Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Osmička brala čtvrté a sedmé místo

08.02.2020 | sk

K bronzu nechybělo mnoho. Fotbalisté SK Roudnice ktg. U8 obsadili čtvrté místo. Při turnaji, který SK v hale Pod lipou pořádal, jim ve skupině k postupu do semifinále musela pomoci až minitabulka ze vzájemných zápasů (Ústí, Nymburk, Roudnice m.). Třetí skončil Nymburk.

Roudničtí se rozdělili do dvou týmů, ten "modrý" zahájil výhrou s Mělníkem, poté podlehl Ústí, ale ve skupině pak zdolal Nymburk. Mladší celek "žlutý" postupně podlehl Teplicím, Neratovicím a Bezděkovu.

"Museli jsme sice kluky rozdělit do dvou týmů, ale ani tak to nebylo úplně špatné. Těší mě, že to byly docela vyrovnané zápasy, což je vždycky lepší pro další rozvoj všech fotbalistů. A i ostatní konkurenti měli kvalitu," zhodnotil turnaj jeden z roudnických koučů Roman Vilánek.   

"Jména jako Teplice, Mělník, Neratovice, Ústí, Nymburk, Roudnice, to jsou podle papírových předpokladů týmy, které by měly být před námi. Jenže nám se to povedlo a myslím, že jsme turnaj vyhráli zaslouženě," dodal spokojený manažer týmu SK Bezděkov Karel Frič, kterého doplnil hlavní trenér Ondřej Čížek: "Já čekal, že budeme na bedně. Klasicky jsme se rozjížděli pomalu, ale ve finále jsme soupeři nedali šanci. Kluci zahráli dobře."   
 
Pořadí: 1. Bezděkov, 2. Teplice, 3. Nymburk, 4. Roudnice (modrá), 5. Neratovice/Byškovice, 6. Ústí, 7. Roudnice (žlutá), 8. Mělník.

Výsledky: skupina A: Roudnice (modří) - Nymburk 2:1, Ústí 1:2, Mělník 3:0, Nymburk - Ústí 1:0, Mělník 4:0, Ústí - Mělník 4:0. Skupina B: Teplice - Bezděkov 2:2, Neratovice/Byškovice 2:1, Roudnice (žlutí) 5:0. Semifinále: Roudnice m. - Bezděkov 0:1, Nymburk - Teplice 0:4. O umístění: Roudnice ž. - Mělník 2:1 po pk., Ústí - Neratovice/Byškovice 1:2, Roudnice m. - Nymburk 0:2, Bezděkov - Teplice 3:0. 

Nejlepší střelec: Jakub Král, nejlepší brankář: Matouš Kratochvíl, nejlepší hráč: Jakub Borovička.

Roudnice: Fidler, Vilánek, Ouzký, Štolba, Primač, Čížek, Plecitý, Bulíř, Šplíchal, Strejc, Klír, Krejza, Starý. 

 
Aktuální články
Školení trenérů s lektorem FAČR

V areálu SK Roudnice se ve čtvrtek ve spolupráci s OFS a GTM uskutečnilo školení trenérů, které vedl lektor FAČR Daniel Franc. V rámci...

 
V přípravě výhra nad Krupkou

Ve středečním přípravném utkání porazili fotbalisté SK Roudnice Krupku 2:1. Domácí dostal do vedení ve 13. minutě Horváth, hostující...

 
Majer svěřence chválil

Porci čtyř zápasů museli o víkendu zvládnout fotbalisté SK Roudnice r. 2009. V sobotu na výhru nedosáhli, ale v neděli si to...

 
Dvanáctka SK nestačila na Ústí
 
Po Mostu přišel výprask s Trutnovem
 
Fotogalerie: přípravka SK Rce U7 - Lovosice
 
Příprava ročníku 2010 a ml.
 
Teplice jim vrátily porážku
 
Na úvod studená sprcha
 
V Korona Cupu nejprve do Č. Kopist
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Sobota 06.06.2020, 17:00
Proboštov - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS