Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dali čtyři, dostali deset

28.07.2019 | sk

U divizního soupeře sice dokázali skórovat čtyřikrát, což určitě není zlé, ale inkasovali desetkrát. A to už tak dobré není. Fotbalisté SK Roudnice podlehli ve druhém přípravném duelu ve Štětí 10:4. 

"Ofenzivy obou týmů byly zkrátka mnohem lepší než defenzivy," poznamenal roudnický kouč Jakub Pekař. "Rychle jsme prohrávali 3:0, dokázali jsme snížit na 3:2, jenže do půle jsme dostali ještě jeden gól. Šance byly na obou stranách i ve druhém poločase, jenže zatímco domácí je proměňovali, my ne. Štětí bylo lepší, to je třeba uznat, ale ten výsledek je pro nás docela krutý. S divizním týmem jsme drželi celkem dlouho krok, tak do 65. minuty, tedy déle než před časem s Krupkou, takže to je alespoň malá náplast. Škoda, že jsme z těch šancí nedali víc gólů."

Domácí ani hosté nenastoupili kompletní. "To je fakt. Nám chyběli třeba Matuszewski a Doležal, kteří byli na svatbách, dále i zranění a nemocní borci a také hráči, kteří měli dlouhodobě naplánovanou dovolenou."  

Štětí - Roudnice 10:4 (4:2). Branky: Pícha 4, J. Slavíček 2, Slanička 2, Horváth, Vokoun - Juraš 2, Dobiáš, Rusňák.

Roudnice: Sailer (46. Čížek) - Pech (46. Tajč), Matoušek, Kühn (46. Kuchař), Kříž (46. Barcal) - Hubený - Dobiáš, Rusňák (50. Juraš) - P. Slavíček, Aubrecht - Kala.  

 
Aktuální články
Drážďany byly suverénní, Roudnice třetí

V rámci projektu Ve čtyřech jsme silnější uspořádal SK Roudnice mezinárodní halový turnaj pro kategorii U10, ve kterém triumfovaly...

 
Červená už ve druhé minutě

S podzimní části reorganizované I. A třídy se fotbalisté SK Roudnice rozloučili prohrou. Na domácí umělce podlehli Bílině vysoko 0:4....

 
Dvacet minut a odjezd

Poslední podzimní venkovní utkání fotbalisté SK Roudnice vůbec nezvládli. Na umělce v Kadani podlehli Klášterci vysoko 0:5, když...

 
Bod navíc po patnácté sérii
 
Hráčem víkendu se stal Nepovím
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
V Chomutově padli jednou
 
Ligové týmy vyzrály na Háje
 
Dva body byly maximem
 
Starší žáci se rozloučili prohrou
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS