Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junior poslali domů s prázdnou

24.09.2019 | sk

Starší žáci SK Roudnice byli v divizních duelech stoprocentní. Patnáctka porazila chomutovský Junior vysoko 6:1, čtrnáctka v domácím prostředí vyhrála 3:1.

Divize U15


Proti Chomutovu už chtěli starší žáci SK konečně bodovat naplno, ale začátek zápasu příliš povzbudivý nebyl. "Přiznám, že po nějakých deseti minutách jsem měl docela obavy. Soupeř hrál dobře, měl šikovného záložníka, který ovládl střed pole, dva rychlé křídelníky a zatápěl nám. Inkasovali jsme po rohu a ve 20. minutě prohrávali," popsal úvodní minuty duelu trenér SK Roudnice Zbyněk Vavruška. Domácí se po obdržené brance vzpamatovali. "Postupně jsme přebírali iniciativu a měli i mírný tlak. Když se na obranu soupeře zatlačilo, ukázalo se, že není bezchybná. Byli jsme tentokrát nebývale produktivní, šance jsme proměňovali a vyšla z toho takhle vysoká výhra. Vůči Junioru je až nespravedlivá. Opravdu nehrál vůbec špatně, byl podle mě lepší než třeba Most či Háje. Nechápu, jak může mít jen tři body," divil se Vavruška. 

Tomu se duel 7. kola divize líbil. "Byl to zápas v tempu, k vidění byla na obou stranách řada pěkných akcí. Z našeho týmu bych vyzdvihl výkon Fidlera, který toho ve středu pole hodně oběhal, postupně eliminoval jejich tvůrce hry, čímž také uvolnil naše kraje a pak také Rožce, který prokázal, že se umí v případě, že hrajeme v tlaku, v koncovce prosadit. Myslím, že máme docela naběhaný mančaft, ale po skončení toho měli všichni dost. Chomutov nás přinutil pořádně si máknout."    

Roudnice - Junior Chomutov 6:1 (4:1). Branky: Rožec 3, Strach, Melichar, Bidlo - Ďurnek.

Roudnice: Naimann - Náprstek, Balaštík, Marejka, Tošner - Melichar, Fidler, Bidlo, Kafka - Strach (58. Láska), Rožec (54. Čížek). 

Divize U14

Domácí chtěli napravit dojem z předchozího duelu v Litvínově (prohra 7:2). A to se jim také podařilo, zdolali chomutovský Junior zaslouženě 3:1. "Soupeř se hlavně v prvním poločase téměř nedostal na naší polovinu, ale převaha byla spíše platonická. Až ve 34. minutě jsme to zlomili Krahulou a vzápětí přidal druhý gól Filous," popsal první poločas trenér domácího SK Matěj Lačný. 

Slibně se vyvíjející zápas roudnickému výběru zkomplikovala branka Hradce z 58. minuty. "Soupeř se dostal do hry naší chybnou rozehrávkou, kdy gólman chtěl řešit akci fotbalově, ale nedopadlo to dobře. To se ale někdy stává, to mu určitě vyčítat nebudeme. Chvíli jsme si pak sice koledovali o vyrovnání, ale naštěstí přišel vydařený brejk, dali jsme na 3:1 a už to zase pokračovalo ve starých kolejích. Tedy pod naší taktovkou," dodal Lačný.   

Roudnice - Junior Chomutov 3:1 (2:0). Branky: Krahula, Filous, Dorant - Hradec.

Roudnice: Macek - Fictum, Cuper, Němeček, Krahula - Luc, Repka - Filous (72. Pospíchal), Horáček, Bartoš (63. Šimkovič) - Dorant.

 
Aktuální články
Ples SK Roudnice 2020

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V pátek 17. ledna...

 
V přípravě čeká SK šest zápasů

S patnáctkou hráčů zahájil v úterý večer SK Roudnice nad Labem zimní přípravu svého A týmu dospělých, který je po první části I. A...

 
Srp: Důležitá je cesta k vítězství

Mladším žákům SK Roudnice nad Labem kategorie U12 patří v polovině ligové soutěže pátá příčka ve skupině C za Libercem, Duklou (oba...

 
Plicka: Nabádáme kluky k odvážné hře
 
Lačný: Pozitiva jednoznačně převažují
 
Patnáctka chce rychle z předposlední příčky
 
Korda: Cílem byl a je postup do III. třídy
 
Vánoční turnaj pro Dynamo Drážďany
 
Bohatým brali, chudým dávali
 
Drážďany byly suverénní, Roudnice třetí
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 14:30
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS