Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Liberci uspěly oba výběry

21.05.2019 | sk

Ligoví fotbalisté SK Roudnice si o víkendu přivezli všechny body. Třináctka porazila Liberec 7:5, dvanáctka 11:7. Vítězství těší i přesto, že domácí nastoupili s mladšími hráči.  

Liga U13


"Chtěli jsme být aktivní po celých devadesát minut a navázat na solidní výkon z minulého kola. Vedli jsme, domácí rychle srovnali, ale kluky to oproti jiným zápasům nezlomilo. Na míči jsme byli sice méně, ale byla vidět chuť, bojovnost, měli jsme spoustu šancí, dali sedm pěkných gólů, které byly vypracované. Já jsem byl spokojený. Ke konci nás i podrželi gólmani, takže jsme to dotáhli do zdárného konce. Jsem přesvědčený, že kdyby takhle kluci pracovali celou sezonu, tak těch bodů máme víc," dodal trenér SK Tomáš Vecko, který pochválil i soupeře. "Věděli jsme, že budou kvalitní, i když to byl nakombinovaný tým i z mladších kluků. To se také potvrdilo, hráli dobrý fotbal."  

Liberec - Roudnice 5:7. Branky: Novák 2, Dostál,Paulík, Žitňan - Filous 3, Fictum, Chromý, Šimkovič, Bartoš.

Roudnice: Macek, Kozák, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Repka, Filous, Chromý, Bartoš, Řechtáček, Štrupl.

Liga U12

Hosté v úvodu dvakrát prohrávali, ale pokaždé stačili srovnat a pak soupeři i odskočili. 

"Hrál se útočný fotbal, padaly hezké góly. My jsme sice vyhráli, ale myslím, že spokojenost byla na obou stranách. Byl to zápas opravdu v krásném areálu, v příjemném prostředí, trenéři i rodiče byli super, takže za mě naprosto vydařené utkání," poznamenal trenér SK David Plicka

Liberec - Roudnice 7:11. Branky: Nagy 2, Netušil 2, Dobeš, Korpas, Smetana - L. Malina 2, Kubalík 2, Bulíř, Šafr, Mikas, D. Malina, Hubený, Procházka, vl. 

Roudnice: Soušek, Kočí, D. Malina, Bulíř, Dvořák, Dlouhý, Šafr, Mikas, Fric, L. Malina, Plicka, Hubený, Kubalík, Jirásek, Procházka.  

 
Aktuální články
Šmidrkal: Třetí místo je úspěch

Jako nováček skončili na třetím místě, což je velmi dobrý výsledek, ale snili ještě o lepším. Před fotbalisty SK Roudnice se v...

 
Titul získala rezerva zaslouženě

Zakončili sezonu vítězstvím 4:1 v Libochovanech a bez prohry v základní hrací době ovládli okresní přebor. O tom ale bylo jasno už kolo...

 
Bezstarostný fotbal bez bodů

V posledním kole letošního ročníku I. A třídy domácím ani Roudnici o mnoho nešlo, a tak se hrál z obou stran bezstarostný fotbal. Ze...

 
Roudnická rezerva ovládla přebor
 
Pětigólová rozlučka
 
Sokolov odvezl všechny body
 
Roudnice Cup pro Slavii Praha
 
Roudnice si upevnila třetí místo
 
Roudnice Cup pro týmy ze šesti států
 
Benešov si odvezl jednu výhru
 
Zápasy
Muži A | Sobota 15.06.2019, 13:30
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS