Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Výhru si připsala jen dvanáctka

08.05.2019 | sk

V předehrávce 12. kola žákovské ligy sk. C uspěl na domácím trávníku výběr SK Roudnice ktg. U12, třináctka inkasovala od FC Háje Jižní Město devět branek. 

Liga U13


Domácí střídali znovu dobré okamžiky s těmi slabšími, což soupeř dokázal využít. Především ve druhé třetině Roudnici odskočil a ta i přes zlepšení v poslední části vysoko prohrála. Trenéra Tomáše Vecka mrzel především fakt, že jeho svěřenci nedokázali využít nějakou z velmi dobrých příležitostí ke gólu, naopak hostujícímu výběru umožnili leckdy snadno skórovat.  
 
Roudnice - Háje Jižní Město 0:9. Branky: Slavík 2, Trnka 2, Černý 2, Pechanec, Zlatuška, Šveda. 

Roudnice: Macek, Štrupl, Kozák, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Repka, Filous, Chromý, Bartoš, Kačo, Řechtáček.

Liga U12

Pátý celek soutěže začal proti domácím odvážně a dostal se do vedení. Roudnické (2. místo) inkasovaný gól probral a otočili skóre, i když jejich výkon měl k optimálnímu daleko. "Včera byli někteří kluci na různých výběrech a turnajích a jedna parta měla asi nějak v hlavách, že je unavená. Nedařil se přechod do útoku, kombinace, dělali jsme všechno obráceně. Na druhou stranu nás může těšit, že když se nedaří jedné skupině, rozhodne to druhá. Zápas nebyl z naší strany tak koukatelný, jak jsme zvyklí, tedy že je to hlavně o přihrávkách a o běhání, ale vyhráli jsme. Soupeř nás potrápil, měl ve svém středu několik výborných individualit. My jsme ale byli šťastnější v zakončení. I přes tu výhru ale s hrou celkově spokojeni nejsme," dodal trenér SK Roudnice David Plicka.     
 
Roudnice - Háje Jižní Město 8:4. Branky: Kubalík 2, Mikas 2, Šafr, Jirásek, Hubený, Bulíř - Kuneš 2, Sita, Šesták.

Roudnice: Soušek, Kočí, L. Malina, Bulíř, Dvořák, Dlouhý, Šafr, Mikas, Jirásek, Fric, D. Malina, Plicka, Hubený, Kubalík, Haudke.  

 
Aktuální články
Roudnice se trefovala jen v první půli

V prvním přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice účastníkovi krajského přeboru z Krupky 3:7. Zatímco v prvním poločase...

 
V přípravě čekají přáteláky i turnaj

Pod vedením nového trenéra Jakuba Pekaře zahájila více než dvacítka fotbalistů SK Roudnice nad Labem v úterý 16. července v domácím...

 
Šmidrkal: Třetí místo je úspěch

Jako nováček skončili na třetím místě, což je velmi dobrý výsledek, ale snili ještě o lepším. Před fotbalisty SK Roudnice se v...

 
Titul získala rezerva zaslouženě
 
Bezstarostný fotbal bez bodů
 
Roudnická rezerva ovládla přebor
 
Pětigólová rozlučka
 
Sokolov odvezl všechny body
 
Roudnice Cup pro Slavii Praha
 
Roudnice si upevnila třetí místo
 
Zápasy
Muži A | Sobota 15.06.2019, 13:30
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS