Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Z Varnsdorfu s plným ziskem

12.10.2020 | sk

Takových víkendů bychom si přáli víc. V divizních duelech uspěly oba výběry starších žáků SK Roudnice. Z Varnsdorfu, resp. Jiřetína pod Jedlovou, si tři body odvezla patnáctka po výhře 4:1, čtrnáctka pak domácí výběr rozstřílela 9:0. 

Divize U15

"Do Varnsdorfu jsme jeli s vědomím, že to je na delší dobu poslední zápas, který nás čeká a také jsme věděli, že pokud jej zvládneme, odskočíme jednak našemu soupeři, ale zároveň pod sebe v tabulce dostaneme další týmy. Chtěli jsme být aktivní, využívat rychlé kraje a ideálně zápas rozhodnout již v prvním poločase," prozradil plán trenér SK Matěj Lačný. Toho však průběh úvodní půle zklamal. "Hráli jsme naprosto nesoubojově, vše jsme jen nakopávali a vrcholem byla červená karta brankáře Štrupla již ve 21. minutě. Do kabin jsme šli zaslouženě za nepříznivého stavu 0:1. V poločase jsme si museli hlasitěji připomenout, co chceme hrát a s jakým výsledkem musíme ze severu Čech odjet zpět do Roudnice. Druhý poločas byl naštěstí o něčem jiném. Soupeře jsme i v 10 hráčích přehrávali a během prvních šesti minut jsme výsledek otočili. Poté jsme hru již kontrolovali a přidali ještě dvě branky. Jsem rád, že jsme soupeři odskočili a dostali se bodově i nad Litvínov. Uvidíme, kdy se zase začne hrát a snad budeme v úspěšných výsledcích pokračovat i po pauze." 

FK Varnsdorf - SK Roudnice 1:4 (1:0). Branky: Šos - Lojek 3, Adelt, ČK 21. Štrupl (Rce.). 

Roudnice: Štrupl - Fictum, Cuper, Melen (70. Bartoš) - Němeček, Adelt - Tichota, Horáček, Kubalík (41. Hubený) - Lojek, Dorant (21. Macek).

Divize U14

I když roudnická čtrnáctka neměla k dispozici kompletní kádr, roli favorita proti poslednímu celku tabulky od úvodních minut potvrzovala. "Od začátku jsme byli jednoznačně lepší, měli herní převahu, byli stále na míči a bez větších problémů jsme si došli pro tři body. Domácí měli snad jen dvě střely na bránu, se kterými si Soušek poradil. Jinak se hrálo na jejich polovině. Naše výhra je naprosto zasloužená," zhodnotil duel roudnický kouč Kamil Gruncl.

Varnsdorf - Roudnice 0:9 (0:5). Branky: Dlouhý 3, D. Malina, Bulíř, Tříska, Kosorič, Kubalík, Macek.  

Roudnice: Soušek - Haudke, D. Malina, Procházka, Tříska - Dlouhý - Kubalík (41. Vondráček), L. Malina, Bulíř, Hubený (55. Macek) - Kosorič. 

 
Aktuální články
Představujeme: Jan Hyťha

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
Nové sítě za brankami

V areálu SK Roudnice nad Labem se i v době, kdy se z důvodu posledních vládních nařízení nesmí trénovat ve skupinách, stále něco děje....

 
Představujeme: Filip Podhorský

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
V Polsku dvanáctka nezklamala
 
Nejlepším hráčem se stal Horáček
 
Aktualizovaná pravidla pro regionální fotbal
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Satelit starších přípravek v Roudnici
 
V Kolodějích mladší žáci nebodovali
 
Třináctka si ještě dala triangl
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži A | Sobota 31.10.2020, 14:00
FK Rumburk - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS