Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Po Žitenicích je rozhodnuto

16.05.2017 | sk

Fotbalisté SK si v předstihu zajistili první příčku. V Žitenicích vyhráli vysoko 6:1 a mají pět kol před koncem okresního přeboru patnáctibodový náskok a lepší vzájemné zápasy s druhými Libotenicemi.

21. kolo | Sobota 13.05.2017, 17:00 | Žitenice

TJ Žitenice - SK Roudnice nad Labem

1:6

1:1

Branky: 22. Banda - 4., 53. a 62. Lebduška, 66. a 75. Krása, 86. Neuman.

Žluté karty: Šotis (Ž.).

Rozhodčí: Bureš - Vaverka, Socha.

Diváci: 45

TJ Žitenice: Starý - Divecký, Proft, Starý, Šoltis, Špic, Banda (62. Kaiser), Bader (55. Šimek), Hervert, Novotný (70. Kudrna), Schafran.

SK Roudnice nad Labem: Lukeš - Klepáč (73. Hlaváček), Job, Srp, Vecko - Púčala (46. Vaněk), Hubený, Trejbal, Krása (77. Neuman) - Stejskal, Lebduška (63. Matuszewski).

Komentář

Začátek byl pro hosty slibný, už ve čtvrté minutě skóroval Lebduška, ale domácí stačili ve 22. srovnat Bandou. Krok držely Žitenice ještě dvacet minut po změně stran, ale po třech brankách ve své síti rezignovaly. Mrzuté je, že po svém třetím zásahu musel pro svalové zranění odstoupit Lebduška, který bude pravděpodobně v dalších zápasech Roudnici chybět.

Ohlasy

Jiří Šmidrkal (trenér Roudnice): Místo toho, abychom v prvním poločase přidali další branky, tak jsme domácím dovolili srovnat. Naštěstí jsme se ve druhém poločase už začali trefovat, Žitenice pak už rezignovaly. Teď nás čeká pohár a zápasy, ve kterých budeme dávat větší příležitost mladším hráčům.

Aktuální články
V semifinále vystavily stopku Teplice

Starší žáci SK Roudnice U15 podlehli v semifinále turnaje O pohár hejtmana Ústeckého kraje ligovému výběru Teplic na domácím hřišti...

Zlomili je na konci prvního poločasu

Fotbalisté SK Roudnice přidali do tabulky I. B třídy skupiny B další tři body, když v okresním derby porazili SK Lukavec 2:0. Obě branky...

Klaplo to i v Dubí, další tři body

Vyšlo to i na Teplicku. Výběr SK Roudnice rozhodl o výhře v Dubí už v prvním poločase, ve kterém si vytvořil tříbrankový náskok.