Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Derby nenudilo, nabídlo deset branek

28.10.2018 | sk

Po dvou porážkách fotbalisté SK Roudnice zabrali. Na domácím trávníku v nepříjemném sychravém počasí porazili Křešice 7:3. Okresní rival sice v 21. minutě otočil na 1:2, ale do kabin šli spokojenější svěřenci Jiřího Šmidrkala. Roudničtí ve druhém poločase vedení ještě navýšili.     

10. kolo | Neděle 28.10.2018, 14:30 | Pod lipou
 

SK Roudnice nad Labem - FK Schoeller Křešice

7:3

3:2

Branky: 38., 62. a 71. Lebduška, 11. Kühn, 28. Kala, 56. Krása, 72. Aubrecht - 20. a 21. Lepič, 63. Satran.

Žluté karty: Husák, Matoušek - Hurt, Faust.

Rozhodčí: Vlašič - Lesák, Prágl.

Diváci: 80

SK Roudnice nad Labem: Sailer - Matoušek (79. Novotný), Husák, Kühn, Hála - Aubrecht (73. Slavíček), Trejbal, Hubený, Krása (75. Matuszewski) - Kala (77. Hrebinka), Lebduška.

FK Schoeller Křešice: Větvička - Zákravský, Loula, Tirdil, Pekárek - Hudik, Faust (56. Bader), Hurt, Herold (77. Patka) - Satran, Lepič.

Komentář
 
 
 

Postavení v tabulce favorizovalo domácí výběr a ten také od úvodních minut svého soupeře zatlačil. Ve třetí minutě trefil Krása po kombinaci tyč a stejný hráč jen o chvíli později nevyužil zpětnou přihrávku Kaly k přesnějšímu zakončení. V 11. už se skóre měnilo, míč skončil po závaru před Kühnem, který levačkou poprvé rozvlnil síť - 1:0. V 16. se proháčkoval až k vápnu Kala, ale pálil těsně mimo, stejně jako o chvíli později, kdy přesně nezakončil další individuální akci. 


To Křešice potrestaly v průběhu dvou minut hned dvakrát. Nejprve využil Lepič přihrávku Herolda a stačil píchnout míč před vybíhajícím Sailerem a krátce po rozehrání se k hostujícímu kanonýrovi dostal míč po odražené standardce a bylo to 1:2. Dva údery v rychlém sledu přinutily domácí ještě zvýšit aktivitu. Pokusy Hubeného na mokrém trávníku řádně prověřily Větvičku, který měl po hlavičce Matouška i trochu štěstí, že míč šel těsně vedle. Srovnání se Roudnice dočkala v 28., Aubrecht vyzval Kalu a ten si v zakončení počínal zkušeně. Domácí ale chtěli víc, tlačili se do vápna a šance přibývaly. Prosadili se však do přestávky pouze jednou, když Lebduška zblízka dorážel na 3:2. V závěru první části se po akci Kala - Hubený blýskl Větvička, který reflexivně vyrazil střelu Trejbala. 

I ve druhé části se hrálo podle not Roudnice, po dvojím zastřelování Lebdušky se v 56. parádně z přímého kopu trefil Krása - 4:2. Na druhé straně pokus Hudika Sailerovi vážnější problémy nenadělal. To jeho protějšek musel v 62. pro míč do sítě popáté, když z levé strany pronikl do vápna Lebduška a uklidil přesně. Ale také hosté měli nabito, svoji standardku rozehráli v 63. do "ohně" a domácí nabídli gól Satranovi - 5:3. Drama se však nekonalo. Lebduška v 71. dokonal hattrick a Aubrecht parádní trefou ze čtyřiceti metrů skóre derby v 72. uzavřel.     

 
 
 
Ohlasy

Jiří Šmidrkal (trenér Roudnice): Myslím, že ten fotbal dneska nenudil. Měli jsme dost šancí, dali hodně branek a hlavně jsme po dvou porážkách zase vyhráli. Ne všechno ale bylo ideální, soupeři jsme totiž všechny góly nabídli.

 
 

Luboš Pekárek (člen vedení FK Schoeller Křešice): Roudnice vyhrála zaslouženě, vypracovala si víc šancí, ale zápas klidně mohl skončit 10:5. Máme problémy v obraně, především v jejím středu, kde hledáme optimální složení.

Aktuální články
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Spojili se s Davidem Holoubkem

On-line tréninky mladých roudnických fotbalistů přes aplikaci Zoom pokračovaly i v tomto týdnu. Tentokrát se jako host připojil také...

 
Lačný: Mám rád náročný fotbal

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Spojili se s Filipem Součkem
 
Odešel Jiří Řezníček
 
Kalendář SK Roudnice
 
Představujeme: David Kindl
 
PF 2021
 
Trenér našel více pozitiv
 
Čtrnáctka nastřílela Slavii šest gólů
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS