvacet minut a odjezd

Poslední podzimní venkovní utkání fotbalisté SK Roudnice vůbec nezvládli. Na umělce v Kadani podlehli Klášterci vysoko 0:5, když...

 
Bod navíc po patnácté sérii

V předposledním podzimním domácím duelu na těžkém terénu fotbalisté SK Roudnice vedli nad Proboštovem od 14. minuty po gólu Slavíčka,...

 
Hráčem víkendu se stal Nepovím

Nejlepším hráčem víkendu 2. - 3. listopadu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice nad Labem zvolen Tadeáš...

 
Ideální jedenáctka víkendu
 
V Chomutově padli jednou
 
Ligové týmy vyzrály na Háje
 
Dva body byly maximem
 
Starší žáci se rozloučili prohrou
 
Hráčem víkendu se stal Hubený
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 16.11.2019, 13:30
FK Klášterec n. O. - SK Roudnice nad Labem
5:0 (0:0)
 
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS