Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Výhru trefil na konci Slavíček

14.09.2020 | sk

Až v těsném závěru trefil tříbodovou výhru Slavíček po akci Možného. Úplně spokojený ovšem ani přes tři body výběr SK Roudnice ze hřiště Ervěnic / Jirkova neodjížděl. Přišel totiž o dva hráče, ve 21. minutě dostal červenou kartu Husák, v nastavení pak i Aubrecht. 

4. kolo | Sobota 12.09.2020, 17:00 | Jirkov
 

SK Ervěnice - Jirkov - SK Roudnice nad Labem

0:1

0:0

Branky: 90. Slavíček.

Žluté karty: 33. Mirga, 39. Sečanský, 75. D. Pěnkava, 81. a 90.+1. Mašl, 87. P. Pěnkava - 35. Podhorský. 

Červené karty: 90+1. Mašl - 21. Husák, 90.+1 Aubrecht.

Rozhodčí: Mollinger - Lesák, Holly. 

Diváci: 100

SK Ervěnice - Jirkov: Davídek - Proll, P. Pěnkava, Vytrhlík, Heier - Sečanský (45. Hamouz, 88. Schwarz), Ambroz, Mašl, D. Pěnkava - Mirga (77. Karásek), Fišer.

SK Roudnice nad Labem: Doležal - Mrázek (46. Aubrecht), Husák, Černý, Matuszewski - Hubený (73. Dobiáš) - Slavíček (90. Vacátko), Podhorský, Hyťha, Tajč (51. Možný) - Horváth (64. Šeba).

Komentář
 
 
 

Do první opravdu velké příležitosti se dostali hosté v 11. minutě, kdy vyslal Podhorský Horvátha, tomu po úniku ale pokus o obstřelení gólmana nevyšel. Ve 21. minutě přišel další důležitý okamžik, na polovině hřiště viděl rozhodčí oplácení Husáka a roudnického stopera poslal předčasně do šaten. Domácí ale nebyli nebezpeční ani v přesilovce, naopak mohli být rádi, že po změně stran nebyl zákrok na Aubrechta ve vápně po kličce posouzen jako nedovolený. V 70. neskončil v brance ani průnik Slavíčka po levé straně. Velkou šanci pak měli domácí v 83., kdy dostali možnost zahrávat po nastřelené ruce pokutový kop, trefili ale jen břevno. Nevyužitou tutovku mohl potrestal Aubrecht, jeho střela ale jen po teči olízla tyč. Rozhodnutí tak přinesla až 90. minuta, kdy Možný prošel vápnem domácích, ustál nedovolené zákroky a naservíroval míč na nohu dorážejícího Slavíčka - 0:1. 


V nastavení pak sudí ještě rozdal dvě červené karty, v souboji o míč se srazil Aubrecht s protihráčem, za což byl vyloučen, na straně domácích pak dostal druhou žlutou v průběhu jedné minuty Mašl. Zápas, možná i díky terénu, příliš fotbalové krásy nenabídl. Ještě, že už je za námi. 

 
 
 
Ohlasy

 
 

Jakub Pekař (trenér Roudnice): Výkon bych dnes ani moc hodnotit nechtěl. Podle mě to z obou stran nemělo úroveň I. A třídy. Bojovný zápas ovlivnilo brzké vyloučení Vojty Husáka, který tam oplácel. Od té chvíle se hra trochu změnila, ale i tak si myslím, že jsme to měli zvládnout líp a dřív. Měli jsme i trochu štěstí, když jsme přežili penaltu, ale jsem rád, že alespoň bojovnost, snaha o zastoupení jeden druhého, tam ve druhé půli byla. Ovšem ty tři červené jsou podle mě úplně zbytečné. Bylo to nesmyslně vyhrocené. My potřebujeme hrát, nemáme zapotřebí někoho nahánět.  


Aktuální články
Na hřiště nesmíme po zimě zapomínat

Fotbal sice máme stále zakázaný, ale s přípravami na někdy v budoucnu znovu nastartované soutěže nesmíme otálet. A to především v...

 
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Odešel Vlastimil Kocourek

Smutná zpráva zasáhla příznivce nejen roudnické kopané. V pátek 26. února zemřel ve věku 78 let Vlastimil Kocourek, který v 60. a 70....

 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci
 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS