Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dali čtyři, dostali deset

28.07.2019 | sk

U divizního soupeře sice dokázali skórovat čtyřikrát, což určitě není zlé, ale inkasovali desetkrát. A to už tak dobré není. Fotbalisté SK Roudnice podlehli ve druhém přípravném duelu ve Štětí 10:4. 

"Ofenzivy obou týmů byly zkrátka mnohem lepší než defenzivy," poznamenal roudnický kouč Jakub Pekař. "Rychle jsme prohrávali 3:0, dokázali jsme snížit na 3:2, jenže do půle jsme dostali ještě jeden gól. Šance byly na obou stranách i ve druhém poločase, jenže zatímco domácí je proměňovali, my ne. Štětí bylo lepší, to je třeba uznat, ale ten výsledek je pro nás docela krutý. S divizním týmem jsme drželi celkem dlouho krok, tak do 65. minuty, tedy déle než před časem s Krupkou, takže to je alespoň malá náplast. Škoda, že jsme z těch šancí nedali víc gólů."

Domácí ani hosté nenastoupili kompletní. "To je fakt. Nám chyběli třeba Matuszewski a Doležal, kteří byli na svatbách, dále i zranění a nemocní borci a také hráči, kteří měli dlouhodobě naplánovanou dovolenou."  

Štětí - Roudnice 10:4 (4:2). Branky: Pícha 4, J. Slavíček 2, Slanička 2, Horváth, Vokoun - Juraš 2, Dobiáš, Rusňák.

Roudnice: Sailer (46. Čížek) - Pech (46. Tajč), Matoušek, Kühn (46. Kuchař), Kříž (46. Barcal) - Hubený - Dobiáš, Rusňák (50. Juraš) - P. Slavíček, Aubrecht - Kala.  

 
Aktuální články
Hotel nabízí mnohem vyšší kvalitu

Slavnostní otevření rekonstruované části Hotelu Sport Lípa ve fotbalovém areálu Pod lipou si dnes nenechala ujít řada osobností...

 
Roudnice zahájila výhrou

V prvním přípravném utkání porazili fotbalisté SK Roudnice účastníka KP Liberecka Nový Bor 2:1. Po vyrovnaném poločase rozhodl o výhře...

 
Ples SK Roudnice 2020

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V pátek 17. ledna...

 
V přípravě čeká SK šest zápasů
 
Srp: Důležitá je cesta k vítězství
 
Plicka: Nabádáme kluky k odvážné hře
 
Lačný: Pozitiva jednoznačně převažují
 
Patnáctka chce rychle z předposlední příčky
 
Korda: Cílem byl a je postup do III. třídy
 
Vánoční turnaj pro Dynamo Drážďany
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 14:30
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS