Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vedení SK Roudnice k aktuální situaci

10.03.2020 | sk

Sportovní klub Roudnice nad Labem pečlivě sleduje aktuální situaci ohledně nákazy virem COVID-19 v republice a bere na vědomí Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR. V návaznosti na zmíněné opatření vydané na stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky jsou zrušeny veškeré sportovní a kulturní akce, kde počet účastníků překročí 100 osob. Mistrovská utkání pořádáná FAČR, KFS a OFS zůstávají nadále v platnosti. Pořadatel utkání (domácí tým) zajistí, aby počet osob na sportovišti nepřekročil 100 osob.

Toto specifikoval sekretář ÚKFS Miloš Vitner. "Do tohoto počtu se počítají všechny osoby, které jsou s utkáním spojené, což mohou být a jsou: Všechny osoby uvedené v Zápise o utkání, pořadatelská služba, kameraman, vedení klubu, další osoby, které se na utkání podílí jakýmkoliv způsobem a diváci. Součet těchto osob nesmí přesáhnout počet 100 osob. Co se týká kontroly, tak tato nebude ze strany ÚKFS prováděna žádným způsobem. Pořádající oddíl odpovídá, že toto Nařízení Bezpečnostní rady státu nebude porušeno. Každý klub musí zvážit, jak toto zajistit a využít k tomu všechny možnosti (utkání bez nebo s nižším počtem diváků, …). Zdraví hráčů a ostatních osob je nejvyšší prioritou."

Co to konkrétně znamená pro týmy SK Roudnice?

Kategorie U11 - U10: po skončení soustředění mají hráči volno až do konce března.

Kategorie U9 - U7: hráči mají od 11. března do konce měsíce volno.

Kategorie U12 - U15: bude pokračovat v tréninkovém procesu v omezeném režimu, tzn. tak, aby docházelo k co nejmenšímu potkávání týmů. 

Muži B: nedělní přátelské utkání beze změn, vedení B týmu (trenér + vedoucí) zajistí, aby při utkání nebyl překročen předepsaný počet účastníků duelu. 

Muži A: sobotní mistrovské utkání I. A třídy SK Roudnice - Šluknov bude po rozhodnutí vedení SK odehráno bez diváků. 

Žádáme také rodiče, aby se nezúčastňovali tréninků či přípravných zápasů a nenavyšovali tak svou přítomností přípustnou "kapacitu". Dále pak prosíme vedoucí a trenéry týmů, aby dbali na předepsaný počet účastníků také při přátelských duelech. 

Platí do odvolání, na situaci budeme aktuálně reagovat.

Děkujeme za pochopení, SK Roudnice

 
Aktuální články
Představujeme: Matěj Slavíček

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Patrik Šeba

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Denis Rusňák

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Jan Barcal
 
Představujeme: Darek Doležal
 
Představujeme: Koloman Horváth
 
Představujeme: David Dobiáš
 
Za brankami bude bezpečněji
 
Odešel Jan Michálek
 
Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen, Roudnice ruší i tréninky
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 12.04.2020, 16:30
SK Roudnice nad Labem - FK Neštěmice
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 12.04.2020, 16:30
TJ Podřipan Kostomlaty - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS