Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Výběr OFS zvládl úvod, pak to bylo slabší

24.05.2019 | sk

Fotbalový výběr OFS Litoměřice ktg. U12 sice do Memoriálu Vladimíra Betky skvěle odstartoval, ale na výhru s OFS Klatovy pak už ve dvoudenním klání nenavázal a obsadil ve finále pásma západ sedmou příčku. Turnaj, který na hřišti Motorletu pořádala na počest bývalého svazového sekretáře, reprezentačního kustoda i bývalého roudnického trenéra, Komise mládeže FAČR, vyhrál FS Praha. V dresu OFS nastoupila také čtveřice hráčů SK Roudnice (vyšší počet z jednoho oddílu nebyl dovolen).  

Výběr OFS se do turnaje (hrálo se na polovinu hřiště v počtu 1+7 na 1x25 min.) probojoval po vítězství v krajských kvalifikacích. "Sice jsme tady vyhráli jen jednou, ale ostudu jsme určitě neudělali. Myslím, že pro některé kluky to byl zážitek třeba na celý život a věřím, že si pobyt v Praze včetně ubytování užili," poznamenal předseda OFS Litoměřice Jan Novotný, který mladým fotbalistům neúnavně fandil.  

"Je to taková malá vzpomínka na Vláďu Betku, který právě okresní výběry podporoval a já jsem na svazu navazoval na jeho práci. Od začátku mi ve všem pomáhal a proto jsem rád, že alespoň takto si ho připomeneme," dodal sekretář mládeže FAČR a ředitel turnaje Roman Vonášek. 

"V prvních zápasech byly ty výkony docela dobré, ale pak nám postupně docházelo. Někteří kluci na rychlejší tempo bohužel nedokázali reagovat," všiml si jeden z trenérů OFS David Plicka, kterého doplnil další roudnický kouč Václav Srp: "Bohužel po dvou zápasech už nepustila nemoc do dalších bojů našeho Malinu, který pak výrazně chyběl. Jinak ale kluci z roudnického klubu nezklamali, patřili k nejlepším." 

Turnaj zhodnotila i jedna z mladých roudnických nadějí Šimon Plicka: "Soupeři nebyli zase o tolik lepší, ale myslím, že nám chyběla hlavně větší bojovnost. Příště to musí být ještě lepší."   


Pořadí: 1. FS Praha, 2. OFS Praha - východ, 3. OFS Klatovy, 4. OFS Tábor, 5. OFS Cheb, 6. OFS Česká Lípa, 7. OFS Litoměřice. 

Nejlepší hráč: Elias Belkhirs (Praha), nejlepší brankář: Jan Chaloupka (Č. Lípa).

Výsledky: FS Praha - OFS Praha východ 2:2, Klatovy 3:0, Tábor 2:0, Cheb 7:0, Č. Lípa 1:0, Litoměřice 1:0, Praha východ - Klatovy 1:0, Tábor 0:0, Cheb 2:0, Č. Lípa 5:0, Litoměřice 3:0, Klatovy - Tábor 5:1, Cheb 1:0, Č. Lípa 2:0, Litoměřice 0:1 (Černý), Tábor - Cheb 0:0, Č. Lípa 3:1, Litoměřice 2:0, Cheb - Č. Lípa 2:0, Litoměřice 2:1 (Hubený), Č. Lípa - Litoměřice 2:0.   

OFS Litoměřice: Malina, Hubený, Plicka, Kočí (všichni SK Roudnice), Mencl (Lovosice), Mitáček, Hauser (Prackovice), Foit (Dubany), Nebuloni, Kofr, Volák (Brozany), Černý (Dobříň), Pazour (Třebenice), Ulbrich (Litoměřicko). 

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Rážek

Nejlepším hráčem víkendu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen Matyáš Rážek z ktg. U12, který v...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií SK Roudnice v mistrovských zápasech podle hlasování trenérů. Všem...

 
Na Viktorce se jim nedařilo

Na hřišti Viktorie Žižkov v Kolodějích se starším žákům SK Roudnice v dalších divizních duelech nedařilo. Patnáctka po divokém...

 
Ve Střešovicích neměli mladší žáci problémy
 
Béčko opět nadělovalo
 
V Libouchci to zase nevyšlo
 
Hráčem víkendu se stal Macek
 
Další turnaj přinesl jednu výhru
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dva hattricky - tři body pro rezervu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.10.2019, 16:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
4:2 (3:1)
 
Muži A | Neděle 20.10.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - SK Černovice
 
Muži B | Neděle 13.10.2019, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - AFK Přestavky
9:1 (3:0)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
 
 
RSS