Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Třináctka snadno, dvanáctka až po boji

22.10.2019 | sk

Mladší žáci SK Roudnice byli v ligových duelech stoprocentní. Třináctka porazila ABC Braník 7:1, dvanáctka sice musela na domácím trávníku bojovat, ale i ona nakonec brala tři body za vítězství 9:7.  

Liga U13


Roudničtí začali potvrzovat roli favorita od úvodních minut. Poprvé skórovali hned ve třetí a soupeři dovolili zaznamenat čestný úspěch až za stavu 5:0. "Nebyl to lehký soupeř, ale nám se tentokrát dařilo už od začátku. Vysoko jsme presovali, dařilo se v zakončení, kluci plnili věci, které jsme chtěli. Zahráli i lídři a od toho se to odvíjelo. Jsme spokojeni především s tím, po jakém výkonu jsme vyhráli," zhodnotil duel trenér Roudnice David Plicka.  

Roudnice - Braník 7:1. Branky: Plicka 2, Kosorič 2, Šafr, Kubalík, vl. - Červenka.

Roudnice: Fric, Soušek, Dvořák, Dlouhý, D. Malina, Hubený, Plicka, Šafr, Bulíř, Kosorič, Mikas, L. Malina, Kubalík, Černý.

Liga U12

Dvanáctka se přetahovala s Braníkem o výhru až do poslední třetiny. Nakonec ale byla úspěšnější. "Věděli jsme, že nás nečeká úplně lehký soupeř. Byl v tabulce těsně za námi, takže jsme potřebovali bodovat. Do zápasu jsme nevstoupili nejlépe, na začátku jsme inkasovali, ale vzápětí jsme odpověděli. Braník určoval tempo a styl hry. Ten nám nevyhovoval, protože od brankáře nakopával míče na útočníky, kteří našim zadákům unikali a šance proměňovali. Tak to pokračovalo po celý zápas, až v poslední třetině jsme to zlomili. V závěru měl soupeř mnoho šancí a byli jsme pod tlakem, ale nakonec jsme udrželi vedení. Náš výkon nebyl úplně nejlepší, protože jsme se dopouštěli základních chyb, na které jsme upozorňovali už v mladší přípravce. Dnes naše bojovnost převyšovala kvalitu. Stále máme co zlepšovat, tenhle zápas nám s trenérem Vaškem Srpem dal hodně podnětů, na co se hlavně zaměřit," uzavřel hodnocení trenér Patrik Pospíšil.

Roudnice - Braník 9:7. Branky: Hlaváček 3, Vondráček 2, Král, Štefl, Rážek, Jurčík - Tretyakov 2, Albrecht 2, Beňo, Tůma, Procházka.

Roudnice: Vrňák, Brabec, Nepovím, Král, Arazim, Štefl, Pačes, Hlaváček, Vondráček, Kýček, Murdych, Rážek, Motejl, Jurčík, Poráč, Adelt.

 
Aktuální články
Roudnice zahájila výhrou

V prvním přípravném utkání porazili fotbalisté SK Roudnice účastníka KP Liberecka Nový Bor 2:1. Po vyrovnaném poločase rozhodl o výhře...

 
Ples SK Roudnice 2020

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V pátek 17. ledna...

 
V přípravě čeká SK šest zápasů

S patnáctkou hráčů zahájil v úterý večer SK Roudnice nad Labem zimní přípravu svého A týmu dospělých, který je po první části I. A...

 
Srp: Důležitá je cesta k vítězství
 
Plicka: Nabádáme kluky k odvážné hře
 
Lačný: Pozitiva jednoznačně převažují
 
Patnáctka chce rychle z předposlední příčky
 
Korda: Cílem byl a je postup do III. třídy
 
Vánoční turnaj pro Dynamo Drážďany
 
Bohatým brali, chudým dávali
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 14:30
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS