Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší přípravka má pohár

11.02.2020 | sk

Starší přípravka SK Roudnice ovládla turnaj O pohár předsedy Okresního fotbalového svazu Litoměřice v lovosické hale Chemik, když ve finále vrátila spojenému týmu Brozan a Lukavce prohru ze skupiny. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Tomáš Král.  

Do turnaje vstoupili Roudničtí výhrou 4:0. "Byla to ale spíš taková přetlačovaná, moc herní to od kluků nebylo. Ve druhém utkání už to bylo proti Čížkovicím lepší, byly k vidění i nějaké ty kombinace. Pak jsme remizovali 0:0 a prohráli na penalty s SK Sokol Brozany/Lukavec," zhodnotil duely ve skupině trenér SK David Husák. 

V semifinále jeho svěřenci narazili na domácí Lovosice. A nezačali vůbec dobře. "V páté minutě jsme prohrávali 0:2, ale kluci se semkli, zabojovali a otočili na 3:2. Ve finále jsme šli znovu na Brozany, ovšem oproti zápasu ve skupině už se hráči poučili a vyhráli 2:0. Můžeme být sice spokojeni s vítězstvím, ale stále máme na čem pracovat. Problémy nám dělá především rychlé přepínání z útoku do obrany," dodal Husák.      

Pořadí: 1. SK Roudnice, 2. SK Sokol Brozany/Lukavec, 3. ASK Lovosice, 4. FK Litoměřicko, 5. FK Viktorie Čížkovice, 6. Dynamo Podlusky, 7. FK Vchynice/Sulejovice, 8. SK Libotenice.

Nejlepší hráč: Tomáš Král (SK Roudnice), nejlepší střelec: Jakub Zalabák (ASK Lovosice), nejlepší brankář: Tobiáš Dvořák (FK Litoměřicko).

Výsledky SK Roudnice: Vchynice/Sulejovice 4:0, Čížkovice 5:0, Brozany/Lukavec 0:1 np., Lovosice 3:2, Brozany/Lukavec 2:0. 

Roudnice: Dlouhý, J. Trávníček, M. Trávníček, Husák, Král, Váňa, Aubrecht, Tóth.

 
Aktuální články
V Korona Cupu nejprve do Č. Kopist

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem vstoupí o víkendu do Korona Cupu, který pro přihlášené týmy pořádá v době zrušené mistrovské sezony...

 
Turnaj v Heřmanicích třináctce vyšel

Fotbalisté SK Roudnice U13 (r. 2007) si zpestřili přípravné období úterním miniturnajem v Heřmanicích v Podještědí. Ve zdejším areálu...

 
Třináctka si vyšlápla na Teplice

Fotbalisté SK Roudnice r. 2007 si v přátelském utkání poradili s FK Teplice. V domácím prostředí porazili svého soupeře 6:3. Vyšel jim...

 
Příprava r. 2009 SK Roudnice - Tempo
 
Ve druhé půli Roudnice udeřila
 
Příprava SK Roudnice - Aritma Praha
 
Představujeme: Jakub Pekař
 
Fotogalerie: přípravka SK U8 - Mělník
 
Na rozjezd remíza s Farmou
 
Stříleli přesně, ale zatím jen na počítačích
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 31.05.2020, 17:00
1. FC Spořice - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS