Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vedení SK Roudnice k aktuální situaci

10.03.2020 | sk

Sportovní klub Roudnice nad Labem pečlivě sleduje aktuální situaci ohledně nákazy virem COVID-19 v republice a bere na vědomí Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR. V návaznosti na zmíněné opatření vydané na stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky jsou zrušeny veškeré sportovní a kulturní akce, kde počet účastníků překročí 100 osob. Mistrovská utkání pořádáná FAČR, KFS a OFS zůstávají nadále v platnosti. Pořadatel utkání (domácí tým) zajistí, aby počet osob na sportovišti nepřekročil 100 osob.

Toto specifikoval sekretář ÚKFS Miloš Vitner. "Do tohoto počtu se počítají všechny osoby, které jsou s utkáním spojené, což mohou být a jsou: Všechny osoby uvedené v Zápise o utkání, pořadatelská služba, kameraman, vedení klubu, další osoby, které se na utkání podílí jakýmkoliv způsobem a diváci. Součet těchto osob nesmí přesáhnout počet 100 osob. Co se týká kontroly, tak tato nebude ze strany ÚKFS prováděna žádným způsobem. Pořádající oddíl odpovídá, že toto Nařízení Bezpečnostní rady státu nebude porušeno. Každý klub musí zvážit, jak toto zajistit a využít k tomu všechny možnosti (utkání bez nebo s nižším počtem diváků, …). Zdraví hráčů a ostatních osob je nejvyšší prioritou."

Co to konkrétně znamená pro týmy SK Roudnice?

Kategorie U11 - U10: po skončení soustředění mají hráči volno až do konce března.

Kategorie U9 - U7: hráči mají od 11. března do konce měsíce volno.

Kategorie U12 - U15: bude pokračovat v tréninkovém procesu v omezeném režimu, tzn. tak, aby docházelo k co nejmenšímu potkávání týmů. 

Muži B: nedělní přátelské utkání beze změn, vedení B týmu (trenér + vedoucí) zajistí, aby při utkání nebyl překročen předepsaný počet účastníků duelu. 

Muži A: sobotní mistrovské utkání I. A třídy SK Roudnice - Šluknov bude po rozhodnutí vedení SK odehráno bez diváků. 

Žádáme také rodiče, aby se nezúčastňovali tréninků či přípravných zápasů a nenavyšovali tak svou přítomností přípustnou "kapacitu". Dále pak prosíme vedoucí a trenéry týmů, aby dbali na předepsaný počet účastníků také při přátelských duelech. 

Platí do odvolání, na situaci budeme aktuálně reagovat.

Děkujeme za pochopení, SK Roudnice

 
Aktuální články
Čtrnáctka nestačila na Meteor

V dalším přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice nad Labem r. 2007 Meteoru Praha 2:6. Domácí "čtrnáctka" ale podle trenéra...

 
V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý

Fotbalový Memoriál Petra Kořána v Křešicích ovládli hráči Dobroměřic. Roudnice obsadila druhou příčku, třetí byli domácí a...

 
Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou

Mladí fotbalisté SK Roudnice odehráli o víkendu miniturnaj, na který si pozvali Bohemians, Meteor a Teplice. Domácí odehráli první tři...

 
Mladší i starší žáci SK Roudnice prošli testy
 
Po půli přišla smršť
 
V Roudnici se tvoří dívčí tým
 
Přes solidní výkon prohra
 
Představujeme - ročník 2006
 
Představujeme - ročník 2007
 
Představujeme - ročník 2008
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Střekov
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS