Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Osmička brala čtvrté a sedmé místo

08.02.2020 | sk

K bronzu nechybělo mnoho. Fotbalisté SK Roudnice ktg. U8 obsadili čtvrté místo. Při turnaji, který SK v hale Pod lipou pořádal, jim ve skupině k postupu do semifinále musela pomoci až minitabulka ze vzájemných zápasů (Ústí, Nymburk, Roudnice m.). Třetí skončil Nymburk.

Roudničtí se rozdělili do dvou týmů, ten "modrý" zahájil výhrou s Mělníkem, poté podlehl Ústí, ale ve skupině pak zdolal Nymburk. Mladší celek "žlutý" postupně podlehl Teplicím, Neratovicím a Bezděkovu.

"Museli jsme sice kluky rozdělit do dvou týmů, ale ani tak to nebylo úplně špatné. Těší mě, že to byly docela vyrovnané zápasy, což je vždycky lepší pro další rozvoj všech fotbalistů. A i ostatní konkurenti měli kvalitu," zhodnotil turnaj jeden z roudnických koučů Roman Vilánek.   

"Jména jako Teplice, Mělník, Neratovice, Ústí, Nymburk, Roudnice, to jsou podle papírových předpokladů týmy, které by měly být před námi. Jenže nám se to povedlo a myslím, že jsme turnaj vyhráli zaslouženě," dodal spokojený manažer týmu SK Bezděkov Karel Frič, kterého doplnil hlavní trenér Ondřej Čížek: "Já čekal, že budeme na bedně. Klasicky jsme se rozjížděli pomalu, ale ve finále jsme soupeři nedali šanci. Kluci zahráli dobře."   
 
Pořadí: 1. Bezděkov, 2. Teplice, 3. Nymburk, 4. Roudnice (modrá), 5. Neratovice/Byškovice, 6. Ústí, 7. Roudnice (žlutá), 8. Mělník.

Výsledky: skupina A: Roudnice (modří) - Nymburk 2:1, Ústí 1:2, Mělník 3:0, Nymburk - Ústí 1:0, Mělník 4:0, Ústí - Mělník 4:0. Skupina B: Teplice - Bezděkov 2:2, Neratovice/Byškovice 2:1, Roudnice (žlutí) 5:0. Semifinále: Roudnice m. - Bezděkov 0:1, Nymburk - Teplice 0:4. O umístění: Roudnice ž. - Mělník 2:1 po pk., Ústí - Neratovice/Byškovice 1:2, Roudnice m. - Nymburk 0:2, Bezděkov - Teplice 3:0. 

Nejlepší střelec: Jakub Král, nejlepší brankář: Matouš Kratochvíl, nejlepší hráč: Jakub Borovička.

Roudnice: Fidler, Vilánek, Ouzký, Štolba, Primač, Čížek, Plecitý, Bulíř, Šplíchal, Strejc, Klír, Krejza, Starý. 

 
Aktuální články
Na Slunetě skončili šestí

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U10 obsadili v kvalitně obsazeném mezinárodním turnaji, který se odehrál v hale ústecké Slunety, šesté...

 
Stejskal odešel do Horního Jiřetína

Do víkendového přípravného utkání mezi Roudnicí a Horním Jiřetínem (2:2) už nezasáhl jeden z nejzkušenějších fotbalistů domácího...

 
Pekař: Remíza byla zasloužená

První poločas špatný, druhý mnohem lepší. Fotbalisté SK Roudnice v dalším přípravném utkání remizovali s Horním Jiřetínem 2:2. Po...

 
Víkendový program SK Roudnice
 
Nejmladší výběry v Horních Počaplech
 
Roudnický masér absolvoval seminář
 
Čtyřka po změně stran
 
Memoriál P. Blažka a S. Svobody pro Ústí
 
Béčko po přestřelce 5:5
 
Víkendový program SK Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 14:30
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS