Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj v Heřmanicích třináctce vyšel

26.05.2020 | sk

Fotbalisté SK Roudnice U13 (r. 2007) si zpestřili přípravné období úterním miniturnajem v Heřmanicích v Podještědí. Ve zdejším areálu se jim dařilo, ztratili body pouze v duelu s Fotbal Talent Academy.

Roudnice - Fotbal Talent Academy 4:4 (branky Rce: Kubalík, Kosorič, Hubený, L. Malina). "Shodli jsme se s trenérem soupeře, že ten zápas byl nekoukatelný. Bylo to jako fotbal starých pánů. Nemělo to tempo. Přitom soupeř hrál jinak parádně, ale v tomhle duelu se asi jemu ani nám nechtělo," poznamenal trenér SK David Plicka. 

Roudnice - FK Mladá Boleslav 4:3 (Plicka, Bulíř, Mikas, Kosorič). Roudničtí už prohrávali 0:2, ale stačili ještě zápas otočit.  

Roudnice - FK Ústí n. L. 4:3 (Kubalík, Kočí, Haudke, Plicka). V duelu s FK Ústí měli hráči SK navrch, vedli už 4:0. Soupeři dovolili v závěru jen snížit.

"Byl to celkově takový turnaj spíš za odměnu, kluky jsme nesvazovali žádnými taktickými pokyny, nechali jsme je hrát. Prohodili jsme pár postů a fungovalo to skvěle. Zahrálo si všech 18 hráčů, kteří s námi byli. Já jsem s jejich výkonem tentokrát spokojený. Dva zápasy byly opravdu dobré, jen ten s Talentem byl, jak jsem zmínil, o něco slabší," zhodnotil turnaj, který se hrál na 1x40 minut systémem každý s každým, roudnický trenér David Plicka. 

 
Aktuální články
Čest zachraňovala dvanáctka

Z důvodu nezpůsobilého hřiště ve Štěchovicích se další ligové duely mladších žáků SK přesunuly do Roudnice nad Labem, kde na...

 
Patnáctka s přídělem, čtrnáctka s výhrou

S nečekaným výpraskem se vrátili z Litvínova starší žáci SK Roudnice ktg.U15. Ti totiž inkasovali od domácího týmu v divizním duelu...

 
Na konci neproměnili penaltu

Sice dokázali rychle smazat dvoubrankové manko, ale pak si nechali dát třetí gól. Navíc v závěru neproměnili pokutový kop. Fotbalisté SK...

 
Nejlepším hráčem se stal Bulíř
 
Víkendový program SK Roudnice
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Poprvé nastoupily bez kluků
 
I přes absence turnaj odehráli se ctí
 
Dukla ligovým výběrům nadělila
 
Memoriál pro Příbram, Roudnice osmá
 
Zápasy
Muži A | Sobota 26.09.2020, 15:00
SK Viktorie Ledvice - SK Roudnice nad Labem
3:2 (2:1)
 
Muži A | Neděle 04.10.2020, 16:00
SK Roudnice nad Labem - FK Klášterec n. O.
 
 
RSS