Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V přípravě čekají přáteláky i turnaj

16.07.2019 | sk

Pod vedením nového trenéra Jakuba Pekaře zahájila více než dvacítka fotbalistů SK Roudnice nad Labem v úterý 16. července v domácím prostředí přípravu na nový ročník I. A třídy. Před startem mistrovské soutěže čeká třetí tým loňské sezony několik přátelských zápasů, ten první hned ve čtvrtek 18. července.

 

Na jednom z tréninkových hřišť premiérovou tréninkovou jednotku absolvovalo 25 fotbalistů. "Z důvodů dovolené či zaneprázdnění chybělo pět hráčů. Naopak s námi trénovali dva dorostenci, kteří se nemůžou další den zapojit do tréninku své kategorie a alespoň tak něco absolvují. Podobně asi budeme postupovat i v jiných případech," poznamenal trenér Jakub Pekař.


Odehrajete pár přáteláků, ten první hned ve čtvrtek s Krupkou. Proč tak brzy?

Oslovil nás trenér soupeře a dává nám to smysl. Potřebujeme kluky vidět co nejrychleji v zápase. Je nás teď relativně dost a myslím, že budeme proti silnému soupeři schopni odehrát dva solidní poločasy v různých sestavách.

Na prvním tréninku bylo dost hráčů, kteří ještě na jaře působili v divizi VOŠ a SOŠ Roudnice U19, tým se hodně omladil. I ten start byl celkem intenzivní, nebyl to jen tradiční fotbálek.

Chtěl jsem, aby to bylo hned od začátku energické. Slibuji si od těch mladších kluků, že do týmu přinesou právě tu energii a pomůžou zkušenosti, fotbalovosti a kvalitě, která tady je, jak jsem si už dnes potvrdil.   

Kdo s vámi bude u týmu působit?

Druhý trenér Ondra Rohlíček, se kterým máme hodně podobný pohled na fotbal. A dále s námi budou vedoucí David Lisec a Zdeněk Černý. 
        
Příprava SK Roudnice: 18. 7. Krupka (od 18 hodin, Rce), 27. 7. Štětí (10:30, Štětí), 3. 8. turnaj Křešice (první zápas od 11:15 H. Jiřetín), 10. 8. Bezděkov (17, Rce).

 
Aktuální články
Přípravné zápasy U14 a U13

V rámci svého soustředění v Horních Počaplech sehráli mladí roudničtí fotbalisté už několik utkání. Zatím naposledy se utkali s...

 
Soustředění v Horních Počaplech

Zatímco kategorie U15 a U12 jsou aktuálně na soustředění na Mělnicku, další žákovské týmy U14 a U13 se v týdnu usadily v Horních...

 
Na soustředění mladých fotbalistů SK

Vedení SK Roudnice nad Labem navštívilo při svém "výjezdním zasedání" Starý Mlýn u Byšic, kde se připravují na novou sezonu v tomto...

 
Víkend měla dvanáctka nabitý
 
Patnáctka podlehla Motorletu
 
Po třiceti minutách výpadek
 
Dvanáctka se formuje do finálové podoby
 
Čtrnáctka nestačila na Meteor
 
V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý
 
Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Střekov
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS