Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Liberci uspěly oba výběry

21.05.2019 | sk

Ligoví fotbalisté SK Roudnice si o víkendu přivezli všechny body. Třináctka porazila Liberec 7:5, dvanáctka 11:7. Vítězství těší i přesto, že domácí nastoupili s mladšími hráči.  

Liga U13


"Chtěli jsme být aktivní po celých devadesát minut a navázat na solidní výkon z minulého kola. Vedli jsme, domácí rychle srovnali, ale kluky to oproti jiným zápasům nezlomilo. Na míči jsme byli sice méně, ale byla vidět chuť, bojovnost, měli jsme spoustu šancí, dali sedm pěkných gólů, které byly vypracované. Já jsem byl spokojený. Ke konci nás i podrželi gólmani, takže jsme to dotáhli do zdárného konce. Jsem přesvědčený, že kdyby takhle kluci pracovali celou sezonu, tak těch bodů máme víc," dodal trenér SK Tomáš Vecko, který pochválil i soupeře. "Věděli jsme, že budou kvalitní, i když to byl nakombinovaný tým i z mladších kluků. To se také potvrdilo, hráli dobrý fotbal."  

Liberec - Roudnice 5:7. Branky: Novák 2, Dostál,Paulík, Žitňan - Filous 3, Fictum, Chromý, Šimkovič, Bartoš.

Roudnice: Macek, Kozák, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Repka, Filous, Chromý, Bartoš, Řechtáček, Štrupl.

Liga U12

Hosté v úvodu dvakrát prohrávali, ale pokaždé stačili srovnat a pak soupeři i odskočili. 

"Hrál se útočný fotbal, padaly hezké góly. My jsme sice vyhráli, ale myslím, že spokojenost byla na obou stranách. Byl to zápas opravdu v krásném areálu, v příjemném prostředí, trenéři i rodiče byli super, takže za mě naprosto vydařené utkání," poznamenal trenér SK David Plicka

Liberec - Roudnice 7:11. Branky: Nagy 2, Netušil 2, Dobeš, Korpas, Smetana - L. Malina 2, Kubalík 2, Bulíř, Šafr, Mikas, D. Malina, Hubený, Procházka, vl. 

Roudnice: Soušek, Kočí, D. Malina, Bulíř, Dvořák, Dlouhý, Šafr, Mikas, Fric, L. Malina, Plicka, Hubený, Kubalík, Jirásek, Procházka.  

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Rážek

Nejlepším hráčem víkendu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen Matyáš Rážek z ktg. U12, který v...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií SK Roudnice v mistrovských zápasech podle hlasování trenérů. Všem...

 
Na Viktorce se jim nedařilo

Na hřišti Viktorie Žižkov v Kolodějích se starším žákům SK Roudnice v dalších divizních duelech nedařilo. Patnáctka po divokém...

 
Ve Střešovicích neměli mladší žáci problémy
 
Béčko opět nadělovalo
 
V Libouchci to zase nevyšlo
 
Hráčem víkendu se stal Macek
 
Další turnaj přinesl jednu výhru
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dva hattricky - tři body pro rezervu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.10.2019, 16:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
4:2 (3:1)
 
Muži A | Neděle 20.10.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - SK Černovice
 
Muži B | Neděle 13.10.2019, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - AFK Přestavky
9:1 (3:0)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
 
 
RSS