Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představujeme - ročník 2007

24.07.2020 | sk

Pod hlavičkou SK Roudnice působí také výběr ročníku 2007. Ten vede jako hlavní trenér David Plicka, který pro klubový web krátce zhodnotil uplynulou sezonu.

David Plicka (trenér): "Hodnocení této půl sezony je v mnohém jiné než v jiných letech. Do druhé poloviny soutěže jsme opět vstupovali jako druhý tým skupiny C 1 ligy mladších žáků za Duklou Praha. Rozdělil bych ho asi do tří částí.

První část
Začátek sezony probíhal stejně, jako vždy jsme se druhý týden v lednu sešli k začátku zimní přípravy v areálu Pod lipou. Proběhlo i pár přátelských utkání. Příprava gradovala soustředěním na UMT Pod lipou. Velkou změnou oproti loňské přípravě bylo to, že jsme vše už připravovali  na systém hry 10+1. Na konec soustředění jsme sehráli velice kvalitní utkání v systému 10+1 proti Bohemians 1905 a Teplicím. Během zimní přípravy došlo k jediné změně v kádru, odešel Šimon Plicka do FK Teplice. Bohužel ač jsme cítili, že jsme skvěle připraveni, nemohli jsme to prodat v zápasech. Do hry vstoupila pandemie koronaviru a bylo po fotbale.

Druhá část
Zaskočeni tím, že nemůžeme hrát fotbal a ani se shromažďovat jsme vymýšleli jak v klucích udržet kondici, cit a dovednosti. Využili jsme nabídku FAČR na otestování tréninkového programu, který umožňuje přes aplikaci posílat individuální trénink hráčům do mobilních telefonů. Po seznámení se s tímto programem, ve kterém nám pomohl kolega z FK Teplice, jsme klukům do telefonů posílali videa a intervaly individuálních cvičení na core, míčové coerver dovednosti, které kluci měli plnit. Doba pokročila a nařízení vlády opět dovolilo se shromažďovat a později i začít hrát to co milujeme - tedy fotbal.

Třetí část
Jakmile se uvolnila nařízení vlády, tak jsme začali zatím po skupinách s pozvolným tréninkem. Nejdříve bezkontaktně individuálními dovednostmi jednotlivců, přihrávkami, koordinací atd. Poté už celá parta pohromadě, bohužel už bez Lukáše Dvořáka a Míry Šedivého, kteří se rozhodli ukončit svoje působení ve fotbale a věnovat se jiným sportům. S pozvolným rozvolněním se opět mohla odehrát přátelská utkání, ale veškeré organizované soutěže byly zrušeny. Přípravná utkání se odehrála v systému 10+1, kde jsme si znovu osvěžili principy hry posouvání a organizaci na velkém hřišti a věříme, že jsme kvalitně nachystaní na začátek letní přípravy, po které naskočíme do divize starších žáků. V té bychom rádi navázali na kvalitní výkony ze soutěže mladších žáků."

 
Aktuální články
Po třiceti minutách výpadek

Uff. Vedro, dálka, prohra. V neděli se A tým představil v dalším přípravném duelu v Unhošti, kde byl hostem kladenského béčka (I. B)....

 
Dvanáctka se formuje do finálové podoby

Na už tradičního soupeře z poslední doby narazili ve středečním přípravném duelu fotbalisté SK Roudnice U12 (r. 2009). Trenér Dominik...

 
Čtrnáctka nestačila na Meteor

V dalším přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice nad Labem r. 2007 Meteoru Praha 2:6. Domácí "čtrnáctka" ale podle trenéra...

 
V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý
 
Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou
 
Mladší i starší žáci SK Roudnice prošli testy
 
Po půli přišla smršť
 
V Roudnici se tvoří dívčí tým
 
Přes solidní výkon prohra
 
Představujeme - ročník 2006
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Střekov
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS