Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ve II. lize se rozkoukaly rychle

20.09.2021 | sk

Starší žákyně SK Roudnice nad Labem za sebou mají úvodní tři kola při své premiérové sezóně v II. lize. A vedou si zatím skvěle, vyhrály všechny duely a mají tak na svém kontě 9 bodů při skóre 45:1.

"Musím holky pochválit, protože se zlepšují každým tréninkem a co víc, v Roudnici se nám podařila utvořit skvělá parta, kterou holky utužují i na akcích mimo hřiště. I tohle je klíč k úspěchu, kterého bychom rádi v této sezóně dosáhli. V prvních třech kolech jsme hráli zápasy, ve kterých jsme museli především dobývat obranou tvrz soupeřů. To se naštěstí vždy podařilo, ale jinak jsou to pro nás zápasy, kde musíme být trpěliví a přenést to také do finální fáze, což se ne vždy daří. Asi nejlepší zápas (z hlediska naší herní kvality) jsme předvedli v druhém kole s FC Mělník (18:1), kdy jsme dokázali hrát kvalitní kombinační fotbal a využívat většiny dovedností, které po holkách chceme. Bylo to ale také hodně dáno soupeřem, který chtěl hrát fotbal a dávat góly, jeho postavení tedy bylo docela vysoké a hrál se tedy fotbal nahoru a dolů," poznamenal roudnický trenér Matěj Lačný.

V dalších dvou kolech čekají roudnické fotbalistky duely s DFK Bohemians 1905 a SK Dynamo České Budějovice. "Tyto zápasy nám napoví, jestli skutečně můžeme pomýšlet na vítězství v druhé lize a říct si tak pro příští sezónu o místo v I. lize starších žákyň. Pokud budou holky trénovat jako doposud, budou se snažit plnit to, co se po nich chce, budou se i nadále zlepšovat a to je cíl nás všech. Zatím mají našlápnuto pěkně," dodal Lačný.
 
Výsledky: Roudnice - Klecany 18:0 (branky: Mynaříková 6, Panešová 6, Holčuková 2, Drtilová 2, Hamouzová, Hrbáčková), Mělník 18:1 (Mynaříková 9, Holčuková 3, Tučková 2, Drtilová 2, Chloubová, vl. - Šafrová), Rakovník 9:0 (Mynaříková 4, Hamouzová 2, Panešová 2, Kušinová).  

 
Aktuální články
Víkendový program týmů z Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na sobotu 23. a neděli 24. října. První tým mužů odehraje mistrovský duel I. A třídy v domácím...

 
Nejlepším hráčem se stal Arazim

Nejlepším hráčem víkendu 16. - 17. října byl zvolen Marek Arazim z kategorie U14, který svým výkonem výrazně přispěl k remíze 1:1 na...

 
SK Roudnice cílí i na nejmenší

Sportovní klub Roudnice nad Labem se zapojil do dotačního neinvestičního programu Rozvoj a podpora sportu 2021 - Podpora činnosti sportovních...

 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dvanáctka vydřela plichtu
 
Těžký terén je nezastavil
 
Z Chabařovic se všemi body
 
Tahle výhra potěší
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Nový trenér Ondřej Rohlíček
 
Zápasy
Muži A | Sobota 16.10.2021, 16:00
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
1:2 (1:0)
 
Muži A | Neděle 24.10.2021, 13:00
SK Roudnice nad Labem - FK Klášterec n. O.
 
Muži B | Sobota 16.10.2021, 10:30
FK Slovan Chabařovice - SK Roudnice nad Labem B
2:3 (0:1)
 
Muži B | Neděle 24.10.2021, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - SK Dobkovice
 
 
RSS