Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Počasí je řádně prověřilo

14.06.2020 | sk

V dalším přípravném utkání si mladí fotbalisté SK Roudnice společně s SK Bezděkov r. 2010 pozvali do areálu Pod lipou FK Neratovice / Byškovice. 

"Utkali jsme se na dvou hřištích společně s SK Bezděkov, ale klukům jsem dnes vůbec nezáviděl. Hráli jsme od 14 hodin, kdy bylo ve stínu 32 stupňů, takže počasí spíš na koupání," poznamenal vedoucí roudnického týmu David Kron. 

"Ve druhé části kluci trochu polevili, asi měli pocit, že to půjde bez běhání. Celkově jsem byl ale s hrou, především v té první části, spokojený," přiznal trenér SK Jiří Kořínek. 

Roudnice: V. Kron, J. Kron, Gala, Šámal, Veltruský, Koudelka, Jindřich, Nepovím, Hájek, Pocner, Procházka, Chramosta, K. Kořínek, J. Kořínek. 

 
Aktuální články
Čest zachraňovala dvanáctka

Z důvodu nezpůsobilého hřiště ve Štěchovicích se další ligové duely mladších žáků SK přesunuly do Roudnice nad Labem, kde na...

 
Patnáctka s přídělem, čtrnáctka s výhrou

S nečekaným výpraskem se vrátili z Litvínova starší žáci SK Roudnice ktg.U15. Ti totiž inkasovali od domácího týmu v divizním duelu...

 
Na konci neproměnili penaltu

Sice dokázali rychle smazat dvoubrankové manko, ale pak si nechali dát třetí gól. Navíc v závěru neproměnili pokutový kop. Fotbalisté SK...

 
Nejlepším hráčem se stal Bulíř
 
Víkendový program SK Roudnice
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Poprvé nastoupily bez kluků
 
I přes absence turnaj odehráli se ctí
 
Dukla ligovým výběrům nadělila
 
Memoriál pro Příbram, Roudnice osmá
 
Zápasy
Muži A | Sobota 26.09.2020, 15:00
SK Viktorie Ledvice - SK Roudnice nad Labem
3:2 (2:1)
 
Muži A | Neděle 04.10.2020, 16:00
SK Roudnice nad Labem - FK Klášterec n. O.
 
 
RSS