Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V lize bodovala jen třináctka

27.10.2019 | sk

V předposledním podzimním kole hostili mladší žáci SK Roudnice pražský Motorlet. Do ligové tabulky si připsala body tentokrát jen třináctka, která vyhrála 9:4. Výběr U12 podlehl soupeři 0:4.

Liga U13


Druhý celek tabulky skupiny C vedl od šesté minuty, kdy svou první ze čtyř branek v utkání vstřelil Filip Hubený. I v dalším průběhu měli domácí navrch a došli si pro zaslouženou výhru.

"Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou. Výborně zahrál Filip Hubený, který čtyři góly dal, na nějaké další nahrál a bylo ho plné hřiště. Soupeř byl rychlý, důrazný, hrál se ofenzivní fotbal. Branky jsme dostali z brejků, což byl důsledek toho, že jsme hráli na riziko. Ale celkově je naše výhra zasloužená, jsme spokojeni. Teď ještě zvládnout poslední podzimní zápas na Hájích, abychom si udrželi druhou příčku," přál si po duelu s Motorletem trenér SK David Plicka. 

Roudnice - Motorlet 9:4. Branky: Hubený 4, L. Malina 2, D. Malina, Kosorič, Kubalík - Štěrba 2, Ducháček, Horálek. 

Roudnice: Fric, Macek, Dvořák, Hubený, Plicka, Šafr, Bulíř, Kosorič, Dlouhý, Mikas, L. Malina, D. Malina, Kubalík, Procházka.

Liga U12

Roudnická dvanáctka odehrála tentokrát smolný zápas. Šance si sice vytvořila, ale branku dát nedokázala ani z pokutového kopu. 

"Šancí jsme měli dnes opravdu hodně, několikrát jsme šli sami na bránu, párkrát nám to soupeř vykopl z čáry, do toho ta penalta, prostě dneska bychom asi gól nedali, ani kdyby se hrálo do večera," kroutil hlavou domácí kouč Václav Srp, který svěřence vedl proti stejnému soupeři už v týdnu. "Na Ondrášovce jsme dostali za dvacet minut bůra, ale dnes k tomu kluci přistoupili úplně jinak. Od prvního do posledního tam bylo patrné nasazení, herní odvaha. Jediné, co nás sráželo, to bylo neproměňování příležitostí. Jinak nemám hráčům moc co vyčíst, odvedi maximum. Bohužel to nestačilo. Ale zápas se mi líbil, bylo to nahoru - dolů proti kvalitnímu soupeři, jen ty body chybí."     

Roudnice - Motorlet 0:4. Branky: Michněvič, Vosička, Pejšek, Tvrdý.

Roudnice: Vrňák, Brabec, Nepovím, Král, Arazim, Štefl, Pačes, Hlaváček, Vondráček, Kýček, Murdych, Rážek, Jurčík, Poráč, Adelt. 

 
Aktuální články
Představujeme: Darek Doležal

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Koloman Horváth

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: David Dobiáš

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Za brankami bude bezpečněji
 
Odešel Jan Michálek
 
Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen, Roudnice ruší i tréninky
 
Vedení SK Roudnice k aktuální situaci
 
Z Bíliny bez bodů
 
Víkendový program SK Roudnice
 
Pekař: Věřím, že nás odchody neoslabí
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 29.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem - FK Dobroměřice
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 29.03.2020, 15:00
SK Předonín - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS