Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Jak odevzdat body, další část

29.05.2022 | sk

Těžko soudit, jestli udělal lépe ten, který dal v TV přednost semifinále hokejového MS, nebo ten, který přišel podpořit fotbalisty SK Roudnice na Bezděkov, kde se v sobotu hrál I. A třídní duel domácích s TJ Mojžíř. Pravda, branek bylo v obou případech k vidění hodně.


27. kolo | Sobota 28.05.2022, 17:00 | Bezděkov
 

SK Roudnice nad Labem - TJ Mojžíř

0:5

0:2

Branky: 2. a 89. Kugler, 67. a 80. Vitásek, 31. Král.

Žluté karty: 63. Šeba (Rce.).

Rozhodčí: Šimeček - Červený, Hrneček.

Diváci: 50

SK Roudnice nad Labem: Doležal - Černý, Kuchař, Ryska, Matuszewski - Skokan - Šeba (70. Hrebinka), Dobiáš (46. Vacátko), Slavíček (46. Bartůněk), Mrázek (70. Horváth) - Možný.

TJ Mojžíř: Bakiu - Pavel Pek (88. Kubec), Král, Tichovský, Žid, Kugler, Plíska (75. Sikora), Jankovský, Patrik Pek (88. Valenta), Pavlík (65. Brandejs), Vitásek.

Komentář
 
 
 

Fotbalisté SK byli proti třináctému celku tabulky favoritem, ale na hřišti to tak vůbec nevypadalo. Důraznější hosté poprvé skórovali už ve druhé minutě, kdy přišli ke gólu jak slepý k houslím. Možná zajímavější, než to, proč brankář trefil protihráče po malé domů míčem, který se pak odrazil za jeho záda, je rozebrat si, kde se přirovnání slepej k houslím (dle wiki to znamená získat něco jen mimoděk, náhodou, bez přičinění) vlastně vzalo. Možné vysvětlení může být, že v dobách minulých, když někdo oslepl, tak velmi často končil jako žebrák. Z jisté solidarity mu byl věnován nějaký hudební nástroj, např. housle, aby si to žebrání zefektivnil. Ale je to jen jedna možnost, třeba má ctěné čtenářstvo jinou verzi. 

Ale zpět k fotbalu domácích. 

Kdybychom byli na koncertě - tak dlouhé ticho. Zkrátka nic. Zasloužená prohra.  

 
 
 
Ohlasy

Pavel Hoznédl (trenér SK Roudnice): Na úvod se musím za celý tým omluvit divákům a fanouškům, kteří přišli. Z naší strany na hřišti nebylo nic, co by připomínalo fotbal. Soupeř hrál pragmaticky, přesně tak, jak potřeboval. K tomu přidal bojovnost a při šancích v druhém poločase ještě větší debakl odvrátily zákroky brankáře Doležala. My si prakticky za celý zápas vytvořili jedinou šanci v druhém poločase. Nebyli jsme nebezpeční dopředu, a ve všech řadách laxní. V defenzivní činnosti celý tým propadl, k tomu bylo prakticky nulové nasazení a bojovnost. Stále chceme jít cestou, kterou jsme si s vedením domluvili. A zápasy z konce této sezóny nám ukazují, kdo do kádru patří a kdo ne. 

 
 

Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS