Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Lednové změny v klubu

01.02.2020 | sk

Činnost na pozici manažera mládeže SK ukončil v lednu na vlastní žádost Tomáš Vecko. "Stejně tak také z osobních důvodů přestal působit i v dalších funkcích SK. Tomášovi v každém případě děkujeme za práci, kterou pro klub odvedl jako manažer či jako trenér a za to, kam jsme se i díky němu v posledních letech především v mládežnických kategoriích posunuli," říká předseda SK Petr Týma. 

Povinnosti a pravomoci po T. Veckovi převezmou šétrenér mládeže Matěj Lačný a šéftrenér přípravek Václav Srp. Tomáš Vecko měl na starosti i obsazování tréninkových i zápasových ploch (včetně UMT), tuto činnost bude nově zajišťovat Jaromír Hubený. 

Dále vznikne v SK Roudnice také trenérská rada, která vytvoří novou metodiku tréninkového procesu a bude dohlížet nad rozvojem mládeže v SK Roudnice. Jsou v ní: Matěj Lačný, Václav Srp, David Plicka, Jakub Pekař a Jan Buk. 

"Chceme mít zajištěnou provázanost celého klubu od přípravek přes spolupracující dorost na FF VOŠ a SOŠ až po dospělé, proto jsou v radě výše uvedení trenéři z různých věkových kategorií," vysvětluje předseda SK.

 
Aktuální články
Po třiceti minutách výpadek

Uff. Vedro, dálka, prohra. V neděli se A tým představil v dalším přípravném duelu v Unhošti, kde byl hostem kladenského béčka (I. B)....

 
Dvanáctka se formuje do finálové podoby

Na už tradičního soupeře z poslední doby narazili ve středečním přípravném duelu fotbalisté SK Roudnice U12 (r. 2009). Trenér Dominik...

 
Čtrnáctka nestačila na Meteor

V dalším přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice nad Labem r. 2007 Meteoru Praha 2:6. Domácí "čtrnáctka" ale podle trenéra...

 
V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý
 
Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou
 
Mladší i starší žáci SK Roudnice prošli testy
 
Po půli přišla smršť
 
V Roudnici se tvoří dívčí tým
 
Přes solidní výkon prohra
 
Představujeme - ročník 2006
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Střekov
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS