Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V přípravě čekají přáteláky i turnaj

16.07.2019 | sk

Pod vedením nového trenéra Jakuba Pekaře zahájila více než dvacítka fotbalistů SK Roudnice nad Labem v úterý 16. července v domácím prostředí přípravu na nový ročník I. A třídy. Před startem mistrovské soutěže čeká třetí tým loňské sezony několik přátelských zápasů, ten první hned ve čtvrtek 18. července.

 

Na jednom z tréninkových hřišť premiérovou tréninkovou jednotku absolvovalo 25 fotbalistů. "Z důvodů dovolené či zaneprázdnění chybělo pět hráčů. Naopak s námi trénovali dva dorostenci, kteří se nemůžou další den zapojit do tréninku své kategorie a alespoň tak něco absolvují. Podobně asi budeme postupovat i v jiných případech," poznamenal trenér Jakub Pekař.


Odehrajete pár přáteláků, ten první hned ve čtvrtek s Krupkou. Proč tak brzy?

Oslovil nás trenér soupeře a dává nám to smysl. Potřebujeme kluky vidět co nejrychleji v zápase. Je nás teď relativně dost a myslím, že budeme proti silnému soupeři schopni odehrát dva solidní poločasy v různých sestavách.

Na prvním tréninku bylo dost hráčů, kteří ještě na jaře působili v divizi VOŠ a SOŠ Roudnice U19, tým se hodně omladil. I ten start byl celkem intenzivní, nebyl to jen tradiční fotbálek.

Chtěl jsem, aby to bylo hned od začátku energické. Slibuji si od těch mladších kluků, že do týmu přinesou právě tu energii a pomůžou zkušenosti, fotbalovosti a kvalitě, která tady je, jak jsem si už dnes potvrdil.   

Kdo s vámi bude u týmu působit?

Druhý trenér Ondra Rohlíček, se kterým máme hodně podobný pohled na fotbal. A dále s námi budou vedoucí David Lisec a Zdeněk Černý. 
        
Příprava SK Roudnice: 18. 7. Krupka (od 18 hodin, Rce), 27. 7. Štětí (10:30, Štětí), 3. 8. turnaj Křešice (první zápas od 11:15 H. Jiřetín), 10. 8. Bezděkov (17, Rce).

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Rážek

Nejlepším hráčem víkendu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen Matyáš Rážek z ktg. U12, který v...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií SK Roudnice v mistrovských zápasech podle hlasování trenérů. Všem...

 
Na Viktorce se jim nedařilo

Na hřišti Viktorie Žižkov v Kolodějích se starším žákům SK Roudnice v dalších divizních duelech nedařilo. Patnáctka po divokém...

 
Ve Střešovicích neměli mladší žáci problémy
 
Béčko opět nadělovalo
 
V Libouchci to zase nevyšlo
 
Hráčem víkendu se stal Macek
 
Další turnaj přinesl jednu výhru
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dva hattricky - tři body pro rezervu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.10.2019, 16:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
4:2 (3:1)
 
Muži A | Neděle 20.10.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - SK Černovice
 
Muži B | Neděle 13.10.2019, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - AFK Přestavky
9:1 (3:0)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
 
 
RSS