Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší přípravka má pohár

11.02.2020 | sk

Starší přípravka SK Roudnice ovládla turnaj O pohár předsedy Okresního fotbalového svazu Litoměřice v lovosické hale Chemik, když ve finále vrátila spojenému týmu Brozan a Lukavce prohru ze skupiny. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Tomáš Král.  

Do turnaje vstoupili Roudničtí výhrou 4:0. "Byla to ale spíš taková přetlačovaná, moc herní to od kluků nebylo. Ve druhém utkání už to bylo proti Čížkovicím lepší, byly k vidění i nějaké ty kombinace. Pak jsme remizovali 0:0 a prohráli na penalty s SK Sokol Brozany/Lukavec," zhodnotil duely ve skupině trenér SK David Husák. 

V semifinále jeho svěřenci narazili na domácí Lovosice. A nezačali vůbec dobře. "V páté minutě jsme prohrávali 0:2, ale kluci se semkli, zabojovali a otočili na 3:2. Ve finále jsme šli znovu na Brozany, ovšem oproti zápasu ve skupině už se hráči poučili a vyhráli 2:0. Můžeme být sice spokojeni s vítězstvím, ale stále máme na čem pracovat. Problémy nám dělá především rychlé přepínání z útoku do obrany," dodal Husák.      

Pořadí: 1. SK Roudnice, 2. SK Sokol Brozany/Lukavec, 3. ASK Lovosice, 4. FK Litoměřicko, 5. FK Viktorie Čížkovice, 6. Dynamo Podlusky, 7. FK Vchynice/Sulejovice, 8. SK Libotenice.

Nejlepší hráč: Tomáš Král (SK Roudnice), nejlepší střelec: Jakub Zalabák (ASK Lovosice), nejlepší brankář: Tobiáš Dvořák (FK Litoměřicko).

Výsledky SK Roudnice: Vchynice/Sulejovice 4:0, Čížkovice 5:0, Brozany/Lukavec 0:1 np., Lovosice 3:2, Brozany/Lukavec 2:0. 

Roudnice: Dlouhý, J. Trávníček, M. Trávníček, Husák, Král, Váňa, Aubrecht, Tóth.

 
Aktuální články
Představujeme: Matěj Slavíček

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Patrik Šeba

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Denis Rusňák

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Jan Barcal
 
Představujeme: Darek Doležal
 
Představujeme: Koloman Horváth
 
Představujeme: David Dobiáš
 
Za brankami bude bezpečněji
 
Odešel Jan Michálek
 
Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen, Roudnice ruší i tréninky
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 12.04.2020, 16:30
SK Roudnice nad Labem - FK Neštěmice
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 12.04.2020, 16:30
TJ Podřipan Kostomlaty - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS