Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Třináctka snadno, dvanáctka až po boji

22.10.2019 | sk

Mladší žáci SK Roudnice byli v ligových duelech stoprocentní. Třináctka porazila ABC Braník 7:1, dvanáctka sice musela na domácím trávníku bojovat, ale i ona nakonec brala tři body za vítězství 9:7.  

Liga U13


Roudničtí začali potvrzovat roli favorita od úvodních minut. Poprvé skórovali hned ve třetí a soupeři dovolili zaznamenat čestný úspěch až za stavu 5:0. "Nebyl to lehký soupeř, ale nám se tentokrát dařilo už od začátku. Vysoko jsme presovali, dařilo se v zakončení, kluci plnili věci, které jsme chtěli. Zahráli i lídři a od toho se to odvíjelo. Jsme spokojeni především s tím, po jakém výkonu jsme vyhráli," zhodnotil duel trenér Roudnice David Plicka.  

Roudnice - Braník 7:1. Branky: Plicka 2, Kosorič 2, Šafr, Kubalík, vl. - Červenka.

Roudnice: Fric, Soušek, Dvořák, Dlouhý, D. Malina, Hubený, Plicka, Šafr, Bulíř, Kosorič, Mikas, L. Malina, Kubalík, Černý.

Liga U12

Dvanáctka se přetahovala s Braníkem o výhru až do poslední třetiny. Nakonec ale byla úspěšnější. "Věděli jsme, že nás nečeká úplně lehký soupeř. Byl v tabulce těsně za námi, takže jsme potřebovali bodovat. Do zápasu jsme nevstoupili nejlépe, na začátku jsme inkasovali, ale vzápětí jsme odpověděli. Braník určoval tempo a styl hry. Ten nám nevyhovoval, protože od brankáře nakopával míče na útočníky, kteří našim zadákům unikali a šance proměňovali. Tak to pokračovalo po celý zápas, až v poslední třetině jsme to zlomili. V závěru měl soupeř mnoho šancí a byli jsme pod tlakem, ale nakonec jsme udrželi vedení. Náš výkon nebyl úplně nejlepší, protože jsme se dopouštěli základních chyb, na které jsme upozorňovali už v mladší přípravce. Dnes naše bojovnost převyšovala kvalitu. Stále máme co zlepšovat, tenhle zápas nám s trenérem Vaškem Srpem dal hodně podnětů, na co se hlavně zaměřit," uzavřel hodnocení trenér Patrik Pospíšil.

Roudnice - Braník 9:7. Branky: Hlaváček 3, Vondráček 2, Král, Štefl, Rážek, Jurčík - Tretyakov 2, Albrecht 2, Beňo, Tůma, Procházka.

Roudnice: Vrňák, Brabec, Nepovím, Král, Arazim, Štefl, Pačes, Hlaváček, Vondráček, Kýček, Murdych, Rážek, Motejl, Jurčík, Poráč, Adelt.

 
Aktuální články
Zvládli ještě jeden triangl

V sobotu odehrál tým SK Roudnice r. 2008 triangl na trávníku Pod lipou. Domácí tentokrát postavili s Neratovicemi po dvou týmech, Kladno...

 
Pozvánka na valnou hromadu

Spolek Sportovní klub Roudnice nad Labem zve své členy na zasedání valné hromady. Všechny informace naleznete v tomto článku.

 
Spolupráce Roudnice - Bezděkov

V posledních letech byla navázána mnohem užší spolupráce mezi Sportovním klubem Roudnice nad Labem a SK Bezděkov. O tom, jak funguje a co si...

 
Ústí potvrdilo kvalitu
 
Bulíř se trefil pětkrát
 
Nejprve spokojenost, pak zklamání
 
Počasí je řádně prověřilo
 
Pekař: Dobře jsme rozehrávali
 
Dvanáctka porazila Velvary
 
Poradili si s Kladnem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS