Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáctka s přídělem, čtrnáctka s výhrou

29.09.2020 | sk

S nečekaným výpraskem se vrátili z Litvínova starší žáci SK Roudnice ktg.U15. Ti totiž inkasovali od domácího týmu v divizním duelu sedm branek. To čtrnáctka byla úspěšnější, když vyhrála 6:2. 

Divize U15

V Litvínově se starším žákům další mistrovský duel vůbec nevydařil. "Zápas bohužel nejde hodnotit jinak, než negativně. Zkoušíme kategorii U15 různě oživit a jedna z možností byla, abychom dali větší prostor hráčům U14, kterým se daří. Ačkoliv jsme na hřišti nepůsobili již tak mdle jako posledně, tak fotbalově se nám vůbec nedařilo. Nebyli jsme schopni udržet míč a byli tak pod neustálým tlakem soupeře. Nedá se nic dělat, je potřeba si přiznat, že budeme bojovat o záchranu, a tak se k tomu taky kluci musí postavit. Do všeho musíme dávat 100% a věřit, že se to někde otočí. Klukům z U14 děkuji za pomoc a věřím, že každá takováto zkušenost je posune zase dál směrem ke svému ročníku," dodal roudnický trenér Matěj Lačný. 

Litvínov - Roudnice 7:1 (5:0). Branky: Schubada 3, Holý, Tvrzník, Kopřiva, Šindelář - Kubalík. 

Roudnice: Soušek (Štrupl) - Haudke (Melen), Cuper, Procházka (Horáček), Tichota - Kočí (Adelt) - Hubený, Němeček, Repka, Kubalík (Bartoš) - Lojek (Dorant).

Divize U14

Roudničtí na hřišti Litvínova potvrdili roli favorita. A to i přesto, že dali šanci hned několika hráčům mladší kategorie. "Tím, jak jsme řadu hráčů protentokrát posunuli do U15, tak jsme zase mohli vidět v akci kluky ze třináctky, která měla volno. Dalo se čekat, že to zvládnou. Mají dobré návyky, snaží se, jsou senzitivní, pozorně naslouchají pokynům. Tady bylo od první minuty vidět, jak si tým věří. Hlava má na výkonu ohromný podíl. Zvládli jsme to s přehledem," poznamenal kouč SK Karel Mikas.      

Litvínov - Roudnice 2:6 (1:3). Branky: Šindelář, Nos - Bulíř 2, Tříska, Murdych, Kosorič, Procházka.

Roudnice: Macek - Tříska (54. Procházka), D. Malina, Motejl (49. Poráč), Vondráček (49. Kočí) - Dlouhý - Kosorič, Mikas, Murdych (54. Haudke), Nepovím (59. Hubený) - Bulíř. 

 
Aktuální články
Představujeme: Jan Hyťha

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
Nové sítě za brankami

V areálu SK Roudnice nad Labem se i v době, kdy se z důvodu posledních vládních nařízení nesmí trénovat ve skupinách, stále něco děje....

 
Představujeme: Filip Podhorský

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
V Polsku dvanáctka nezklamala
 
Nejlepším hráčem se stal Horáček
 
Aktualizovaná pravidla pro regionální fotbal
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Satelit starších přípravek v Roudnici
 
V Kolodějích mladší žáci nebodovali
 
Z Varnsdorfu s plným ziskem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži A | Sobota 31.10.2020, 14:00
FK Rumburk - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS