Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší přípravka byla nejlepší

13.09.2019 | sk

Starší přípravka SK Roudnice nad Labem ročník 2010 se představila v úvodním kole Ondrášovka Cupu v Bystřanech, kde sice jednou podlehla, ale čtyřikrát zvítězila a obsadila první příčku.  

Turnaj se odehrál na hřišti v Bystřanech, kde mladí roudničtí fotbalisté sehráli pět utkání.


Výsledky: SK Roudnice - Junior Teplice 5:3, Junior Chomutov 3:4, FK Litoměřicko 3:2, Rtyně nad Bílinou 5:2, FK Louny 5:1.

"Kluci podali bojovný, zodpovědný a hlavně kvalitní výkon. Prohráli jsme pouze jednou o gól s Chomutovem, ale první příčku nám to nesebralo. Po závěrečném hvizdu si kluci připadali, jako by vyhráli Ligu mistrů," usmíval se vedoucí týmu David Kron.

Sestava SK Roudnice: Vojtěch Kron, Jan Kron, Kryštof Kořínek, Jakub Kořínek, Matěj Samek, Jan Šámal, Kryštof Hájek, Kryštof Nepovím, Tadeáš Jindřich, Jan Gala, Václav Chramosta. Trenér: Martin Kořínek. 

 
Aktuální články
Dvacet minut a odjezd

Poslední podzimní venkovní utkání fotbalisté SK Roudnice vůbec nezvládli. Na umělce v Kadani podlehli Klášterci vysoko 0:5, když...

 
Bod navíc po patnácté sérii

V předposledním podzimním domácím duelu na těžkém terénu fotbalisté SK Roudnice vedli nad Proboštovem od 14. minuty po gólu Slavíčka,...

 
Hráčem víkendu se stal Nepovím

Nejlepším hráčem víkendu 2. - 3. listopadu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice nad Labem zvolen Tadeáš...

 
Ideální jedenáctka víkendu
 
V Chomutově padli jednou
 
Ligové týmy vyzrály na Háje
 
Dva body byly maximem
 
Starší žáci se rozloučili prohrou
 
Hráčem víkendu se stal Hubený
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 16.11.2019, 13:30
FK Klášterec n. O. - SK Roudnice nad Labem
5:0 (0:0)
 
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS