Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozhodli až v posledním duelu

01.10.2020 | sk

Postup z druhého předkola do kvalifikační části Ondrášovka Cupu vydřeli fotbalisté SK Roudnice nad Labem ktg. U12 až v posledních vteřinách duelu se Slovanem Velvary. Bod za remízu 2:2 jim stačil k posunu na třetí příčku, ze které odsunuli Chomutov.   

V Roudnici byla připravena tři hřiště, dvě na UMT a jedno na přírodní trávě. Na nich bojovalo šest celků. Bez porážky zůstalo Kladno a také Velvary. Právě s těmi prohrávala v posledním duelu roudnická dvanáctka už 0:2, ale nevzdala se a vydřela bod. Ten stačil, protože v souběžně hraném utkání podlehl Chomutov Kladnu. 

Dominik Majer (trenér SK Roudnice): "První utkání s Chomutovem se nám vůbec nevydařilo. Nešlo nám nic, byli jsme všude pozdě, soupeř nás ale přehrával bohužel jen díky našim chybám. Výsledek 1:0 pro Chomutov zasloužený, my jsme prostě ještě spali, klukům se to dá odpustit. Pravda, hrát se musí od začátku, ale přišlo utkání s Neratovicemi, kde jsme ten chabý start odčinili. Soupeř, se kterým jsme se setkali celkově už počtvrté a předešlé tři zápasy jsme nedokázali vyhrát. Teď jsme to konečně zlomili, šli jsme do utkání s jasným cílem a ten jsme splnili. Soupeře jsme přehrávali ve všech směrech. FK Baník Most - Souš nás v přípravě celkem jasně porazil. Chtěli jsme to vrátit. Další cenné vítězství nám zařídila touha kluků. To že dělali, co měli, přineslo své ovoce. Utkání s Mostem bylo asi nejlepší, které jsme v ten den odehráli. Na průběžném druhém místě jsme šli do utkání s Kladnem, stačilo vyhrát a postup by byl jasný. Bohužel soupeř byl fyzicky zdatnější, vyhrával většinu osobních soubojů a to rozhodlo o jeho výhře 2:0. Tabulka byla natolik zamotaná, že jsme v utkání s Velvary museli za každou cenu bodovat. Do rozhodujícího zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře, po pěti minutách hry jsme prohrávali 1:0, šance jsme si sice vytvářeli, ale nebyli jsme schopni je proměnit v branku. Ve 13. minutě přišla další rána, neobsazený hráč při rohovém kopu razantní hlavičkou zvýšil na 2:0. Kluci to naštěstí nezabalili a šli si tvrdě pro ten veledůležitý bod, hned v další minutě snížil Hrbáček a byli jsme zpět v zápase. Už to vypadalo, že to nedotáhneme, stav 2:1 pro Velvary a 15 vteřin do konce, neproměnili jsme šanci a byl z toho roh. Doslova v poslední vteřině si Lasch po rozehraném rohovém kopu našel balon a dostal ho do branky. Chtěl bych klukům poděkovat a zároveň smeknout před jejich výkony. Nepodařily se nám dva zápasy z pěti a to je dobré. Kluci bojovali a chtěli za každou cenu postoupit, rvali se o to. Náš cíl byl dostat se do kvalifikačního kola, což jsme dokázali. Klukům gratuluji, vyhlídky na soupeře máme krásné a je to odměna hlavně pro kluky. Jsem na ně pyšný!"Výsledky SK Roudnice: Chomutov 0:1, Neratovice - Byškovice 4:0 (Procházka, Kňourek, Lasch, Král), Most - Souš 2:0 (Vyzisk, Král), Kladno 0:2, Velvary 2:2 (Hrbáček, Lasch). 

Pořadí: 1. SK Kladno (11 bodů, skóre 9:2), 2. Slovan Velvary 7 (10:4), 3. SK Roudnice 7 (7:5), 4. Junior Chomutov 6 (1:3), 5. FK Baník Most - Souš 5 (5:7), 6. Fotbal Neratovice - Byškovice 2 (3:15).

Roudnice: Dlouhý, Buk, Husák, Vyzisk, Kühnel, Kýček, Váňa, Nepovím, Král, Procházka, Hrbáček, Lasch, Kňourek.

 
Aktuální články
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Odešel Vlastimil Kocourek

Smutná zpráva zasáhla příznivce nejen roudnické kopané. V pátek 26. února zemřel ve věku 78 let Vlastimil Kocourek, který v 60. a 70....

 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Lačný: Mám rád náročný fotbal
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS