Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přípravky nevyzrály jen na Ústí

06.10.2020 | sk

Ve čtvrtém kole krajského přeboru starších přípravek se fotbalisté společného klubu SK Roudnice / Bezděkov představili v areálu TCM Klíše v Ústí nad Labem. Hráči kategorie U11 i U10 nestačili v zápasech pouze na pořádající výběry.  

U11

"O body jsme přišli opravdu jen s domácím celkem FK Ústí. Soupeř hrál tvrději a důrazněji. Snažili jsme se s tím sice poprat, ale bohužel jsme o tři branky podlehli. Celky Děčína i Chomutova jsme dokázali porazit a z Ústí bereme dvě výhry ze tří zápasů," poznamenal vedoucí roudnicko - bezděkovského týmu David Kron.

Výsledky Roudnice / Bezděkov: Junior Chomutov 16:8, FK Ústí n. L. 15:18, FAPV Děčín 21:10.

SK Roudnice / Bezděkov: V. Kron, J. Kron, Gala, Hájek, Chramosta, Jindřich, J. Kořínek, K. Kořínek, Nepovím, Šámal, Šeba, Pocner, Jirásek, Veltruský, J. Martan, M. Martan, Matoušek, Špiner, Laczko, Pekař, Slivanský. 

U10

"První utkání jsme sehráli proti Junioru. Díky výbornému výkonu a spoustě fotbalových věcí jsme jednoznačně zvítězili. Dalším soupeřem byli domácí. Na jejich rychlou a bojovnou hru, která byla doplněna velice povedenými akcemi, jsme nenašli recept a vysoko prohráli. Posledním soupeřem byl FAPV Děčín. V tomto utkání jsme se vrátili k naší bojovné a týmové hře a kluky z Děčína porazili. Jen škoda konce druhého poločasu, kdy jsme přestali bránit a nechali si dát jednoduché góly. Celkově musím kluky za jejich výkon pochválit, nicméně máme pořád na čem pracovat," zhodnotil odehraná utkání trenér Tomáš Grund.

Roudnice / Bezděkov: Bohatec, Oplt, Němeček, Souček, Perry, Tököly, Bázler, Kotrba, Barcal, Kostík, Kovařík, Hohlberger, Frič, Čížek, Fiala, Špiner, Procházka, Arazim, Havlák a Paťcha.

 
Aktuální články
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Odešel Vlastimil Kocourek

Smutná zpráva zasáhla příznivce nejen roudnické kopané. V pátek 26. února zemřel ve věku 78 let Vlastimil Kocourek, který v 60. a 70....

 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Lačný: Mám rád náročný fotbal
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS