Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Lednové změny v klubu

01.02.2020 | sk

Činnost na pozici manažera mládeže SK ukončil v lednu na vlastní žádost Tomáš Vecko. "Stejně tak také z osobních důvodů přestal působit i v dalších funkcích SK. Tomášovi v každém případě děkujeme za práci, kterou pro klub odvedl jako manažer či jako trenér a za to, kam jsme se i díky němu v posledních letech především v mládežnických kategoriích posunuli," říká předseda SK Petr Týma. 

Povinnosti a pravomoci po T. Veckovi převezmou šétrenér mládeže Matěj Lačný a šéftrenér přípravek Václav Srp. Tomáš Vecko měl na starosti i obsazování tréninkových i zápasových ploch (včetně UMT), tuto činnost bude nově zajišťovat Jaromír Hubený. 

Dále vznikne v SK Roudnice také trenérská rada, která vytvoří novou metodiku tréninkového procesu a bude dohlížet nad rozvojem mládeže v SK Roudnice. Jsou v ní: Matěj Lačný, Václav Srp, David Plicka, Jakub Pekař a Jan Buk. 

"Chceme mít zajištěnou provázanost celého klubu od přípravek přes spolupracující dorost na FF VOŠ a SOŠ až po dospělé, proto jsou v radě výše uvedení trenéři z různých věkových kategorií," vysvětluje předseda SK.

 
Aktuální články
Na Slunetě skončili šestí

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U10 obsadili v kvalitně obsazeném mezinárodním turnaji, který se odehrál v hale ústecké Slunety, šesté...

 
Stejskal odešel do Horního Jiřetína

Do víkendového přípravného utkání mezi Roudnicí a Horním Jiřetínem (2:2) už nezasáhl jeden z nejzkušenějších fotbalistů domácího...

 
Pekař: Remíza byla zasloužená

První poločas špatný, druhý mnohem lepší. Fotbalisté SK Roudnice v dalším přípravném utkání remizovali s Horním Jiřetínem 2:2. Po...

 
Víkendový program SK Roudnice
 
Nejmladší výběry v Horních Počaplech
 
Roudnický masér absolvoval seminář
 
Čtyřka po změně stran
 
Memoriál P. Blažka a S. Svobody pro Ústí
 
Béčko po přestřelce 5:5
 
Víkendový program SK Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 14:30
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS