Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Postupuje také třináctka

17.09.2020 | sk

Mladší žáci SK Roudnice U13 si vybojovali postup do další části Ondrášovka Cupu z prvního místa, když na domácím trávníku v zápasech hraných na 1x20 minut čtyřikrát zvítězili a jednou remizovali. Na druhé příčce skončil SK Rakovník, třetí byly Neratovice-Byškovice, čtvrtá FA Praha, pátý Tatran Rakovník a šesté Litoměřicko.    

"Protože nás pak čekalo ještě od 17 hodin 90 minut přáteláku proti Mladé Boleslavi, potřebovali jsme, aby se dnes zátěž rozložila na co nejvíce hráčů. Větší porci minut tak dostali i kluci, kteří na ni třeba v lize až tak často nedosáhnou. A jsem rád, že jsme to zvládli. Ve většině zápasů jsme hráli většinou na polovině soupeře, ale trápilo nás už tradičně neproměňování šancí. Podle mě byly nejlepší duely s Neratovicemi a SK Rakovník, tedy týmy, které také hrají ligu. To mělo náboj a bylo to nahoru - dolů," zhodnotil čtvrteční předkolo trenér SK Roudnice Václav Srp.      

Výsledky SK Roudnice: FA Praha 2:1, Fotbal Neratovice-Byškovice 0:0, FK Litoměřicko 4:1, TJ Tatran Rakovník 3:1, SK Rakovník 3:2. 

Roudnice: Brabec, Adelt, Hlaváček, Macháček, Motejl, Murdych, Nepovím, Osvald, Poráč, Štefl, Vrňák, Vondráček, Král, Arazim, Bulíř.

 
Aktuální články
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Odešel Vlastimil Kocourek

Smutná zpráva zasáhla příznivce nejen roudnické kopané. V pátek 26. února zemřel ve věku 78 let Vlastimil Kocourek, který v 60. a 70....

 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Lačný: Mám rád náročný fotbal
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS