Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší přípravka má pohár

11.02.2020 | sk

Starší přípravka SK Roudnice ovládla turnaj O pohár předsedy Okresního fotbalového svazu Litoměřice v lovosické hale Chemik, když ve finále vrátila spojenému týmu Brozan a Lukavce prohru ze skupiny. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Tomáš Král.  

Do turnaje vstoupili Roudničtí výhrou 4:0. "Byla to ale spíš taková přetlačovaná, moc herní to od kluků nebylo. Ve druhém utkání už to bylo proti Čížkovicím lepší, byly k vidění i nějaké ty kombinace. Pak jsme remizovali 0:0 a prohráli na penalty s SK Sokol Brozany/Lukavec," zhodnotil duely ve skupině trenér SK David Husák. 

V semifinále jeho svěřenci narazili na domácí Lovosice. A nezačali vůbec dobře. "V páté minutě jsme prohrávali 0:2, ale kluci se semkli, zabojovali a otočili na 3:2. Ve finále jsme šli znovu na Brozany, ovšem oproti zápasu ve skupině už se hráči poučili a vyhráli 2:0. Můžeme být sice spokojeni s vítězstvím, ale stále máme na čem pracovat. Problémy nám dělá především rychlé přepínání z útoku do obrany," dodal Husák.      

Pořadí: 1. SK Roudnice, 2. SK Sokol Brozany/Lukavec, 3. ASK Lovosice, 4. FK Litoměřicko, 5. FK Viktorie Čížkovice, 6. Dynamo Podlusky, 7. FK Vchynice/Sulejovice, 8. SK Libotenice.

Nejlepší hráč: Tomáš Král (SK Roudnice), nejlepší střelec: Jakub Zalabák (ASK Lovosice), nejlepší brankář: Tobiáš Dvořák (FK Litoměřicko).

Výsledky SK Roudnice: Vchynice/Sulejovice 4:0, Čížkovice 5:0, Brozany/Lukavec 0:1 np., Lovosice 3:2, Brozany/Lukavec 2:0. 

Roudnice: Dlouhý, J. Trávníček, M. Trávníček, Husák, Král, Váňa, Aubrecht, Tóth.

 
Aktuální články
Na Slunetě skončili šestí

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U10 obsadili v kvalitně obsazeném mezinárodním turnaji, který se odehrál v hale ústecké Slunety, šesté...

 
Stejskal odešel do Horního Jiřetína

Do víkendového přípravného utkání mezi Roudnicí a Horním Jiřetínem (2:2) už nezasáhl jeden z nejzkušenějších fotbalistů domácího...

 
Pekař: Remíza byla zasloužená

První poločas špatný, druhý mnohem lepší. Fotbalisté SK Roudnice v dalším přípravném utkání remizovali s Horním Jiřetínem 2:2. Po...

 
Víkendový program SK Roudnice
 
Nejmladší výběry v Horních Počaplech
 
Roudnický masér absolvoval seminář
 
Čtyřka po změně stran
 
Memoriál P. Blažka a S. Svobody pro Ústí
 
Béčko po přestřelce 5:5
 
Víkendový program SK Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 14:30
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS