Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Z Julisky bez bodů

28.03.2023 | sk

Výjezd do Prahy starším žákům SK Roudnice body do divizních tabulek nepřinesl. Patnáctka sice v poločase vedla, ale po závěrečném hvizdu se z výhry radovala Dukla. Čtrnáctka na jasného lídra soutěže nestačila a inkasovala patnáctkrát. 

Divize U15

Václav Srp (trenér Roudnice): Po celý zápas měla Dukla více ze hry. My jsme byli kompaktní vzadu a hrozili jsme z rychlých protiútoků. V první půlce se nám podařilo jeden takový vyřešit a dostali jsme se do vedení. Ve druhém poločase domácí přidali na obrátkách, my jsme bohužel byli pasivní, chyběla nám větší odvaha nahoře, lepší pohyb, neudrželi jsme balon a Dukla toho využila a otočila zápas ve svůj prospěch. 

Dukla Praha - Roudnice 2:1 (0:1). Branky: Tvrdý, Kindl - Hlaváček. 

Roudnice: Tyller - Rosenkranc, Arazim, Štefl, Pačes - Nepovím, Svoboda - Poráč, Adelt, Hlaváček - Murdych (Vondráček, Macháček, Hykš, Krejza, Hála, Rous).

Divize U14

Václav Srp (trenér Roudnice):"Domácí byli jednoznačně lepší ve všech směrech. Dominovali na míči, tlačili se do zakončení a vytvářeli si řadu střeleckých příležitostí. Jasně ukázali, že jsou suverénní a zaslouženě vedou naši divizní skupinu. Nás čeká ještě hodně práce, ale věřím, že poctivým tréninkem a správným nastavením kluků se výsledky brzy začnou dostavovat.

Dukla Praha - Roudnice 15:0 (6:0). Branky: Tolokonnikov 7, Cibulka 4, Korbel, Rain, Srb, Duchoň.

Roudnice: Hála - Pichl, Kýček, Lasch, Krejza - Buk, Hrbáček - Krajník, Krása, Gruncl - Toth (Materna, Nepovím, Kostelník, Rous).

 
Aktuální články
Dvougólový náskok rezervě nestačil

Dobře rozehraný zápas proti o udržení bojující České Kamenici rozehráli fotbalisté roudnické rezervy skvěle. Nakonec se ale z výhry...

 
Bodýlko a odvážný průnik = tři body.

Zvládli i třetí zápas v řadě za tři body. Fotbalisté SK Roudnice v bezděkovském azylu porazili Dobroměřice 2:1. Do vedení je dostal v...

 
Víkendový program týmů z Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na víkend 3. - 4. června. První tým mužů hostí v neděli na bezděkovském hřišti od 17 hodin...

 
Dorostenky třetí ve Frankfurtu
 
Roudnice Cup s hvězdným obsazením
 
Ligoví žáci doma nezaváhali
 
Čtrnáctka byla za dřinu odměněna
 
SK Roudnice má nové vedení
 
Rozhodla jediná trefa Hlaváčka
 
Futsalisty SKR dnes čeká čtvrtfinále
 
Zápasy
Muži A | neděle 04.06.2023, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK Dobroměřice
2:1 (1:1)
 
Muži A | sobota 10.06.2023, 17:00
SK Ervěnice - Jirkov - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | neděle 04.06.2023, 17:00
FK Česká Kamenice - SK Roudnice nad Labem B
5:2 (2:2)
 
Muži B | neděle 11.06.2023, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - SK Liběšice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS