Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V přípravě čekají přáteláky i turnaj

16.07.2019 | sk

Pod vedením nového trenéra Jakuba Pekaře zahájila více než dvacítka fotbalistů SK Roudnice nad Labem v úterý 16. července v domácím prostředí přípravu na nový ročník I. A třídy. Před startem mistrovské soutěže čeká třetí tým loňské sezony několik přátelských zápasů, ten první hned ve čtvrtek 18. července.

 

Na jednom z tréninkových hřišť premiérovou tréninkovou jednotku absolvovalo 25 fotbalistů. "Z důvodů dovolené či zaneprázdnění chybělo pět hráčů. Naopak s námi trénovali dva dorostenci, kteří se nemůžou další den zapojit do tréninku své kategorie a alespoň tak něco absolvují. Podobně asi budeme postupovat i v jiných případech," poznamenal trenér Jakub Pekař.


Odehrajete pár přáteláků, ten první hned ve čtvrtek s Krupkou. Proč tak brzy?

Oslovil nás trenér soupeře a dává nám to smysl. Potřebujeme kluky vidět co nejrychleji v zápase. Je nás teď relativně dost a myslím, že budeme proti silnému soupeři schopni odehrát dva solidní poločasy v různých sestavách.

Na prvním tréninku bylo dost hráčů, kteří ještě na jaře působili v divizi VOŠ a SOŠ Roudnice U19, tým se hodně omladil. I ten start byl celkem intenzivní, nebyl to jen tradiční fotbálek.

Chtěl jsem, aby to bylo hned od začátku energické. Slibuji si od těch mladších kluků, že do týmu přinesou právě tu energii a pomůžou zkušenosti, fotbalovosti a kvalitě, která tady je, jak jsem si už dnes potvrdil.   

Kdo s vámi bude u týmu působit?

Druhý trenér Ondra Rohlíček, se kterým máme hodně podobný pohled na fotbal. A dále s námi budou vedoucí David Lisec a Zdeněk Černý. 
        
Příprava SK Roudnice: 18. 7. Krupka (od 18 hodin, Rce), 27. 7. Štětí (10:30, Štětí), 3. 8. turnaj Křešice (první zápas od 11:15 H. Jiřetín), 10. 8. Bezděkov (17, Rce).

 
Aktuální články
Ples SK Roudnice 2020

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V pátek 17. ledna...

 
V přípravě čeká SK šest zápasů

S patnáctkou hráčů zahájil v úterý večer SK Roudnice nad Labem zimní přípravu svého A týmu dospělých, který je po první části I. A...

 
Srp: Důležitá je cesta k vítězství

Mladším žákům SK Roudnice nad Labem kategorie U12 patří v polovině ligové soutěže pátá příčka ve skupině C za Libercem, Duklou (oba...

 
Plicka: Nabádáme kluky k odvážné hře
 
Lačný: Pozitiva jednoznačně převažují
 
Patnáctka chce rychle z předposlední příčky
 
Korda: Cílem byl a je postup do III. třídy
 
Vánoční turnaj pro Dynamo Drážďany
 
Bohatým brali, chudým dávali
 
Drážďany byly suverénní, Roudnice třetí
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 14:30
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS