Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Čtyřka po změně stran

16.02.2020 | sk

Roudnice poprvé v přípravě narazila. Po výhrách nad Nový Borem, Mělníkem a Bezděkovem přišla studená sprcha. Po bezbrankovém poločase totiž podlehli fotbalisté SK na domácí umělce týmu SK Slaný B 1:4. 

V prvním poločase byli domácí mnohem nebezpečnější než soupeř ze středočeské I. B třídy (po podzimu 5. místo, sk. A), skórovat se jim ale nepodařilo, i když šance Slavíčka, Stejskala či Hubeného ml. si o gól říkaly. Hosté "zazdili" jednu tutovku, ale litovat toho nemuseli. Po změně stran totiž udeřili čtyřikrát. Nejprve prostřelil Doležala Novotný, Halada sice vyrovnal, ale vzápětí se trefil Lungr a nedůraz před domácí brankou pak dvakrát dorážkami potrestal Pešek. 

"Na to, že jsme se vlastně pořádně poprvé sešli venku, to nebylo špatné. Nebyli jsme ani kompletní, přijeli jsme vlastně v jedenácti, do dresu musel i můj kolega," prozradil jeden z trenérů hostujícího týmu Radim Vavroch.

"V prvním poločase jsme měli proměnit šance, které jsme si vypracovali, ale gól jsme nedali a přišel zákonitě trest. Ve druhé půli jsme nepochopitelně vypadli z rytmu, soupeři jsme to neuvěřitelně usnadnili. Měl vlastně pět gólovek a dal čtyři góly. Druhý poločas byl z naší strany zkrátka hrozný," zhodnotil duel domácí kouč Jakub Pekař.  

Roudnice - Slaný B 1:4 (0:0). Branky: Halada - Pešek 2, Novotný, Lungr.

Roudnice: Čížek (Doležal) - Šeba, Husák, Kuchař, Matuszewski - Slavíček, Stejskal, Hubený st., Rusňák, Barcal - Hubený ml. (Černý, Holouš, Halada).

 
Aktuální články
Zvládli ještě jeden triangl

V sobotu odehrál tým SK Roudnice r. 2008 triangl na trávníku Pod lipou. Domácí tentokrát postavili s Neratovicemi po dvou týmech, Kladno...

 
Pozvánka na valnou hromadu

Spolek Sportovní klub Roudnice nad Labem zve své členy na zasedání valné hromady. Všechny informace naleznete v tomto článku.

 
Spolupráce Roudnice - Bezděkov

V posledních letech byla navázána mnohem užší spolupráce mezi Sportovním klubem Roudnice nad Labem a SK Bezděkov. O tom, jak funguje a co si...

 
Ústí potvrdilo kvalitu
 
Bulíř se trefil pětkrát
 
Nejprve spokojenost, pak zklamání
 
Počasí je řádně prověřilo
 
Pekař: Dobře jsme rozehrávali
 
Dvanáctka porazila Velvary
 
Poradili si s Kladnem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS