Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Čtyřka po změně stran

16.02.2020 | sk

Roudnice poprvé v přípravě narazila. Po výhrách nad Nový Borem, Mělníkem a Bezděkovem přišla studená sprcha. Po bezbrankovém poločase totiž podlehli fotbalisté SK na domácí umělce týmu SK Slaný B 1:4. 

V prvním poločase byli domácí mnohem nebezpečnější než soupeř ze středočeské I. B třídy (po podzimu 5. místo, sk. A), skórovat se jim ale nepodařilo, i když šance Slavíčka, Stejskala či Hubeného ml. si o gól říkaly. Hosté "zazdili" jednu tutovku, ale litovat toho nemuseli. Po změně stran totiž udeřili čtyřikrát. Nejprve prostřelil Doležala Novotný, Halada sice vyrovnal, ale vzápětí se trefil Lungr a nedůraz před domácí brankou pak dvakrát dorážkami potrestal Pešek. 

"Na to, že jsme se vlastně pořádně poprvé sešli venku, to nebylo špatné. Nebyli jsme ani kompletní, přijeli jsme vlastně v jedenácti, do dresu musel i můj kolega," prozradil jeden z trenérů hostujícího týmu Radim Vavroch.

"V prvním poločase jsme měli proměnit šance, které jsme si vypracovali, ale gól jsme nedali a přišel zákonitě trest. Ve druhé půli jsme nepochopitelně vypadli z rytmu, soupeři jsme to neuvěřitelně usnadnili. Měl vlastně pět gólovek a dal čtyři góly. Druhý poločas byl z naší strany zkrátka hrozný," zhodnotil duel domácí kouč Jakub Pekař.  

Roudnice - Slaný B 1:4 (0:0). Branky: Halada - Pešek 2, Novotný, Lungr.

Roudnice: Čížek (Doležal) - Šeba, Husák, Kuchař, Matuszewski - Slavíček, Stejskal, Hubený st., Rusňák, Barcal - Hubený ml. (Černý, Holouš, Halada).

 
Aktuální články
Představujeme: Matěj Slavíček

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Patrik Šeba

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Denis Rusňák

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Jan Barcal
 
Představujeme: Darek Doležal
 
Představujeme: Koloman Horváth
 
Představujeme: David Dobiáš
 
Za brankami bude bezpečněji
 
Odešel Jan Michálek
 
Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen, Roudnice ruší i tréninky
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 12.04.2020, 16:30
SK Roudnice nad Labem - FK Neštěmice
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 12.04.2020, 16:30
TJ Podřipan Kostomlaty - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS