Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáctka dala Viktorce šestku

28.05.2019 | sk

Divizní patnáctka si doma poradila s Viktorkou Žižkov, kterou porazila jednoznačně 6:0. Čtrnáctka ale na soupeře nestačila a podlehla mu 2:5

Divize U15


Brankostroj odstartoval už ve druhé minutě Kliment. Ten se v prvním poločase trefil ještě jednu, ale definitivně rozhodli domácí až v závěrečné dvacetiminutovce. 

"Výsledek je sice jednoznačný, ale s prvním poločasem jsem spokojený nebyl vůbec. Soupeř byl kombinačně lepší, to asi i ve druhé části, jenže hrál jen po vápno. My jsme byli fyzicky vyspělejší, vyhrávali souboje. Dobře nám po krajích jezdili Kafka, pak Zezula, hosté rychlostně nestíhali Rafaje. To je asi důvod, proč je soupeř docela dole. Má menší hráče a ti tyhle souboje prohrávají. I přes výhru jsme tam řadu chyb udělali," poznamenal trenér SK Roudnice Ondřej Rohlíček.       

Roudnice - Žižkov 6:0 (2:0). Branky: Kliment 3, Rafaj 2, Zezula.

Roudnice: Tumpach (36. Smejkal) - Skokan, Kulhan, Vlček, Hrbáček (36. Zezula) - Kafka, Boušek (46. Skřivánek), Kokeš, Poborský - Kliment (62. Plášek), Rafaj. 

Divize U14

Proti vedoucímu celku se sice domácí od úvodu bránili, ale z ojedinělého brejku se dostali do vedení. Inkasovaný gól Viktorku nakopl a dala v rychlém sledu tři branky. Pak se ještě podruhé v duelu prosadil Rožec, ale favorit po změně stran pojistil výhru. 

Roudnice - Žižkov 2:5 (2:3). Branky: Rožec 2 - Kop 2, Rakušan, Rulf, vl.

Roudnice: Naimann - Marejka, Čížek (48. Melichar), Balaštík (36. Náprstek), Fidler, Tošner, Prokop (36. Láska), Bidlo, Kafka, Jirků, Rožec (56. Hotovec)

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Rážek

Nejlepším hráčem víkendu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen Matyáš Rážek z ktg. U12, který v...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií SK Roudnice v mistrovských zápasech podle hlasování trenérů. Všem...

 
Na Viktorce se jim nedařilo

Na hřišti Viktorie Žižkov v Kolodějích se starším žákům SK Roudnice v dalších divizních duelech nedařilo. Patnáctka po divokém...

 
Ve Střešovicích neměli mladší žáci problémy
 
Béčko opět nadělovalo
 
V Libouchci to zase nevyšlo
 
Hráčem víkendu se stal Macek
 
Další turnaj přinesl jednu výhru
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dva hattricky - tři body pro rezervu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.10.2019, 16:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
4:2 (3:1)
 
Muži A | Neděle 20.10.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - SK Černovice
 
Muži B | Neděle 13.10.2019, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - AFK Přestavky
9:1 (3:0)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
 
 
RSS