Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představujeme: Pavel Matuszewski

14.04.2020 | sk

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu, kteří v sezoně 2019 - 2020 oblékají modrobílé barvy SK v I. A třídě. Dnes dostává prostor obránce či záložník Pavel Matuszewski, kterého pro web ohodnotil i hlavní trenér.

Sportovní kariéra: S fotbalem jsem začal přibližně ve svých 7 letech v Travčicích. K fotbalu jsem byl vedený především babičkou, která mi byla velkou oporou i v dalších letech. V Travčicích to bylo snad jen do mladších žáků, tak jsem se přesunul do Brozan nad Ohří, kde jsem strávil několik let. Postupem času jsem měl možnost v dorostu trénovat také s A-týmem, což mi přineslo mnoho zkušeností. Pak přišlo zranění kolene a dostal jsem šanci ve Štětí, kde jsem strávil sezonu. Po sezoně jsem zavítal na pár zápasu do SK Hrobce, kde jsem po změně trenéra nedostával mnoho šancí. Proto jsem kontaktoval Roudnici a jsem tady od doby, co se hrál okresní přebor.

Číslo dresu: 15.

Pozice: Obránce.

Věk: 25.

Oblíbený klub: FC Barcelona.

Oblíbený hráč: Lionel Messi.

Oblíbené jídlo : Pizza, sushi.

Oblíbené pití: Pepsi.

Oblíbená hudba: Moderní, vše co se dá poslouchat.

Mimofotbalové aktivity: Jízda na kole, běh, lezení po skalách.

Oblíbený film (seriál): Rychle a zběsile. 

Kdo byl v této sezoně ze soupeřů v I. A nejsilnější: Asi Ledvice, hrály výborný běhavý fotbal, měly několik 100% šancí, ale my měli štěstí a podařilo se nám to dotáhnout do penalt, kde jsme uhráli druhý bod.

Který zápas byl ze strany SK Rce nejvydařenější: Podle mě hned ten první zápas ve Šluknově. Nikdo nevěděl, jak to bude fungovat a hned na první dobrou to vyšlo. 

Tvůj největší sportovní zážitek: Emirates Stadium.

Fotbalové cíle: Chtěl bych se dostat co nejvýš to jde. A Roudnici pomoct se dostat výš, tedy tam, kam klub patří.

Jak se připravuješ v tomto období: Chodím běhat do lesa a jezdím na kole.

Očima trenéra Jakuba Pekaře: Pavel patří mezi naše nejzkušenější hráče a to i přesto, že je teprve ročník narození 1994. Jedná se o levonohého krajního obránce, který je velmi dobře fyzicky vybavený. Díky své síle, důrazu a nasazení dokáže vyhrávat většinu osobních soubojů. Maty je poctivý a pracovitý hráč, na kterého je spolehnutí. Svým přístupem ke hře a povinnostem jde příkladem mladším spoluhráčům. Společně pracujeme především na taktické složce jeho hry. V této činnosti vidím u Matyho největší rezervu. Rovněž po něm chci, stejně jako po všech ostatních krajních obráncích, aby mnohem víc podporoval ofenzivu. V tréninku se o to snaží a dokáže být v ofenzivní části hry velmi nebezpečný. Maty je velmi důležitým článkem našeho týmu a jsem rád, že ho tu máme. Rád trénuju poctivé, pracovité a cílevědomé hráče. A přesně takovým Pavel je.

 
Aktuální články
Dvanáctka se formuje do finálové podoby

Na už tradičního soupeře z poslední doby narazili ve středečním přípravném duelu fotbalisté SK Roudnice U12 (r. 2009). Trenér Dominik...

 
Čtrnáctka nestačila na Meteor

V dalším přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice nad Labem r. 2007 Meteoru Praha 2:6. Domácí "čtrnáctka" ale podle trenéra...

 
V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý

Fotbalový Memoriál Petra Kořána v Křešicích ovládli hráči Dobroměřic. Roudnice obsadila druhou příčku, třetí byli domácí a...

 
Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou
 
Mladší i starší žáci SK Roudnice prošli testy
 
Po půli přišla smršť
 
V Roudnici se tvoří dívčí tým
 
Přes solidní výkon prohra
 
Představujeme - ročník 2006
 
Představujeme - ročník 2007
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Střekov
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS