Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junior poslali domů s prázdnou

24.09.2019 | sk

Starší žáci SK Roudnice byli v divizních duelech stoprocentní. Patnáctka porazila chomutovský Junior vysoko 6:1, čtrnáctka v domácím prostředí vyhrála 3:1.

Divize U15


Proti Chomutovu už chtěli starší žáci SK konečně bodovat naplno, ale začátek zápasu příliš povzbudivý nebyl. "Přiznám, že po nějakých deseti minutách jsem měl docela obavy. Soupeř hrál dobře, měl šikovného záložníka, který ovládl střed pole, dva rychlé křídelníky a zatápěl nám. Inkasovali jsme po rohu a ve 20. minutě prohrávali," popsal úvodní minuty duelu trenér SK Roudnice Zbyněk Vavruška. Domácí se po obdržené brance vzpamatovali. "Postupně jsme přebírali iniciativu a měli i mírný tlak. Když se na obranu soupeře zatlačilo, ukázalo se, že není bezchybná. Byli jsme tentokrát nebývale produktivní, šance jsme proměňovali a vyšla z toho takhle vysoká výhra. Vůči Junioru je až nespravedlivá. Opravdu nehrál vůbec špatně, byl podle mě lepší než třeba Most či Háje. Nechápu, jak může mít jen tři body," divil se Vavruška. 

Tomu se duel 7. kola divize líbil. "Byl to zápas v tempu, k vidění byla na obou stranách řada pěkných akcí. Z našeho týmu bych vyzdvihl výkon Fidlera, který toho ve středu pole hodně oběhal, postupně eliminoval jejich tvůrce hry, čímž také uvolnil naše kraje a pak také Rožce, který prokázal, že se umí v případě, že hrajeme v tlaku, v koncovce prosadit. Myslím, že máme docela naběhaný mančaft, ale po skončení toho měli všichni dost. Chomutov nás přinutil pořádně si máknout."    

Roudnice - Junior Chomutov 6:1 (4:1). Branky: Rožec 3, Strach, Melichar, Bidlo - Ďurnek.

Roudnice: Naimann - Náprstek, Balaštík, Marejka, Tošner - Melichar, Fidler, Bidlo, Kafka - Strach (58. Láska), Rožec (54. Čížek). 

Divize U14

Domácí chtěli napravit dojem z předchozího duelu v Litvínově (prohra 7:2). A to se jim také podařilo, zdolali chomutovský Junior zaslouženě 3:1. "Soupeř se hlavně v prvním poločase téměř nedostal na naší polovinu, ale převaha byla spíše platonická. Až ve 34. minutě jsme to zlomili Krahulou a vzápětí přidal druhý gól Filous," popsal první poločas trenér domácího SK Matěj Lačný. 

Slibně se vyvíjející zápas roudnickému výběru zkomplikovala branka Hradce z 58. minuty. "Soupeř se dostal do hry naší chybnou rozehrávkou, kdy gólman chtěl řešit akci fotbalově, ale nedopadlo to dobře. To se ale někdy stává, to mu určitě vyčítat nebudeme. Chvíli jsme si pak sice koledovali o vyrovnání, ale naštěstí přišel vydařený brejk, dali jsme na 3:1 a už to zase pokračovalo ve starých kolejích. Tedy pod naší taktovkou," dodal Lačný.   

Roudnice - Junior Chomutov 3:1 (2:0). Branky: Krahula, Filous, Dorant - Hradec.

Roudnice: Macek - Fictum, Cuper, Němeček, Krahula - Luc, Repka - Filous (72. Pospíchal), Horáček, Bartoš (63. Šimkovič) - Dorant.

 
Aktuální články
Představujeme: Matěj Slavíček

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Patrik Šeba

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Denis Rusňák

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Jan Barcal
 
Představujeme: Darek Doležal
 
Představujeme: Koloman Horváth
 
Představujeme: David Dobiáš
 
Za brankami bude bezpečněji
 
Odešel Jan Michálek
 
Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen, Roudnice ruší i tréninky
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 12.04.2020, 16:30
SK Roudnice nad Labem - FK Neštěmice
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 12.04.2020, 16:30
TJ Podřipan Kostomlaty - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS