Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představujeme: Vojtěch Husák

18.04.2020 | sk

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu, kteří v sezoně 2019 - 2020 oblékají modrobílé barvy SK v I. A třídě. Dnes dostává prostor Vojtěch Husák, kterého pro web ohodnotil i hlavní trenér.

Sportovní kariéra: Ve 3 letech jsem začínal za SK Roudnice, kde jsem zůstal do starších žáků. Poté jsem absolvoval letní přípravu ve Slovanu Liberec. Podzimní část jsem zahájil za U16 v Ústí, kde jsem byl do 17 let. Pak jsem se vrátil do staršího dorostu Roudnice.

Číslo dresu: 3.

Pozice: Stoper. 

Věk: 20 let.

Oblíbený klub: Real Madrid. 

Oblíbený hráč: Sergio Ramos.

Oblíbené jídlo : Žebírka bbq.

Oblíbené pití: Kofola,ovocné džusy. 

Oblíbená hudba: Nemám vyhraněný styl. 

Mimofotbalové aktivity: Motorismus, paintball.

Oblíbený film (seriál): Vikingové. 

Kdo byl v toto sezoně ze soupeřů v I. A třídě nejsilnější: Hrál jsem jen proti Bílině. 

Tvůj největší fotbalový zážitek: Jako hráč za U16 v Ústí proti Liverpoolu FC, jako divák zápas Ligy mistrů Borussia Dortmund - Real Madrid.

Fotbalové cíle: ČFL (?).

Jak se připravuješ v tomto období: Kolo, běh. 

Očima trenéra Jakuba Pekaře: Vojta se vrátil do Roudnice po ročním působení na Bezděkově. Hned po svém příchodu jasně ukázal, že pro nás bude velkou posilou. Jedná se o po všech stránkách fyzicky velmi dobře vybaveného středního obránce, který dokáže zaskočit i ve středu zálohy. Velmi silný je ve vzdušných soubojích a to jak v obraně, tak i v útoku. Těžko se obchází, což je pro jeho pozici velmi důležitý faktor. Pokud se rozhodne vyvézt míč, je jako tank. Většinou mu ho soupeř prostě není schopný sebrat jinak, než za cenu faulu. Protože je rychlý, dovolí si hrát na hraně rizika. Někdy to však vede ke zbytečným ztrátám. Toho je potřeba se vyvarovat. S Vojtou se snažím mluvit o taktice, protože cítím, že hraje někdy až moc živelně. Na druhou stranu je lepší, když někdy něco řeší zbrkle, než aby se alibisticky schovával a nechával řešit situace někým jiným. Mám radost, jak Vojta po návratu do SK funguje. Je na něm vidět, že si fotbal i partu užívá a vím, že na sobě pracuje i ve svém volném čase. Pokud se nám povede využít Vojtův potenciál, bude nepostradatelným členem našeho týmu a může klidně přemýšlet o vyšších soutěžích.

 
Aktuální články
Po třiceti minutách výpadek

Uff. Vedro, dálka, prohra. V neděli se A tým představil v dalším přípravném duelu v Unhošti, kde byl hostem kladenského béčka (I. B)....

 
Dvanáctka se formuje do finálové podoby

Na už tradičního soupeře z poslední doby narazili ve středečním přípravném duelu fotbalisté SK Roudnice U12 (r. 2009). Trenér Dominik...

 
Čtrnáctka nestačila na Meteor

V dalším přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice nad Labem r. 2007 Meteoru Praha 2:6. Domácí "čtrnáctka" ale podle trenéra...

 
V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý
 
Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou
 
Mladší i starší žáci SK Roudnice prošli testy
 
Po půli přišla smršť
 
V Roudnici se tvoří dívčí tým
 
Přes solidní výkon prohra
 
Představujeme - ročník 2006
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Střekov
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS