Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dynamo si odvezlo jedenáctibrankový příděl

11.06.2017 | sk

V předposledním kole okresního přeboru rozstřílela Roudnice na domácím trávníku Dynamo Podlusky 11:0. Osmi brankami se na vysoké výhře podílel Lebduška. Dvakrát se trefil Hubený, skóre ale otevřel už ve druhé minutě Hyťha.

25. kolo | Neděle 11.06.2017, 17:00 | Pod lipou

SK Roudnice nad Labem - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky

11:0

6:0

Branky: 32., 36., 39., 44., 49., 76., 80. a 83. Lebduška, 22. a 67. Hubený, 2. Hyťha.

Žluté karty: Sailer (Podlusky).

Rozhodčí: Marčaník - Andrle, Dobiáš.

Diváci: 140

SK Roudnice nad Labem: Lukeš - Barcal, Hyťha, Stejskal, Matuszewski (62. Hlaváček), Voves, Hubený, Trejbal (62. Pivoňka), Job (62. Novotný) - Lebduška, Hádek (62. Neuman). .

Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky: Martinák - Michovský (67. Vlček), Smagovič, Sailer, Pugr (72. Porde) - Kautský, Vilánek (79. Kouba), Halada, Kopecký, Brandejský (43. Brůža) - Pilař (86. Papež).

Komentář

Sice se dalo předpokládat, že proti předposlednímu celku tabulky bude Roudnice dominovat, ale že to skončí dvoucifernou výhrou, to bylo překvapení i pro fanoušky SK. První branka přišla hodně rychle, už ve druhé minutě se prosadil Hyťha. Ten mohl ve 21. minutě zvýšit, ale u delší tyče nesešteloval mířidla přesně. To Hubený byl o chvíli později přesnější - 2:0. Pak začal úřadovat "Lebda." Na 3:0 zvyšoval po úniku levačkou, na 4:0 pravačkou a pátý gól mu před prázdnou branku připravil Hádek. Stejně tak šestý.
 Sedmý úspěch přidal roudnický kanonýr krátce po změně stran. V 67. min. obešel Hlaváček i gólmana, ale hledal ještě "střelce dne", který vrátil míč nabíhajícímu Hubenému. Ten se nemohl zmýlit. V 76. zužitkoval Lebduška spolupráci Pivoňky s Novotným a v 80. min. si naběhl na dloubáček Hubeného a bylo to 10:0. A stejná dvojice si dala o tři minuty později repete - 11:0.

Fotogalerie
Aktuální články
Krása špatně začal, ale dobře skončil

Fotbalisté SK Roudnice uspěli v Ohníči. Dvakrát se trefil Krása, jednou Trejbal, jeden gól byl vlastní, když si obránci srazili míč do...

Chvíli to trvalo, ale pak přišla smršť

Také druhý domácí mistrovský duel Roudnice zvládla. Porazila Malé Žernoseky jednoznačně 6:0 a to ještě řadu velkých šancí nevyužila.

S Chomutovem to klaplo na sto procent

Roudnické dorostenecké výběry U19 a U17 byly tentokrát na domácím trávníku stoprocentní, porazily FC Chomutov 7:3 a 4:3.