Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozstříleli se po změně stran

22.05.2017 | sk

Fotbalisté SK Roudnice porazili v dalším duelu okresního přeboru na domácím trávníku Straškov 6:0. Střelecky se jim začalo dařit ve druhém poločase, kdy skórovali pětkrát.

22. kolo | Neděle 21.05.2017, 17:00 | Pod lipou

SK Roudnice nad Labem - TJ Sokol Straškov-Vodochody

6:0

1:0

Branky: 25. a 64. Hubený, 72. a 86. Pivoňka, 47. Skokan, 57. Trejbal.

Žluté karty: bez

Rozhodčí: Starý - Gaube, Gabriel.

Diváci: 162

SK Roudnice nad Labem: Lukeš (46. Štettr) - Klepáč, Job, Husák (35. Hyťha), Skokan - Jansa (61. Voves), Trejbal, Hubený, Matuszewski - Stejskal (42. Aubrecht), Hlaváček (60. Pivoňka).

TJ Sokol Straškov-Vodochody: Bohuslav - Waldhauser (42. Drobný), Cibulka, Veselý, Pešek - Sekera, Vlastník, Blažek (78. M. Čučka), Kloub (86. Slaba) - P. Čučka (83. Werner), Mareš.

Komentář

Skóre se poprvé měnilo v 25. minutě, kdy překonal straškovského gólmana Hubený. Bohuslav musel o chvíli později vytáhnout dobrý zákrok po střele Trejbala a vyznamenal se po půlhodině, kdy vytěsnil hlavičku Hubeného. Straškovští zahrozili až v závěru, ale akci Cibulky zakončoval P. Čučka nad. Krátce po změně stran přinesl uklidnění pokus Skokana ze střední vzdálenosti - 2:0. Domácí se pak rozjeli a po pěkných kombinačních akcích navyšovali svůj náskok.

Nejprve se trefil Trejbal, po něm sice Hyťha se Skokanem úspěšní nebyli, ale v 64. minutě vypíchl míč Hubený, posadil si i brankáře a do prázdné zvyšoval na 4:0. Pak zafungovala dororostenecká spolupráce a zakončující Pivoňka se trefil k tyči. A v závěru po akci Vovse uzavřel stejný hráč na 6:0.

Ohlasy

Roman Potočný (trenér Roudnice): Úvod byl sice trochu zbrklejší, ale pak se kluci uklidnili. Pomohl nám rychlý druhý gól na začátku poločasu. Pak už to bylo jednoznačné.

Rozhovor:

Fotogalerie
Aktuální články
Krása špatně začal, ale dobře skončil

Fotbalisté SK Roudnice uspěli v Ohníči. Dvakrát se trefil Krása, jednou Trejbal, jeden gól byl vlastní, když si obránci srazili míč do...

Chvíli to trvalo, ale pak přišla smršť

Také druhý domácí mistrovský duel Roudnice zvládla. Porazila Malé Žernoseky jednoznačně 6:0 a to ještě řadu velkých šancí nevyužila.

S Chomutovem to klaplo na sto procent

Roudnické dorostenecké výběry U19 a U17 byly tentokrát na domácím trávníku stoprocentní, porazily FC Chomutov 7:3 a 4:3.