Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na rozjezd remíza s Farmou

17.05.2020 | sk

Po dlouhé pauze zapříčiněné koronavirem zase odehráli utkání. Fotbalisté SK Roudnice si k němu přizvali divizní dorostence spolupracující FF VOŠ a SOŠ Roudnice U19. Naposledy oba týmy hrály 7. března, kdy v mistrovských soutěžích narazily na Bílinu, resp. Varnsdorf. Sobotní přátelský duel na hlavním hřišti Pod lipou skončil nakonec smírně 3:3. 

Hrálo se netradičně na 2x60 minut a v obou sestavách se protočil velký počet hráčů. V prvním poločase dostal dorostence do vedení Hubený, který z pravé strany přízemní ranou prostřelil Čížka - 0:1. Na vyrovnání se ale dlouho nečekalo, na druhé straně unikl po levé straně Horváth a Slavíček u zadní tyče dorážel snadno do odkryté branky - 1:1. V 85. napadal úspěšně rozehrávku soupeře Barcal a z toho těžil Halada, který po zemi poslal míč do sítě - 2:1. O dvanáct minut později ale bylo po rohu a střele z první srovnáno - 2:2. Domácí si vzali ještě jednou vedení zpět, když se za vápnem opřel do míče Hyťha - 3:2. Ve 113. ale hosté vyrovnali díky Dobiášovi, který levačkou zamířil po zemi k tyči - 3:3. K vidění byla i spousta dalších příležitostí, na straně domácích je měli třeba Stejskal z přímého kopu, Hyťha, Halada a dvakrát zastavila střely konstrukce branky, farmáři mohli skórovat např. po akcích Malého, Škody či Alberovského.       

"Byl to zápas zase po delší době a mohli jsme použít spoustu hráčů, které jsme rozdělili na dvě party. Hrálo se na 2x60 minut, aby zátěž byla vyšší. Na pohybu některých hráčů bylo znát, že po dvou měsících jsou zase v utkání a to žádné běhání po lese nenahradí. Ale bylo to celkem dobré, hlavně prvních šedesát minut bylo kvalitních z obou stran. Ve druhém poločase bylo znát, že se to přece jen rozhodilo střídáním a vždycky pak chvíli trvá, než si hráči zvyknou na jiné posty. Ale celkově to splnilo to, co jsme chtěli, takže jsem spokojený. A navíc zápas skončil nerozhodně, takže je to jako v nějaké exhibici," dodal s úsměvem trenér SK Jakub Pekař, který tentokrát přenechal pozici kouče Farmářů Petrovi Škodovi, byť jinak také svírá žezlo coby šéftrenér FF právě on.  

V dresu SK tentokrát někteří hráči ještě chyběli. "Ale vyzkoušeli jsme zase kluky, kteří tady s námi teď trénují a chtěli jsme je vidět v zápase. Určitě nezklamali a ukázali, že by mohli být platnými členy kádru," dodal trenér SK.

SK Roudnice - FF VOŠ a SOŠ Roudnice 3:3 (1:1). Branky: Slavíček, Halada, Hyťha - Hubený, Malý, Dobiáš.

SK Roudnice: Čížek (Doležal) - Šeba (90. Slavíček), Husák (90. Černý), Černý (Kuchař), Matuszewski (Barcal) - Stejskal (Rusňák, 90. Hyťha) - Slavíček (Holouš), Hyťha (Vacátko), Podhorský (90. Možný), Tajč (Možný, 90. Tajč) - Horváth (Halada).  

FF VOŠ a SOŠ Roudnice: Rieger (Holub) - Hubený (Dvořák), Krčmář (90. Beránek), Janouš (90. Kafka), Pocner (Krkoška) - Beránek (Kafka) - Betka (Škoda), Trejbal, Malý (Alberovský), Černohlávek (Tsoka) - Dobiáš (Šebek).  

 
Aktuální články
Fotbalistkám zpestřil trénink videohovor

Díky postupnému rozvolňování vládních opatření v souvislosti s pandemií covid-19 už se do tréninkového procesu zapojily také mladé...

 
Představujeme: Tomáš Vacátko

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
Představujeme: Dominik Pešek

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
Představujeme: Dominik Holouš
 
U Křížku je nový povrch
 
Představujeme: Tomáš Tajč
 
Žáci SK vyzpovídali Karabce
 
Představujeme: Jan Aubrecht
 
Představujeme: Jan Hyťha
 
Nové sítě za brankami
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS