Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Lednové změny v klubu

01.02.2020 | sk

Činnost na pozici manažera mládeže SK ukončil v lednu na vlastní žádost Tomáš Vecko. "Stejně tak také z osobních důvodů přestal působit i v dalších funkcích SK. Tomášovi v každém případě děkujeme za práci, kterou pro klub odvedl jako manažer či jako trenér a za to, kam jsme se i díky němu v posledních letech především v mládežnických kategoriích posunuli," říká předseda SK Petr Týma. 

Povinnosti a pravomoci po T. Veckovi převezmou šétrenér mládeže Matěj Lačný a šéftrenér přípravek Václav Srp. Tomáš Vecko měl na starosti i obsazování tréninkových i zápasových ploch (včetně UMT), tuto činnost bude nově zajišťovat Jaromír Hubený. 

Dále vznikne v SK Roudnice také trenérská rada, která vytvoří novou metodiku tréninkového procesu a bude dohlížet nad rozvojem mládeže v SK Roudnice. Jsou v ní: Matěj Lačný, Václav Srp, David Plicka, Jakub Pekař a Jan Buk. 

"Chceme mít zajištěnou provázanost celého klubu od přípravek přes spolupracující dorost na FF VOŠ a SOŠ až po dospělé, proto jsou v radě výše uvedení trenéři z různých věkových kategorií," vysvětluje předseda SK.

 
Aktuální články
Školení trenérů s lektorem FAČR

V areálu SK Roudnice se ve čtvrtek ve spolupráci s OFS a GTM uskutečnilo školení trenérů, které vedl lektor FAČR Daniel Franc. V rámci...

 
V přípravě výhra nad Krupkou

Ve středečním přípravném utkání porazili fotbalisté SK Roudnice Krupku 2:1. Domácí dostal do vedení ve 13. minutě Horváth, hostující...

 
Majer svěřence chválil

Porci čtyř zápasů museli o víkendu zvládnout fotbalisté SK Roudnice r. 2009. V sobotu na výhru nedosáhli, ale v neděli si to...

 
Dvanáctka SK nestačila na Ústí
 
Po Mostu přišel výprask s Trutnovem
 
Fotogalerie: přípravka SK Rce U7 - Lovosice
 
Příprava ročníku 2010 a ml.
 
Teplice jim vrátily porážku
 
Na úvod studená sprcha
 
V Korona Cupu nejprve do Č. Kopist
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Sobota 06.06.2020, 17:00
Proboštov - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS