Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představujeme: Patrik Šeba

03.04.2020 | sk

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu, kteří v sezoně 2019 - 2020 oblékají modrobílé barvy SK v I. A třídě. Dnes dostává prostor obránce Patrik Šeba, kterého pro web ohodnotil i hlavní trenér.

Sportovní kariéra: S fotbalem jsem začal jako malý kluk, ale v té době mě to moc nebavilo. Na nějakou dobu jsem přestal a začal jsem opět hrát až poslední rok ve starších žácích v Podluskách. Do dorostu jsem přestoupil do SK Roudnice, kde jsem zažil krásné tři roky. Minulou sezonu jsem ale odehrál na Fotbalové farmě, která se spojila s SK. Vloni v létě jsem začal hrát chlapský fotbal v SK Roudnice.

Číslo dresu: 14.

Pozice: Pravý obránce.

Věk: 20.

Oblíbený klub: FC Barcelona a u nás Sparta Praha.

Oblíbený hráč: Messi a na mojí pozici Hakimi.

Oblíbené jídlo : Kuře na kari s rýží.

Oblíbené pití: Pepsi a Mattoni.

Oblíbená hudba: Český a zahraniční rap.

Mimofotbalové aktivity: Jízda na kole, plavání a běh.

Oblíbený film: Rychle a zběsile, Piráti z Karibiku.

Kdo je v této sezoně ze soupeřů v I. A nejsilnější: Nejsilnější podle mě byly Ledvice. Hrály výborný fotbal a měly dobrou kvalitu. Dokázali jsme je porazit, ale měli jsme to hodně těžký.

Který zápas byl ze strany SK Rce zatím nejvydařenější: Nejvíce se mi líbil zápas v Ledvicích, kde jsme vyhráli na penalty. Ukázali jsme, že i s takto mladým týmem, jaký máme, umíme hrát proti zkušeným hráčům.

Tvůj největší sportovní zážitek: Zápas fotbalové reprezentace.

Fotbalové cíle: Chtěl bych se dostat co nejdál a pokusit se zahrát lepší soutěže.

Jak se připravuješ v tomto období: Cvičím a chodím běhat.

Očima trenéra Jakuba Pekaře: Patrik se zapojil do tréninku až ve druhé polovině letní přípravy a z toho důvodu toho v úvodu podzimní části moc neodehrál. Chtěl jsem mu dát šanci dohnat tréninkové manko a postupně se aklimatizovat v dospělém fotbale. Zlom nastal v utkání v Libouchci, kdy Patrik naskočil do druhého poločasu a podal velmi dobrý výkon. Od té chvíle patřila pozice pravého obránce jemu a kromě spolehlivé defenzívy jsme se na něho mohli spolehnout i jako neomylného exekutora pokutových kopů. Ve vypjatých chvílích dokázal zachovat chladnou hlavu, díky čemuž jsme získali několik velmi důležitých bodů. Patrik je slušně rychlostně i vytrvalostně vybavený a má velmi tvrdou a přesnou střelu. Do zakončeni se nebojí pustit ani svou levou nohu, která je také na velmi slušné úrovni. Potřebuje zapracovat na silové soubojové složce, taktické činnosti a hře hlavou. Přál bych si, aby ze své pozice pravého obránce mnohem víc podporoval ofenzívu a dostával se do centrovaných míčů. Tady cítím trošku rezervu. Patrika musím ocenit za jeho pracovitost a nasazení v tréninkovém procesu. Kromě našich tréninků absolvuje ještě většinou dva tréninky na Farmě, kde pracuje na svém růstu. Patrik začal s fotbalem relativně pozdě, a tak ještě není ani zdaleka na svém výkonnostním maximu. Protože na sobě pracuje a je vnímavý, věřím, že se na něj postupem času dostane.

 
Aktuální články
Po třiceti minutách výpadek

Uff. Vedro, dálka, prohra. V neděli se A tým představil v dalším přípravném duelu v Unhošti, kde byl hostem kladenského béčka (I. B)....

 
Dvanáctka se formuje do finálové podoby

Na už tradičního soupeře z poslední doby narazili ve středečním přípravném duelu fotbalisté SK Roudnice U12 (r. 2009). Trenér Dominik...

 
Čtrnáctka nestačila na Meteor

V dalším přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice nad Labem r. 2007 Meteoru Praha 2:6. Domácí "čtrnáctka" ale podle trenéra...

 
V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý
 
Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou
 
Mladší i starší žáci SK Roudnice prošli testy
 
Po půli přišla smršť
 
V Roudnici se tvoří dívčí tým
 
Přes solidní výkon prohra
 
Představujeme - ročník 2006
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Střekov
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS