Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Futsalisté SK Roudnice nejlepší v přeboru

23.03.2023 | sk

Byli nejlepší ze všech. Futsalisté SK Roudnice nad Labem jasně ovládli krajský přebor, když v ročníku 2022/2023 nenašli přemožitele a získali 52 bodů (16 - 4 - 0, 132:49). Druhý skončil Oldřichov a třetí výběr Old School Ústí. Sezonu jsme zhodnotili s jedním z vedoucích a trenérů Martinem Haklem.  

Na jaké příčky jste mysleli před zahájením ročníku?
Chtěli jsme vylepšit loňské čtvrté místo, tedy skončit do třetího místa. Že jsme dokázali celou soutěž vyhrát je skvělé. Třešničkou na dortu je, že jsme v průběhu sezony nenašli přemožitele, což se ještě v historii krajského přeboru futsalu nikomu nepodařilo. 

Kdy jste začali věřit, že budete první?
Tři kola před koncem soutěže jsme měli komfortní náskok, kdy druhý Oldřichov zaváhal s týmem Old School Ústí a nám ze zbývajících třech duelů stačily k potvrzení prvního místa čtyři body. Všechny zbývající duely jsme zvládli vítězně. 

Který soupeř byl nejtěžší?
Nejvyrovnanější dvojduel byl s týmem Oldřichova, kdy obě utkání skončila remízou 4:4.

Sestava nebyla ustálená, to byl záměr, nebo nutnost? 
Záměr to úplně nebyl. V průběhu sezony jsme měli dost omluvenek, ať už z důvodu nemoci, nebo dovolených. Díky velkému zájmu o futsal, který se v Roudnici nikdy nehrál na této úrovni, máme široký hráčský kádr, a tak jsme vždy odcestovali k utkání v plném počtu. Trpěla tím ovšem souhra týmu. 

Celkem na vás oficiálně přišlo v zápasech 919 diváků. To je dobré?
Děkujeme všem divákům za skvělou atmosféru, celkem jich doma do haly Pod lipou podle statistik FAČR v průběhu sezony dorazilo 641, což je daleko nejvíc z celé soutěže. Podpora diváků pro nás byla velmi důležitá také z finančního hlediska, když veškeré vybrané prostředky sloužily na zaplacení pronájmu haly a uhrazení poplatku za rozhodčí. Zbylé potřebné finance dopláceli hráči našeho týmu.

Vybojovali jste si právo postupu do vyšší soutěže, využijete ho? 
Určitě bychom rádi postoupili do divizní soutěže, která je ovšem finančně nákladná. Pokud se nám podaří sehnat sponzora, pak už nám v postupu nebude nic bránit.

V sezoně nastoupilo za SK Roudnice celkem 27 hráčů (21 prošlo roudnickou fotbalovou farmou): Alberovský Jiří, Beránek Marek, Bláža David, Čámský Milan, Čížek Adam, Čížek Václav, Dobiáš Nikolas, Fary Pavel, Frank Filip, Hakl Martin, Hemr David, Janata Martin, Janouš Adam, Kalous Lukáš, Koláček Vít, Malý Štěpán, Marič Matěj, Možný Patrik, Mrázek David, Nebeský Karel, Pocner Vladimír, Rieger Pavel, Rolenc Jan, Šlegl Petr, Slezák Daniel, Šup Dominik, Tajč Tomáš. Trenér: Radek Hrdý. 

Nejvíce odehraných utkání - Čížek 20.
Nejlepší střelec - Beránek 16.
Nejlepší asistent - Koláček 14.
Nejvíce kanadských bodů - Beránek 26 (16+10).
Nejvíce branek v jednom utkání - Frank 5.
Nejvíce bodů v jednom utkání - Koláček 7 (4+3).
Průměr branek na zápas - Bláža 2,5.
Průměr asistencí na zápas - Koláček 2.
Průměr bodů na zápas - Koláček 3,29. 
Nejvíce skluzů za sezonu - Čámský 156.

 
Aktuální články
Dvougólový náskok rezervě nestačil

Dobře rozehraný zápas proti o udržení bojující České Kamenici rozehráli fotbalisté roudnické rezervy skvěle. Nakonec se ale z výhry...

 
Bodýlko a odvážný průnik = tři body.

Zvládli i třetí zápas v řadě za tři body. Fotbalisté SK Roudnice v bezděkovském azylu porazili Dobroměřice 2:1. Do vedení je dostal v...

 
Víkendový program týmů z Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na víkend 3. - 4. června. První tým mužů hostí v neděli na bezděkovském hřišti od 17 hodin...

 
Dorostenky třetí ve Frankfurtu
 
Roudnice Cup s hvězdným obsazením
 
Ligoví žáci doma nezaváhali
 
Čtrnáctka byla za dřinu odměněna
 
SK Roudnice má nové vedení
 
Rozhodla jediná trefa Hlaváčka
 
Futsalisty SKR dnes čeká čtvrtfinále
 
Zápasy
Muži A | neděle 04.06.2023, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK Dobroměřice
2:1 (1:1)
 
Muži A | sobota 10.06.2023, 17:00
SK Ervěnice - Jirkov - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | neděle 04.06.2023, 17:00
FK Česká Kamenice - SK Roudnice nad Labem B
5:2 (2:2)
 
Muži B | neděle 11.06.2023, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - SK Liběšice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS