Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Výhru si připsala jen dvanáctka

08.05.2019 | sk

V předehrávce 12. kola žákovské ligy sk. C uspěl na domácím trávníku výběr SK Roudnice ktg. U12, třináctka inkasovala od FC Háje Jižní Město devět branek. 

Liga U13


Domácí střídali znovu dobré okamžiky s těmi slabšími, což soupeř dokázal využít. Především ve druhé třetině Roudnici odskočil a ta i přes zlepšení v poslední části vysoko prohrála. Trenéra Tomáše Vecka mrzel především fakt, že jeho svěřenci nedokázali využít nějakou z velmi dobrých příležitostí ke gólu, naopak hostujícímu výběru umožnili leckdy snadno skórovat.  
 
Roudnice - Háje Jižní Město 0:9. Branky: Slavík 2, Trnka 2, Černý 2, Pechanec, Zlatuška, Šveda. 

Roudnice: Macek, Štrupl, Kozák, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Repka, Filous, Chromý, Bartoš, Kačo, Řechtáček.

Liga U12

Pátý celek soutěže začal proti domácím odvážně a dostal se do vedení. Roudnické (2. místo) inkasovaný gól probral a otočili skóre, i když jejich výkon měl k optimálnímu daleko. "Včera byli někteří kluci na různých výběrech a turnajích a jedna parta měla asi nějak v hlavách, že je unavená. Nedařil se přechod do útoku, kombinace, dělali jsme všechno obráceně. Na druhou stranu nás může těšit, že když se nedaří jedné skupině, rozhodne to druhá. Zápas nebyl z naší strany tak koukatelný, jak jsme zvyklí, tedy že je to hlavně o přihrávkách a o běhání, ale vyhráli jsme. Soupeř nás potrápil, měl ve svém středu několik výborných individualit. My jsme ale byli šťastnější v zakončení. I přes tu výhru ale s hrou celkově spokojeni nejsme," dodal trenér SK Roudnice David Plicka.     
 
Roudnice - Háje Jižní Město 8:4. Branky: Kubalík 2, Mikas 2, Šafr, Jirásek, Hubený, Bulíř - Kuneš 2, Sita, Šesták.

Roudnice: Soušek, Kočí, L. Malina, Bulíř, Dvořák, Dlouhý, Šafr, Mikas, Jirásek, Fric, D. Malina, Plicka, Hubený, Kubalík, Haudke.  

 
Aktuální články
Výběr OFS zvládl úvod, pak to bylo slabší

Fotbalový výběr OFS Litoměřice ktg. U12 sice do Memoriálu Vladimíra Betky skvěle odstartoval, ale na výhru s OFS Klatovy pak už ve...

 
V Karlových Varech bodovala jen patnáctka

Starší žáci SK Roudnice ktg. U15 sice soupeře většinu zápasu tlačili, ale na víc než jeden bod to nestačilo. Čtrnáctka inkasovala od FC...

 
V Liberci uspěly oba výběry

Ligoví fotbalisté SK Roudnice si o víkendu přivezli všechny body. Třináctka porazila Liberec 7:5, dvanáctka 11:7. Vítězství těší i...

 
Koncovka byla pro silné nervy
 
Ligový víkend přinesl brankové hody
 
Patnáctka se rozjela po půli
 
Od lídra si body neodvezli
 
Další díl černé série
 
V Roudnici slavila Sparta
 
Roudnická rezerva rozstřílela Křešice
 
Zápasy
Muži A | Neděle 19.05.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK ČL Neštěmice
2:1 (0:0)
 
Muži A | Neděle 02.06.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - TJ ČSAD Libouchec
 
 
RSS