Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ligový víkend přinesl brankové hody

13.05.2019 | sk

Mladší žáci SK Roudnice hostili v dalším ligovém kole žižkovskou Viktorku. Třináctka soupeři sice podlehla, ale výkonem určitě nezklamala. Dvanáctka potvrdila druhou příčku a nad soupeřem vysoko zvítězila.   

Liga U13


Dlouho to vypadalo, že dojde k překvapení a domácí se po delší době dočkají výhry. Po brankách Tichoty a Filouse vedli po necelé půlhodince 2:0. Jenže slibný náskok neudrželi a v poslední části hosté zápas otočili. 

"Proti předchozím zápasům byl vidět znatelný posun. V prvních dvou třetinách jsme byli soupeři více než vyrovnaným soupeřem, drželi jsme balon, vyhrávali osobní souboje, zvládali jsme situace jeden na jednoho, prostě to klapalo. Bohužel nám v poslední třetině došly síly, přece jen nás nebylo tolik a třeba obranná trojka musela odehrát celých 90 minut. Ale na tomto výkonu se dá určitě stavět, myslím, že jsme Žižkov svou aktivitou i zaskočili. Asi nečekal, že se u nás na body tak nadře," dodal trenér domácích Lukáš Randák.   
  
Roudnice - Žižkov 2:5. Branky: Tichota, Filous - Joska, Bartoš, Melichar, Vlašánek, vl.

Roudnice: Macek, Kozák, Fictum, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Filous, Chromý, Řechtáček, Štrupl, Šedivý, Bartoš. 

Liga U12

Roudničtí na soupeře vletěli a v sedmé minutě vedli o dva góly. Hosté sice snížili, ale pak už zase diktovali tempo domácí.

"Byl to dobrý zápas. Oba soupeři chtěli hrát odvážně, nám vycházely akce a dávali jsme góly. Slušně se fandilo, rozhodčí pískal citlivě, takhle by to mělo vypadat," zhodnotil duel roudnický kouč David Plicka. 

Roudnice - Žižkov 16:5. Branky: Bulíř 4, Kubalík 3, Plicka 2, Mikas 2, L. Malina 2, Kočí, D. Malina, Kosorič - Borka 2, Soběslav, Březina, Karas.  

Roudnice: Soušek, Kočí, L. Malina, Bulíř, Dvořák, Dlouhý, Šafr, Mikas, Fric, D. Malina, Plicka, Hubený, Kubalík, Kosorič. 

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Soušek

Nejlepším hráčem víkendu byl podle hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen zvolen brankář Pavel Soušek z ktg....

 
Na Ústí starší přípravka neměla

Ve druhém kole krajského přeboru starších přípravek r. 2010 se na domácím trávníku mladým roudnickým nadějím už tak nevedlo. Porazily...

 
2. sportovně-pohybový kurz

!POZOR! již zítra 19.9.2019 se koná ve sportovním areálu Pod Lipou od 16:00 do 17:00 Sportovně-pohybový kurz pro ročníky 2013, 2014 a...

 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Patnáctka přivezla alespoň remízu
 
Na Jablonec vyzrála třináctka
 
Kostomlaty si odvezly dvanáctku
 
Nejdříve obavy, pak dva body
 
Starší přípravka byla nejlepší
 
Hráčem víkendu se stal Hlaváček
 
Zápasy
Muži A | Sobota 14.09.2019, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
1:2 pk (0:1)
 
Muži A | Neděle 22.09.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Rumburk
 
Muži B | Neděle 15.09.2019, 16:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Podřipan Kostomlaty
12:2 (3:1)
 
Muži B | Neděle 22.09.2019, 15:30
FK Bechlín B - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS