Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Realizační týmy mládeže 2021 - 2022

Šéftrenér mládeže SK Roudnice

Matěj Lačný - 730 170 182, matej.lacny@gmail.com
(UEFA A licence)

U19 - Fotbalová Farma

Dorostenecká divize

Jakub Pekař - 607 934 922, jakubpekar84@gmail.com

U17 - Fotbalová Farma

Dorostenecká divize

Jakub Pekař - 607 934 922, jakubpekar84@gmail.com

Šéftrenér žáků

Václav Srp - 737 435 785, vencass6@seznam.cz
(UEFA B licence)

U15 (r. 2007)

Žákovská divize

Vedoucí mužstva:
Petra Králová - 731 532 499, rituska@seznam.cz
Hlavní trenér:
David Plicka - 602 280 904, david.plicka@seznam.cz
(UEFA B licence)
Asistent trenéra:
Karel Mikas - 602 282 477, MikasKarel@seznam.cz
(UEFA B licence)
Kamil Gruncl - 607 540 993, kamil.gruncl@seznam.cz
(UEFA B licence)

U14 (r. 2008)

Žákovská divize

Vedoucí týmu:
Petra Králová - 731 532 499, rituska@seznam.cz
Hlavní trenér:
Václav Srp - 737 435 785, vencass6@seznam.cz
(UEFA B licence)
Asistenti trenéra:
Dominik Majer - 737 274 821, wilik@volny.cz 
(UEFA B licence)

U13 (r. 2009)

Žákovská liga

Hlavní trenér:
Dominik Majer - 737 274 821, wilik@volny.cz 
(UEFA B licence)
Asistent trenéra a vedoucí:
David Husák - 737 219 115, davidroudnice@seznam.cz
(UEFA C licence)

U12 (r. 2010)

Žákovská liga

Vedoucí týmu:
David Kron - 774 945 087, dvd23@seznam.cz
Hlavní trenér:
Kamil Gruncl - 607 540 993, kamil.gruncl@seznam.cz
(UEFA B licence) 
Patrik Pospíšil - 735 040 325, pospa.patrik@gmail.com
(UEFA C licence)

Šéftrenér přípravek
Roman Vilánek 777 168 973, vilani@seznam.cz
(UEFA B licence)

U11 (r. 2011)

Krajský přebor

Hlavní trenér:
Josef Horáček - 735 235 598, horacek17@seznam.cz
(UEFA C licence)
Asistent trenéra:
Tomáš Grund - 739 542 883, tomgr2483@gmail.com
(UEFA C licence)

U10 (r. 2012)

Krajský přebor

Hlavní trenér:
Roman Vilánek 777 168 973, vilani@seznam.cz
(UEFA B licence)
Asistent trenéra:
Stanislav Fidler - 601 319 871, standafido@seznam.cz
(UEFA C licence)

U9 (r. 2013)
Krajský přebor

Hlavní trenér:
Kateřina Strejcová - 602 165 251, kstrejcova@seznam 
(UEFA B licence)
Petr Kotrba 739 581 675, kotrba@tiscali.cz
(UEFA C licence)

U8 (r. 2014)

Krajský přebor

Hlavní trenér:
Pavlína Ščasná - 606 930 122, p.scasna@email.cz
Stanislav Grohman - 775, 929 881, s.grohman@seznam.cz

Fotbalová školička (r. 2016 a mladší)

Hlavní trenér:


Šéftrenér ženských družstev
Matěj Lačný 730 170 182, matej.lacny@gmail.com
(UEFA A licence)

WU15 (r. 2007 - 2008)

Hlavní trenér:
Matěj Lačný
Asistent trenéra:
Patrik Rosenkranc - 608 832 824, patrik@rosenkranc.cz
(UEFA B licence)

WU13 (r. 2009 - 2010)

Hlavní trenér:
Martin Beneš - 777 158 160, ma.benes@seznam.cz
(UEFA C licence)
Asistent trenéra:
Filip Tichota

WU11 (r. 2011 a ml.)

Hlavní trenér:

Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS