Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junior poslali domů s prázdnou

24.09.2019 | sk

Starší žáci SK Roudnice byli v divizních duelech stoprocentní. Patnáctka porazila chomutovský Junior vysoko 6:1, čtrnáctka v domácím prostředí vyhrála 3:1.

Divize U15


Proti Chomutovu už chtěli starší žáci SK konečně bodovat naplno, ale začátek zápasu příliš povzbudivý nebyl. "Přiznám, že po nějakých deseti minutách jsem měl docela obavy. Soupeř hrál dobře, měl šikovného záložníka, který ovládl střed pole, dva rychlé křídelníky a zatápěl nám. Inkasovali jsme po rohu a ve 20. minutě prohrávali," popsal úvodní minuty duelu trenér SK Roudnice Zbyněk Vavruška. Domácí se po obdržené brance vzpamatovali. "Postupně jsme přebírali iniciativu a měli i mírný tlak. Když se na obranu soupeře zatlačilo, ukázalo se, že není bezchybná. Byli jsme tentokrát nebývale produktivní, šance jsme proměňovali a vyšla z toho takhle vysoká výhra. Vůči Junioru je až nespravedlivá. Opravdu nehrál vůbec špatně, byl podle mě lepší než třeba Most či Háje. Nechápu, jak může mít jen tři body," divil se Vavruška. 

Tomu se duel 7. kola divize líbil. "Byl to zápas v tempu, k vidění byla na obou stranách řada pěkných akcí. Z našeho týmu bych vyzdvihl výkon Fidlera, který toho ve středu pole hodně oběhal, postupně eliminoval jejich tvůrce hry, čímž také uvolnil naše kraje a pak také Rožce, který prokázal, že se umí v případě, že hrajeme v tlaku, v koncovce prosadit. Myslím, že máme docela naběhaný mančaft, ale po skončení toho měli všichni dost. Chomutov nás přinutil pořádně si máknout."    

Roudnice - Junior Chomutov 6:1 (4:1). Branky: Rožec 3, Strach, Melichar, Bidlo - Ďurnek.

Roudnice: Naimann - Náprstek, Balaštík, Marejka, Tošner - Melichar, Fidler, Bidlo, Kafka - Strach (58. Láska), Rožec (54. Čížek). 

Divize U14

Domácí chtěli napravit dojem z předchozího duelu v Litvínově (prohra 7:2). A to se jim také podařilo, zdolali chomutovský Junior zaslouženě 3:1. "Soupeř se hlavně v prvním poločase téměř nedostal na naší polovinu, ale převaha byla spíše platonická. Až ve 34. minutě jsme to zlomili Krahulou a vzápětí přidal druhý gól Filous," popsal první poločas trenér domácího SK Matěj Lačný. 

Slibně se vyvíjející zápas roudnickému výběru zkomplikovala branka Hradce z 58. minuty. "Soupeř se dostal do hry naší chybnou rozehrávkou, kdy gólman chtěl řešit akci fotbalově, ale nedopadlo to dobře. To se ale někdy stává, to mu určitě vyčítat nebudeme. Chvíli jsme si pak sice koledovali o vyrovnání, ale naštěstí přišel vydařený brejk, dali jsme na 3:1 a už to zase pokračovalo ve starých kolejích. Tedy pod naší taktovkou," dodal Lačný.   

Roudnice - Junior Chomutov 3:1 (2:0). Branky: Krahula, Filous, Dorant - Hradec.

Roudnice: Macek - Fictum, Cuper, Němeček, Krahula - Luc, Repka - Filous (72. Pospíchal), Horáček, Bartoš (63. Šimkovič) - Dorant.

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Rážek

Nejlepším hráčem víkendu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen Matyáš Rážek z ktg. U12, který v...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií SK Roudnice v mistrovských zápasech podle hlasování trenérů. Všem...

 
Na Viktorce se jim nedařilo

Na hřišti Viktorie Žižkov v Kolodějích se starším žákům SK Roudnice v dalších divizních duelech nedařilo. Patnáctka po divokém...

 
Ve Střešovicích neměli mladší žáci problémy
 
Béčko opět nadělovalo
 
V Libouchci to zase nevyšlo
 
Hráčem víkendu se stal Macek
 
Další turnaj přinesl jednu výhru
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dva hattricky - tři body pro rezervu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.10.2019, 16:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
4:2 (3:1)
 
Muži A | Neděle 20.10.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - SK Černovice
 
Muži B | Neděle 13.10.2019, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - AFK Přestavky
9:1 (3:0)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
 
 
RSS