Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Výběr OFS zvládl úvod, pak to bylo slabší

24.05.2019 | sk

Fotbalový výběr OFS Litoměřice ktg. U12 sice do Memoriálu Vladimíra Betky skvěle odstartoval, ale na výhru s OFS Klatovy pak už ve dvoudenním klání nenavázal a obsadil ve finále pásma západ sedmou příčku. Turnaj, který na hřišti Motorletu pořádala na počest bývalého svazového sekretáře, reprezentačního kustoda i bývalého roudnického trenéra, Komise mládeže FAČR, vyhrál FS Praha. V dresu OFS nastoupila také čtveřice hráčů SK Roudnice (vyšší počet z jednoho oddílu nebyl dovolen).  

Výběr OFS se do turnaje (hrálo se na polovinu hřiště v počtu 1+7 na 1x25 min.) probojoval po vítězství v krajských kvalifikacích. "Sice jsme tady vyhráli jen jednou, ale ostudu jsme určitě neudělali. Myslím, že pro některé kluky to byl zážitek třeba na celý život a věřím, že si pobyt v Praze včetně ubytování užili," poznamenal předseda OFS Litoměřice Jan Novotný, který mladým fotbalistům neúnavně fandil.  

"Je to taková malá vzpomínka na Vláďu Betku, který právě okresní výběry podporoval a já jsem na svazu navazoval na jeho práci. Od začátku mi ve všem pomáhal a proto jsem rád, že alespoň takto si ho připomeneme," dodal sekretář mládeže FAČR a ředitel turnaje Roman Vonášek. 

"V prvních zápasech byly ty výkony docela dobré, ale pak nám postupně docházelo. Někteří kluci na rychlejší tempo bohužel nedokázali reagovat," všiml si jeden z trenérů OFS David Plicka, kterého doplnil další roudnický kouč Václav Srp: "Bohužel po dvou zápasech už nepustila nemoc do dalších bojů našeho Malinu, který pak výrazně chyběl. Jinak ale kluci z roudnického klubu nezklamali, patřili k nejlepším." 

Turnaj zhodnotila i jedna z mladých roudnických nadějí Šimon Plicka: "Soupeři nebyli zase o tolik lepší, ale myslím, že nám chyběla hlavně větší bojovnost. Příště to musí být ještě lepší."   


Pořadí: 1. FS Praha, 2. OFS Praha - východ, 3. OFS Klatovy, 4. OFS Tábor, 5. OFS Cheb, 6. OFS Česká Lípa, 7. OFS Litoměřice. 

Nejlepší hráč: Elias Belkhirs (Praha), nejlepší brankář: Jan Chaloupka (Č. Lípa).

Výsledky: FS Praha - OFS Praha východ 2:2, Klatovy 3:0, Tábor 2:0, Cheb 7:0, Č. Lípa 1:0, Litoměřice 1:0, Praha východ - Klatovy 1:0, Tábor 0:0, Cheb 2:0, Č. Lípa 5:0, Litoměřice 3:0, Klatovy - Tábor 5:1, Cheb 1:0, Č. Lípa 2:0, Litoměřice 0:1 (Černý), Tábor - Cheb 0:0, Č. Lípa 3:1, Litoměřice 2:0, Cheb - Č. Lípa 2:0, Litoměřice 2:1 (Hubený), Č. Lípa - Litoměřice 2:0.   

OFS Litoměřice: Malina, Hubený, Plicka, Kočí (všichni SK Roudnice), Mencl (Lovosice), Mitáček, Hauser (Prackovice), Foit (Dubany), Nebuloni, Kofr, Volák (Brozany), Černý (Dobříň), Pazour (Třebenice), Ulbrich (Litoměřicko). 

 
Aktuální články
V přípravě výhra nad Krupkou

Ve středečním přípravném utkání porazili fotbalisté SK Roudnice Krupku 2:1. Domácí dostal do vedení ve 13. minutě Horváth, hostující...

 
Majer svěřence chválil

Porci čtyř zápasů museli o víkendu zvládnout fotbalisté SK Roudnice r. 2009. V sobotu na výhru nedosáhli, ale v neděli si to...

 
Dvanáctka SK nestačila na Ústí

Mladí fotbalisté SK Roudnice U12 v přípravném duelu vysoko podlehli celku FK Ústí, od kterého inkasovali desetkrát.

 
Po Mostu přišel výprask s Trutnovem
 
Fotogalerie: přípravka SK Rce U7 - Lovosice
 
Příprava ročníku 2010 a ml.
 
Teplice jim vrátily porážku
 
Na úvod studená sprcha
 
V Korona Cupu nejprve do Č. Kopist
 
Turnaj v Heřmanicích třináctce vyšel
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Sobota 06.06.2020, 17:00
Proboštov - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS