Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V přípravě čekají přáteláky i turnaj

16.07.2019 | sk

Pod vedením nového trenéra Jakuba Pekaře zahájila více než dvacítka fotbalistů SK Roudnice nad Labem v úterý 16. července v domácím prostředí přípravu na nový ročník I. A třídy. Před startem mistrovské soutěže čeká třetí tým loňské sezony několik přátelských zápasů, ten první hned ve čtvrtek 18. července.

 

Na jednom z tréninkových hřišť premiérovou tréninkovou jednotku absolvovalo 25 fotbalistů. "Z důvodů dovolené či zaneprázdnění chybělo pět hráčů. Naopak s námi trénovali dva dorostenci, kteří se nemůžou další den zapojit do tréninku své kategorie a alespoň tak něco absolvují. Podobně asi budeme postupovat i v jiných případech," poznamenal trenér Jakub Pekař.


Odehrajete pár přáteláků, ten první hned ve čtvrtek s Krupkou. Proč tak brzy?

Oslovil nás trenér soupeře a dává nám to smysl. Potřebujeme kluky vidět co nejrychleji v zápase. Je nás teď relativně dost a myslím, že budeme proti silnému soupeři schopni odehrát dva solidní poločasy v různých sestavách.

Na prvním tréninku bylo dost hráčů, kteří ještě na jaře působili v divizi VOŠ a SOŠ Roudnice U19, tým se hodně omladil. I ten start byl celkem intenzivní, nebyl to jen tradiční fotbálek.

Chtěl jsem, aby to bylo hned od začátku energické. Slibuji si od těch mladších kluků, že do týmu přinesou právě tu energii a pomůžou zkušenosti, fotbalovosti a kvalitě, která tady je, jak jsem si už dnes potvrdil.   

Kdo s vámi bude u týmu působit?

Druhý trenér Ondra Rohlíček, se kterým máme hodně podobný pohled na fotbal. A dále s námi budou vedoucí David Lisec a Zdeněk Černý. 
        
Příprava SK Roudnice: 18. 7. Krupka (od 18 hodin, Rce), 27. 7. Štětí (10:30, Štětí), 3. 8. turnaj Křešice (první zápas od 11:15 H. Jiřetín), 10. 8. Bezděkov (17, Rce).

 
Aktuální články
Mladí Češi rozstříleli Maďary

Úvodní utkání Memoriálu Václava Ježka se fotbalistům ČR U18 vydařilo. Na stadionu Pod lipou porazili Maďarsko vysoko 5:1. O branky...

 
Reprezentace ČR U18 proti Maďarsku

Fotbalový stadion Pod lipou bude hostit dvě utkání Memoriálu Václava Ježka, ve kterém se představí šest reprezentačních výběrů do 18...

 
Start vyšel na jedničku

Ze Šluknova si odvezli první tři body v nové sezoně. V předehrávce I. A třídy porazili fotbalisté SK Roudnice domácího nováčka 4:1....

 
Pekař: Chceme být nepříjemní
 
Rezerva poločasové vedení neudržela
 
V poslední přípravě těsná výhra
 
Ve finále v Křešicích SK zklamal
 
Dali čtyři, dostali deset
 
Na hlavní hřiště až v srpnu
 
Roudnice se trefovala jen v první půli
 
Zápasy
Muži A | Sobota 17.08.2019, 17:00
SK Plaston Šluknov - SK Roudnice nad Labem
1:4 (0:2)
 
Muži A | Neděle 25.08.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
 
Muži B | Neděle 25.08.2019, 17:00
Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS