Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ligový víkend přinesl brankové hody

13.05.2019 | sk

Mladší žáci SK Roudnice hostili v dalším ligovém kole žižkovskou Viktorku. Třináctka soupeři sice podlehla, ale výkonem určitě nezklamala. Dvanáctka potvrdila druhou příčku a nad soupeřem vysoko zvítězila.   

Liga U13


Dlouho to vypadalo, že dojde k překvapení a domácí se po delší době dočkají výhry. Po brankách Tichoty a Filouse vedli po necelé půlhodince 2:0. Jenže slibný náskok neudrželi a v poslední části hosté zápas otočili. 

"Proti předchozím zápasům byl vidět znatelný posun. V prvních dvou třetinách jsme byli soupeři více než vyrovnaným soupeřem, drželi jsme balon, vyhrávali osobní souboje, zvládali jsme situace jeden na jednoho, prostě to klapalo. Bohužel nám v poslední třetině došly síly, přece jen nás nebylo tolik a třeba obranná trojka musela odehrát celých 90 minut. Ale na tomto výkonu se dá určitě stavět, myslím, že jsme Žižkov svou aktivitou i zaskočili. Asi nečekal, že se u nás na body tak nadře," dodal trenér domácích Lukáš Randák.   
  
Roudnice - Žižkov 2:5. Branky: Tichota, Filous - Joska, Bartoš, Melichar, Vlašánek, vl.

Roudnice: Macek, Kozák, Fictum, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Filous, Chromý, Řechtáček, Štrupl, Šedivý, Bartoš. 

Liga U12

Roudničtí na soupeře vletěli a v sedmé minutě vedli o dva góly. Hosté sice snížili, ale pak už zase diktovali tempo domácí.

"Byl to dobrý zápas. Oba soupeři chtěli hrát odvážně, nám vycházely akce a dávali jsme góly. Slušně se fandilo, rozhodčí pískal citlivě, takhle by to mělo vypadat," zhodnotil duel roudnický kouč David Plicka. 

Roudnice - Žižkov 16:5. Branky: Bulíř 4, Kubalík 3, Plicka 2, Mikas 2, L. Malina 2, Kočí, D. Malina, Kosorič - Borka 2, Soběslav, Březina, Karas.  

Roudnice: Soušek, Kočí, L. Malina, Bulíř, Dvořák, Dlouhý, Šafr, Mikas, Fric, D. Malina, Plicka, Hubený, Kubalík, Kosorič. 

 
Aktuální články
Přípravné zápasy U14 a U13

V rámci svého soustředění v Horních Počaplech sehráli mladí roudničtí fotbalisté už několik utkání. Zatím naposledy se utkali s...

 
Soustředění v Horních Počaplech

Zatímco kategorie U15 a U12 jsou aktuálně na soustředění na Mělnicku, další žákovské týmy U14 a U13 se v týdnu usadily v Horních...

 
Na soustředění mladých fotbalistů SK

Vedení SK Roudnice nad Labem navštívilo při svém "výjezdním zasedání" Starý Mlýn u Byšic, kde se připravují na novou sezonu v tomto...

 
Víkend měla dvanáctka nabitý
 
Patnáctka podlehla Motorletu
 
Po třiceti minutách výpadek
 
Dvanáctka se formuje do finálové podoby
 
Čtrnáctka nestačila na Meteor
 
V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý
 
Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Střekov
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS