Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
2. | so 17.8. | SK Šluknov | SK Roudnice nad Labem | 1:4 | (0:2) |
3. | ne 25.8. | SK Roudnice nad Labem | SK Ervěnice - Jirkov | 0:3 | (0:1) |
4. | so 31.8. | FK Dobroměřice | SK Roudnice nad Labem | 5:1 | (2:0) |
5. | ne 8.9. | SK Roudnice nad Labem | TJ Střekov | 4:1 | (3:1) |
6. | so 14.9. | FK Neštěmice | SK Roudnice nad Labem | 1:2 pk | (0:1) |
7. | ne 22.9. | SK Roudnice nad Labem | FK Rumburk | 1:2 pk | (1:0) |
8. | so 28.9. | SK Viktorie Ledvice | SK Roudnice nad Labem | 1:2 pk | (1:1) |
9. | ne 6.10. | SK Roudnice nad Labem | FK Chuderov | 0:1 | (0:1) |
10. | so 12.10. | TJ ČSAD Libouchec | SK Roudnice nad Labem | 4:2 | (3:1) |
11. | ne 20.10. | SK Roudnice nad Labem | SK Černovice | 5:2 | (2:1) |
12. | so 26.10. | SK Liběšice | SK Roudnice nad Labem | 1:2 | (0:1) |
13. | ne 3.11. | SK Roudnice nad Labem | 1. FC Spořice | 2:1 pk | (0:0) |
14. | so 9.11. | SK Roudnice nad Labem | Proboštov | 3:2 pk | (1:1) |
15. | so 16.11. | FK Klášterec n. O. | SK Roudnice nad Labem | 5:0 | (0:0) |
1. | so 23.11. | SK Roudnice nad Labem | FK Bílina | 0:4 | (0:2) |
16. | so 7.3. | FK Bílina | SK Roudnice nad Labem | 3:2 | (1.1) |
17. | so 14.3. | SK Roudnice nad Labem | SK Šluknov | 14:30 | |
18. | so 21.3. | SK Ervěnice - Jirkov | SK Roudnice nad Labem | 15:00 | |
19. | ne 29.3. | SK Roudnice nad Labem | FK Dobroměřice | 15:00 | |
20. | so 4.4. | TJ Střekov | SK Roudnice nad Labem | 16:30 | |
21. | ne 12.4. | SK Roudnice nad Labem | FK Neštěmice | 16:30 | |
22. | so 18.4. | FK Rumburk | SK Roudnice nad Labem | 17:00 | |
23. | ne 26.4. | SK Roudnice nad Labem | SK Viktorie Ledvice | 17:00 | |
24. | so 2.5. | FK Chuderov | SK Roudnice nad Labem | 10:45 | |
25. | ne 10.5. | SK Roudnice nad Labem | TJ ČSAD Libouchec | 17:00 | |
26. | so 16.5. | SK Černovice | SK Roudnice nad Labem | 14:00 | |
27. | ne 24.5. | SK Roudnice nad Labem | SK Liběšice | 17:00 | |
28. | ne 31.5. | 1. FC Spořice | SK Roudnice nad Labem | 17:00 | |
29. | so 6.6. | Proboštov | SK Roudnice nad Labem | 17:00 | |
30. | so 13.6. | SK Roudnice nad Labem | FK Klášterec n. O. | 17:00 |
Rozpisy zápasů
Zápasy
Muži A | sobota 23.03.2024, 10:30
ASK Lovosice - SK Roudnice nad Labem
0:2 (0:1)
Muži A | neděle 31.03.2024, 16:30
SK Roudnice nad Labem - Sportovní klub Dušníky
Muži B | neděle 24.03.2024, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - TJ Svádov-Olšinky
2:1 (2:1)
Muži B | sobota 30.03.2024, 12:00
FK Malšovice spolek - SK Roudnice nad Labem B
ASK Lovosice - SK Roudnice nad Labem
0:2 (0:1)
SK Roudnice nad Labem - Sportovní klub Dušníky
SK Roudnice nad Labem B - TJ Svádov-Olšinky
2:1 (2:1)
FK Malšovice spolek - SK Roudnice nad Labem B
Aktuální články
Z Vokovic s veselou
Starší žáci neuspěli
Do třetice to už vyšlo
Z derby se třemi body
Víkendový program týmů z Roudnice
Ideální jedenáctka víkendu
V Sokolově se žákům nevedlo
Popravil je Exner
Oslavenec Hlaváček se trenérovi odměnil
Víkendový program týmů z Roudnice
Z pražských Vokovic si odvezly výběry mladších žáků SK Roudnice nad Labem všechny body. Třináctka o ně musela s domácí Aritmou tvrdě...
Víkendové duely tentokrát starším žákům SK Roudnice nad Labem nevyšly, v domácím prostředí podlehly výběry U15 i U14 těsně týmům...
Ve třetím jarním utkání se dočkali prvního tříbodového zisku. Fotbalisté SK Roudnice B porazili v domácím prostředí na Bezděkově...