Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představujeme - ročník 2008

23.07.2020 | sk

Pod hlavičkou SK Roudnice působí také výběr ročníku 2008. Ten vede jako hlavní trenér Václav Srp, který pro klubový web krátce zhodnotil uplynulou sezonu.

Václav Srp (trenér): "Jarní část byla bohužel dost ovlivněna Covidem-19. V první řadě jsme všichni moc rádi, že nikdo z kluků a dalších lidí pohybujících se Pod lipou nebyl nakažen, protože zdraví je pro nás všechny vždy na prvním místě. A nyní ke krátkému hodnocení týmu ročníku 2008. Podzimní část jsme zakončili na pátém místě žákovské ligy. Během podzimu byl u kluků vidět posun v herních činnostech jednotlivce, tak i ve výkonu celého týmu. S tímto cílem jsme chtěli jít i do jarní části, aby se kluci stále posouvali a fotbalově rostli. S tréninky jsme začali druhý lednový týden na domácí UMT. K rozvoji síly, obratnosti atd. jsme využívali pondělní tréninky juda a dále měli kluci pravidelná kompenzační cvičení. Během zimy jsme odehráli řadu kvalitních utkání, ve kterých jsme se velmi slušně prezentovali. Jako zpestření jsme měli kvalitně obsazený halový turnaj v Ústí a v Drážďanech (Dynamo, RB Lipsko aj.) V březnu následovalo soustředění ve výborných domácích podmínkách, které jsme si všichni užili. Po tomto soustředění přišel bohužel již zmíněný Covid-19 a s ním omezující režim, kdy jsme se nemohli vídat. S kluky jsme komunikovali pomocí whatsappu, kde máme svoji skupinu a poté hlavně přes aplikaci XPS (do které jsme pronikli především díky Davidovi Plickovi). Hráči dostávali přes apku individuální tréninky (dovednosti s míčem, obratnost, švihadlo, síla atd.). Po rozvolnění jsme se pomalu začali scházet Pod lipou, kdy jsme nejprve trénovali individuálně, bez kontaktu a poté v malých skupinkách. Vždy jsme se snažili dodržovat nařízení a řídit se jím. Po úplném rozvolnění jsme přešli na klasické tréninky a během konce května a celého června jsme odehráli řadu přátelských utkání především se soupeři z jiných skupin žákovské ligy. Sezonu jsme ukončili 26. června a nyní mají kluci volno. Znovu se sejdeme 27. července a v srpnu nás čeká soustředění v Horních Počaplech.

Doufám, že si kluci užijí prázdniny, vyzkouší si řadu jiných sportů a na konci července se zase všichni sejdeme. Chtěl bych dále poděkovat rodičům, že své děti vedou ke sportu a podporují je v něm. Dále velké díky všem kolegům trenérům a lidem z Pod lípy. 

 
Aktuální články
Fotbalové jaro v kraji nezačne

Fotbalové soutěže v kraji se dohrávat nebudou. Rozhodl o tom na svém pondělním zasedání Výkonný výbor Ústeckého KFS.  

 
Ozdravná kúra pro hlavní hřiště

V areálu Pod lipou se stále něco děje. Nezbytnou ozdravnou kúru už za sebou mají hřiště B, C a D (louka) a nyní se dočkal zasloužené...

 
Roudnice a Bezděkov spolu

Už je to jisté. Fotbalisté Roudnice a Bezděkova se v mužské kategorii spojí. Na základě vzájemné dohody obou klubů to potvrdilo dubnové...

 
Můžeme konečně trénovat
 
Na hřiště nesmíme po zimě zapomínat
 
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl
 
Odešel Vlastimil Kocourek
 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci
 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS