Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mostecký FK odvezl všechny body

29.08.2019 | sk

První mistrovská utkání v novém ročníku divize starším žákům SK Roudnice nevyšla. Na domácím trávníku podlehla patnáctka Mosteckému FK 1:2, čtrnáctka prohrála 2:5.

Divize U15


Roudničtí si na Most věřili, v loňské sezoně ho dvakrát porazili, ale tentokrát si všechny body odvezl soupeř. Přitom určitě nemusel. Inkasoval jako první a domácí měli řadu šancí, jak hlavně v prvním poločase vedení navýšit. 

"Po dvaceti minutách jsme mohli vést 3:0 a bylo by hotovo. Bohužel jsme šance neproměnili a soupeři stačily na výhru jen dvě střely zdálky. Ve druhé půli už jsme se tak prosazovat nedokázali, hosté vykrývali střed pole, zahráli jim stopeři, pokrývali nás. Bohužel, tak to někdy bývá. Nedáš šance, dostaneš. Byl to dnes pro nás takový smutný příběh. Budeme věřit tomu, že první vyhrání z kapsy vyhání," dodal s nadhledem kouč domácího týmu Zbyněk Vavruška. 

Roudnice - Mostecký FK 1:2 (1:1). Branky: Prokop - Buben, Gulaš.

Roudnice: Hotovec - Prokop, Marejka, Tošner, Balaštík (50. Čížek) - Jirků (50. Kafka), Láska, Bidlo, Melichar - Fidler, Náprstek (76. Kubánek).

Divize U14

Mostečtí odskočili na dvoubrankový rozdíl v 19. a 20. minutě. Domácí sice o chvíli později snížili Filousem, ale hosté si vzali do poločasu dvougólové vedení zpět. A ve 43. skórovali znovu. V 65. po úniku dával na 2:4 Kubalík, jenže vzápětí upravil na konečných 2:5 Paldrych.  

"Zápas nám ukázal, na čem musíme ještě dál pracovat. Organizace hry celkem fungovala, ale nedostatky jsme měli především v agresivitě ve středu hřiště a v prvním doteku s míčem. Bylo to lepší než v prvním přípravném utkání, kluci se učí reagovat na nové pokyny. Vítězství soupeře je zasloužené, byl lepší. Ale nedali jsme mu to zadarmo, prali jsme se o výsledek. Využili jsme i několik hráčů z kategorie mladších žáků. Jednak aby nám pomohli v době, kdy nás ještě není dost, ale také z toho důvodu, aby se pomalu začali adaptovat na velký fotbal," dodal trenér SK Roudnice Matěj Lačný. 

Roudnice - Mostecký FK 2:5 (1:3). Branky: Filous, Kubalík - Paldrych 2, Svoboda, Myška, Benda. 

Roudnice: Štrupl - Fictum (41. Melen), Cuper, Repka (50. Plicka), Tichota - Němeček (41. Kubalík), Luc - Filous (61. Havlák), Adelt, Horáček (61. Bartoš) - Dorant. 

 
Aktuální články
Zvládli ještě jeden triangl

V sobotu odehrál tým SK Roudnice r. 2008 triangl na trávníku Pod lipou. Domácí tentokrát postavili s Neratovicemi po dvou týmech, Kladno...

 
Pozvánka na valnou hromadu

Spolek Sportovní klub Roudnice nad Labem zve své členy na zasedání valné hromady. Všechny informace naleznete v tomto článku.

 
Spolupráce Roudnice - Bezděkov

V posledních letech byla navázána mnohem užší spolupráce mezi Sportovním klubem Roudnice nad Labem a SK Bezděkov. O tom, jak funguje a co si...

 
Ústí potvrdilo kvalitu
 
Bulíř se trefil pětkrát
 
Nejprve spokojenost, pak zklamání
 
Počasí je řádně prověřilo
 
Pekař: Dobře jsme rozehrávali
 
Dvanáctka porazila Velvary
 
Poradili si s Kladnem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS