Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pohár zůstal v Roudnici

07.02.2022 | sk

Halový Memoriál Stanislava Svobody a Pavla Blažka, který byl určen kategorii U10, ovládli fotbalisté pořádajícího SK Roudnice, kteří za sebou nechali sedm konkurentů. Druhý skončil jediný zahraniční účastník z německých Drážďan, třetí místo bral Bezděkov. 

Hrálo se ve dvou čtyřčlenných skupinách systémem každý s každým na 1x15 minut. Následovala dvě semifinále a boje o konečné pořadí. Do finále postoupily týmy Drážďan a Roudnice, které se ve skupině rozešly smírně. Německý výběr v závěrečném duelu před bouřlivým publikem, které rozdělilo svou přízeň na obě strany, vedl už 2:0, ale domácí z penalty snížili a několik vteřin před klaksonem dokázali potrestat chybnou rozehrávku. V penaltách pak otřeseného soupeře dorazili. 

"Jsme spokojení s hrou a samozřejmě i s umístěním. Minule se nám na turnaji OFS přes semifinále přejít nepodařilo, teď ano. Ve skupině to byl s Drážďany asi lepší zápas, ale i finále se mohlo líbit. Ke konci už klukům trochu docházelo, přece jen nás trápí nějaké absence z důvodu nemoci či zranění. Ovšem prokázali jsme kvalitu hlavně v té útočné fázi, kde Králík zakončoval přesně a stal se i nejlepším střelcem turnaje. Kluci nehráli na náhodu, chtěli kombinovat. Myslím, že to byla docela povedená akce," dodal jeden z trenérů vítězného týmu Roman Vilánek, který pak společně s týmem mohl převzít pohár od místostarosty Roudnice nad Labem Jiřího Řezníčka, který předával ceny nejlepším.  

Výsledky sk. A: Děčín - Bezděkov 2:2, FA Praha 5:0, Podlusky 2:0, Bezděkov - FA Praha 5:1, Podlusky 1:1, FA Praha - Podlusky 2:0. Skupina B: Dresden - Roudnice 2:2, US Praha 7:0, Lovosice 8:0, Roudnice - US Praha 2:0, Lovosice 10:1, US Praha - Lovosice 5:0. Semifinále: Děčín - Roudnice 0:2, Bezděkov - Dresden 0:3. Utkání o pořadí: Podlusky - Lovosice 3:2, FA Praha - US Praha 2:2 (2:0 na pen.), Bezděkov - Děčín 2:1, Roudnice - Dresden 2:2 (na pen. 2:1).  

Pořadí: 1. SK Roudnice, 2. Soccer for Kids Dresden, 3. SK Bezděkov, 4. Junior Děčín, 5. FA Praha, 6. US Praha, 7. Dynamo Podlusky, 8. FK Lovosice. 

Nejlepší brankář: David Arazim (Bezděkov), nejlepší střelec: Sebastian Králík (Roudnice), nejlepší hráč: Tim Auerbach (Drážďany). 

SK Roudnice: Vilánek, Plecitý, Fidler, Klír, Bulíř, Králík, Fiala.

 
Aktuální články
Dvougólový náskok rezervě nestačil

Dobře rozehraný zápas proti o udržení bojující České Kamenici rozehráli fotbalisté roudnické rezervy skvěle. Nakonec se ale z výhry...

 
Bodýlko a odvážný průnik = tři body.

Zvládli i třetí zápas v řadě za tři body. Fotbalisté SK Roudnice v bezděkovském azylu porazili Dobroměřice 2:1. Do vedení je dostal v...

 
Víkendový program týmů z Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na víkend 3. - 4. června. První tým mužů hostí v neděli na bezděkovském hřišti od 17 hodin...

 
Dorostenky třetí ve Frankfurtu
 
Roudnice Cup s hvězdným obsazením
 
Ligoví žáci doma nezaváhali
 
Čtrnáctka byla za dřinu odměněna
 
SK Roudnice má nové vedení
 
Rozhodla jediná trefa Hlaváčka
 
Futsalisty SKR dnes čeká čtvrtfinále
 
Zápasy
Muži A | neděle 04.06.2023, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK Dobroměřice
2:1 (1:1)
 
Muži A | sobota 10.06.2023, 17:00
SK Ervěnice - Jirkov - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | neděle 04.06.2023, 17:00
FK Česká Kamenice - SK Roudnice nad Labem B
5:2 (2:2)
 
Muži B | neděle 11.06.2023, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - SK Liběšice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS