Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Výhru si připsala jen dvanáctka

08.05.2019 | sk

V předehrávce 12. kola žákovské ligy sk. C uspěl na domácím trávníku výběr SK Roudnice ktg. U12, třináctka inkasovala od FC Háje Jižní Město devět branek. 

Liga U13


Domácí střídali znovu dobré okamžiky s těmi slabšími, což soupeř dokázal využít. Především ve druhé třetině Roudnici odskočil a ta i přes zlepšení v poslední části vysoko prohrála. Trenéra Tomáše Vecka mrzel především fakt, že jeho svěřenci nedokázali využít nějakou z velmi dobrých příležitostí ke gólu, naopak hostujícímu výběru umožnili leckdy snadno skórovat.  
 
Roudnice - Háje Jižní Město 0:9. Branky: Slavík 2, Trnka 2, Černý 2, Pechanec, Zlatuška, Šveda. 

Roudnice: Macek, Štrupl, Kozák, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Repka, Filous, Chromý, Bartoš, Kačo, Řechtáček.

Liga U12

Pátý celek soutěže začal proti domácím odvážně a dostal se do vedení. Roudnické (2. místo) inkasovaný gól probral a otočili skóre, i když jejich výkon měl k optimálnímu daleko. "Včera byli někteří kluci na různých výběrech a turnajích a jedna parta měla asi nějak v hlavách, že je unavená. Nedařil se přechod do útoku, kombinace, dělali jsme všechno obráceně. Na druhou stranu nás může těšit, že když se nedaří jedné skupině, rozhodne to druhá. Zápas nebyl z naší strany tak koukatelný, jak jsme zvyklí, tedy že je to hlavně o přihrávkách a o běhání, ale vyhráli jsme. Soupeř nás potrápil, měl ve svém středu několik výborných individualit. My jsme ale byli šťastnější v zakončení. I přes tu výhru ale s hrou celkově spokojeni nejsme," dodal trenér SK Roudnice David Plicka.     
 
Roudnice - Háje Jižní Město 8:4. Branky: Kubalík 2, Mikas 2, Šafr, Jirásek, Hubený, Bulíř - Kuneš 2, Sita, Šesták.

Roudnice: Soušek, Kočí, L. Malina, Bulíř, Dvořák, Dlouhý, Šafr, Mikas, Jirásek, Fric, D. Malina, Plicka, Hubený, Kubalík, Haudke.  

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Soušek

Nejlepším hráčem víkendu byl podle hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen zvolen brankář Pavel Soušek z ktg....

 
Na Ústí starší přípravka neměla

Ve druhém kole krajského přeboru starších přípravek r. 2010 se na domácím trávníku mladým roudnickým nadějím už tak nevedlo. Porazily...

 
2. sportovně-pohybový kurz

!POZOR! již zítra 19.9.2019 se koná ve sportovním areálu Pod Lipou od 16:00 do 17:00 Sportovně-pohybový kurz pro ročníky 2013, 2014 a...

 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Patnáctka přivezla alespoň remízu
 
Na Jablonec vyzrála třináctka
 
Kostomlaty si odvezly dvanáctku
 
Nejdříve obavy, pak dva body
 
Starší přípravka byla nejlepší
 
Hráčem víkendu se stal Hlaváček
 
Zápasy
Muži A | Sobota 14.09.2019, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
1:2 pk (0:1)
 
Muži A | Neděle 22.09.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Rumburk
 
Muži B | Neděle 15.09.2019, 16:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Podřipan Kostomlaty
12:2 (3:1)
 
Muži B | Neděle 22.09.2019, 15:30
FK Bechlín B - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS