Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Béčko chce bojovat o postup

23.08.2019 | sk

V kategorii dospělých budou v novém ročníku mistrovských soutěží reprezentovat SK Roudnice opět dva celky. K A týmu v I. A třídě se přidá B mužstvo, které musí jako nováček začínat v okresní IV. třídě. Naposledy měli Roudničtí rezervu v sezoně 2012 - 2013 (4. místo v I. A), v té následující někteří hráči přešli do spojeného klubu v Hrobcích a B tým zmizel z fotbalové mapy. Teď už na ní znovu je.

Béčko má za sebou první tréninky a jeden přípravný zápas, ve kterém těsně podlehlo třetitřídním Lounkám. 

"Béčko se založilo především kvůli tomu, aby se v něm časem otrkávali v soutěžích dospělých mladší kluci a ti, kteří se rozehrávají po zranění. Tím, že musíme začínat od čtyřky, je to samozřejmě komplikované. Ze čtyřky do I. A třídy je to skok. Z toho důvodu vedení chce co nejdříve postoupit výš, do kvalitnějších soutěží. Ale je nám jasné, že to snadné nebude," říká trenér roudnické rezervy Václav Korda. 

Ten bude mít k dispozici sice celkem početný, ale také hodně "vyzrálý" kádr. V kategorii pod 35 let napočítáme jen tři borce. "Těžko říct, jestli to bude problém. V mančaftu jsou kluci, kteří si zakopali mnohem vyšší soutěže, o fotbalovost tedy strach nemám, ale uvidíme, jak se s tím někteří popasují fyzicky. Občas sice třeba někdo přijde i z áčka, ale na to ve IV. třídě spoléhat nemůžeme. Musíme to pro budoucnost SK vykopat s tím, co máme. Já věřím, že tým na to sílu má."

Václav Korda zatím trenérsky působil u mládežnických kategorií SK Rce, u dospělých jde o jeho premiéru. "Zatímco v žákovských kategoriích ještě hráče fotbal učíte, tady už to o tom není. Ti chlapi to umí. Snad to prodají i na place."

Soupiska: Čada, Dlouhý, Hanč, Husák, Job, Klepáč, Král, Melichar, Mikas, Ouzký, Pokorný, Procházka, Púčala, Rameš, Skokan, Šafr, Šimo, Škoda, Šmidrkal. 

Obnovená premiéra čeká na SK Roudnice B v neděli v Podluskách (17). 

 
Aktuální články
Zvládli ještě jeden triangl

V sobotu odehrál tým SK Roudnice r. 2008 triangl na trávníku Pod lipou. Domácí tentokrát postavili s Neratovicemi po dvou týmech, Kladno...

 
Pozvánka na valnou hromadu

Spolek Sportovní klub Roudnice nad Labem zve své členy na zasedání valné hromady. Všechny informace naleznete v tomto článku.

 
Spolupráce Roudnice - Bezděkov

V posledních letech byla navázána mnohem užší spolupráce mezi Sportovním klubem Roudnice nad Labem a SK Bezděkov. O tom, jak funguje a co si...

 
Ústí potvrdilo kvalitu
 
Bulíř se trefil pětkrát
 
Nejprve spokojenost, pak zklamání
 
Počasí je řádně prověřilo
 
Pekař: Dobře jsme rozehrávali
 
Dvanáctka porazila Velvary
 
Poradili si s Kladnem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS