Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Osmička brala čtvrté a sedmé místo

08.02.2020 | sk

K bronzu nechybělo mnoho. Fotbalisté SK Roudnice ktg. U8 obsadili čtvrté místo. Při turnaji, který SK v hale Pod lipou pořádal, jim ve skupině k postupu do semifinále musela pomoci až minitabulka ze vzájemných zápasů (Ústí, Nymburk, Roudnice m.). Třetí skončil Nymburk.

Roudničtí se rozdělili do dvou týmů, ten "modrý" zahájil výhrou s Mělníkem, poté podlehl Ústí, ale ve skupině pak zdolal Nymburk. Mladší celek "žlutý" postupně podlehl Teplicím, Neratovicím a Bezděkovu.

"Museli jsme sice kluky rozdělit do dvou týmů, ale ani tak to nebylo úplně špatné. Těší mě, že to byly docela vyrovnané zápasy, což je vždycky lepší pro další rozvoj všech fotbalistů. A i ostatní konkurenti měli kvalitu," zhodnotil turnaj jeden z roudnických koučů Roman Vilánek.   

"Jména jako Teplice, Mělník, Neratovice, Ústí, Nymburk, Roudnice, to jsou podle papírových předpokladů týmy, které by měly být před námi. Jenže nám se to povedlo a myslím, že jsme turnaj vyhráli zaslouženě," dodal spokojený manažer týmu SK Bezděkov Karel Frič, kterého doplnil hlavní trenér Ondřej Čížek: "Já čekal, že budeme na bedně. Klasicky jsme se rozjížděli pomalu, ale ve finále jsme soupeři nedali šanci. Kluci zahráli dobře."   
 
Pořadí: 1. Bezděkov, 2. Teplice, 3. Nymburk, 4. Roudnice (modrá), 5. Neratovice/Byškovice, 6. Ústí, 7. Roudnice (žlutá), 8. Mělník.

Výsledky: skupina A: Roudnice (modří) - Nymburk 2:1, Ústí 1:2, Mělník 3:0, Nymburk - Ústí 1:0, Mělník 4:0, Ústí - Mělník 4:0. Skupina B: Teplice - Bezděkov 2:2, Neratovice/Byškovice 2:1, Roudnice (žlutí) 5:0. Semifinále: Roudnice m. - Bezděkov 0:1, Nymburk - Teplice 0:4. O umístění: Roudnice ž. - Mělník 2:1 po pk., Ústí - Neratovice/Byškovice 1:2, Roudnice m. - Nymburk 0:2, Bezděkov - Teplice 3:0. 

Nejlepší střelec: Jakub Král, nejlepší brankář: Matouš Kratochvíl, nejlepší hráč: Jakub Borovička.

Roudnice: Fidler, Vilánek, Ouzký, Štolba, Primač, Čížek, Plecitý, Bulíř, Šplíchal, Strejc, Klír, Krejza, Starý. 

 
Aktuální články
Po třiceti minutách výpadek

Uff. Vedro, dálka, prohra. V neděli se A tým představil v dalším přípravném duelu v Unhošti, kde byl hostem kladenského béčka (I. B)....

 
Dvanáctka se formuje do finálové podoby

Na už tradičního soupeře z poslední doby narazili ve středečním přípravném duelu fotbalisté SK Roudnice U12 (r. 2009). Trenér Dominik...

 
Čtrnáctka nestačila na Meteor

V dalším přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice nad Labem r. 2007 Meteoru Praha 2:6. Domácí "čtrnáctka" ale podle trenéra...

 
V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý
 
Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou
 
Mladší i starší žáci SK Roudnice prošli testy
 
Po půli přišla smršť
 
V Roudnici se tvoří dívčí tým
 
Přes solidní výkon prohra
 
Představujeme - ročník 2006
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Střekov
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS