Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První trénink dívčího týmu

26.08.2020 | sk

Ke svému prvnímu tréninku se v úterý sešly mladé fotbalistky nově se tvořícího týmu SK. Ten bude startovat v novém ročníku okresního přeboru mladších žáků pod hlavičkou Roudnice B. Kromě trenérky Zuzany Bednářové sledovali premiéru nadějí také Barbora Cankářová (Grassroots trenér mládeže OFS Litoměřice) a šéftrenér mládeže SK Matěj Lačný. 

"Jsem docela příjemně překvapená. Holky nehrály vůbec špatně," poznamenala Barbora Cankářová. "Dnes to byl jen seznamovací trénink. Hrálo se v podstatě jen na dvě, ale další trénink už bude náročnější, tedy s různými cvičeními," dodal Matěj Lačný, který bude s vedením výběru pomáhat. 

Také Zuzana Bednářová byla s premiérou spokojená. "Dnes nám přišlo devět holek a jsou opravdu šikovné. Některé dělají i jiné sporty, jsou pohybově nadané."

Odkud jsou?
Přijely hráčky z ročníku 2012 až 2008 třeba z Liběšic, Křešic, jsou tady i místní z Vědomic a Roudnice. Zhruba polovina holek už je někde registrovaná, takže budeme jednat s jejich mateřskými oddíly o případném uvolnění, aby mohly trénovat a nastupovat u nás.

Kdy budete mít tréninky?
Po dohodě s rodiči dvakrát v týdnu, v úterý a ve čtvrtek od 16:30 hodin.

Tým je přihlášený do okresního přeboru mladších žáků, budou v něm nastupovat jen dívky?
To na začátku asi nepůjde, budeme potřebovat doplnit od kluků. Zatím třeba nemáme nikoho do branky, takže asi nejprve tam, ale i na jiné posty. V každém případě ale chceme, aby se do zápasů dostaly všechny holky. 

 
Aktuální články
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Spojili se s Davidem Holoubkem

On-line tréninky mladých roudnických fotbalistů přes aplikaci Zoom pokračovaly i v tomto týdnu. Tentokrát se jako host připojil také...

 
Lačný: Mám rád náročný fotbal

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Spojili se s Filipem Součkem
 
Odešel Jiří Řezníček
 
Kalendář SK Roudnice
 
Představujeme: David Kindl
 
PF 2021
 
Trenér našel více pozitiv
 
Čtrnáctka nastřílela Slavii šest gólů
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS