Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dali čtyři, dostali deset

28.07.2019 | sk

U divizního soupeře sice dokázali skórovat čtyřikrát, což určitě není zlé, ale inkasovali desetkrát. A to už tak dobré není. Fotbalisté SK Roudnice podlehli ve druhém přípravném duelu ve Štětí 10:4. 

"Ofenzivy obou týmů byly zkrátka mnohem lepší než defenzivy," poznamenal roudnický kouč Jakub Pekař. "Rychle jsme prohrávali 3:0, dokázali jsme snížit na 3:2, jenže do půle jsme dostali ještě jeden gól. Šance byly na obou stranách i ve druhém poločase, jenže zatímco domácí je proměňovali, my ne. Štětí bylo lepší, to je třeba uznat, ale ten výsledek je pro nás docela krutý. S divizním týmem jsme drželi celkem dlouho krok, tak do 65. minuty, tedy déle než před časem s Krupkou, takže to je alespoň malá náplast. Škoda, že jsme z těch šancí nedali víc gólů."

Domácí ani hosté nenastoupili kompletní. "To je fakt. Nám chyběli třeba Matuszewski a Doležal, kteří byli na svatbách, dále i zranění a nemocní borci a také hráči, kteří měli dlouhodobě naplánovanou dovolenou."  

Štětí - Roudnice 10:4 (4:2). Branky: Pícha 4, J. Slavíček 2, Slanička 2, Horváth, Vokoun - Juraš 2, Dobiáš, Rusňák.

Roudnice: Sailer (46. Čížek) - Pech (46. Tajč), Matoušek, Kühn (46. Kuchař), Kříž (46. Barcal) - Hubený - Dobiáš, Rusňák (50. Juraš) - P. Slavíček, Aubrecht - Kala.  

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Rážek

Nejlepším hráčem víkendu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen Matyáš Rážek z ktg. U12, který v...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií SK Roudnice v mistrovských zápasech podle hlasování trenérů. Všem...

 
Na Viktorce se jim nedařilo

Na hřišti Viktorie Žižkov v Kolodějích se starším žákům SK Roudnice v dalších divizních duelech nedařilo. Patnáctka po divokém...

 
Ve Střešovicích neměli mladší žáci problémy
 
Béčko opět nadělovalo
 
V Libouchci to zase nevyšlo
 
Hráčem víkendu se stal Macek
 
Další turnaj přinesl jednu výhru
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dva hattricky - tři body pro rezervu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.10.2019, 16:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
4:2 (3:1)
 
Muži A | Neděle 20.10.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - SK Černovice
 
Muži B | Neděle 13.10.2019, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - AFK Přestavky
9:1 (3:0)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
 
 
RSS