Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Z Varnsdorfu s plným ziskem

12.10.2020 | sk

Takových víkendů bychom si přáli víc. V divizních duelech uspěly oba výběry starších žáků SK Roudnice. Z Varnsdorfu, resp. Jiřetína pod Jedlovou, si tři body odvezla patnáctka po výhře 4:1, čtrnáctka pak domácí výběr rozstřílela 9:0. 

Divize U15

"Do Varnsdorfu jsme jeli s vědomím, že to je na delší dobu poslední zápas, který nás čeká a také jsme věděli, že pokud jej zvládneme, odskočíme jednak našemu soupeři, ale zároveň pod sebe v tabulce dostaneme další týmy. Chtěli jsme být aktivní, využívat rychlé kraje a ideálně zápas rozhodnout již v prvním poločase," prozradil plán trenér SK Matěj Lačný. Toho však průběh úvodní půle zklamal. "Hráli jsme naprosto nesoubojově, vše jsme jen nakopávali a vrcholem byla červená karta brankáře Štrupla již ve 21. minutě. Do kabin jsme šli zaslouženě za nepříznivého stavu 0:1. V poločase jsme si museli hlasitěji připomenout, co chceme hrát a s jakým výsledkem musíme ze severu Čech odjet zpět do Roudnice. Druhý poločas byl naštěstí o něčem jiném. Soupeře jsme i v 10 hráčích přehrávali a během prvních šesti minut jsme výsledek otočili. Poté jsme hru již kontrolovali a přidali ještě dvě branky. Jsem rád, že jsme soupeři odskočili a dostali se bodově i nad Litvínov. Uvidíme, kdy se zase začne hrát a snad budeme v úspěšných výsledcích pokračovat i po pauze." 

FK Varnsdorf - SK Roudnice 1:4 (1:0). Branky: Šos - Lojek 3, Adelt, ČK 21. Štrupl (Rce.). 

Roudnice: Štrupl - Fictum, Cuper, Melen (70. Bartoš) - Němeček, Adelt - Tichota, Horáček, Kubalík (41. Hubený) - Lojek, Dorant (21. Macek).

Divize U14

I když roudnická čtrnáctka neměla k dispozici kompletní kádr, roli favorita proti poslednímu celku tabulky od úvodních minut potvrzovala. "Od začátku jsme byli jednoznačně lepší, měli herní převahu, byli stále na míči a bez větších problémů jsme si došli pro tři body. Domácí měli snad jen dvě střely na bránu, se kterými si Soušek poradil. Jinak se hrálo na jejich polovině. Naše výhra je naprosto zasloužená," zhodnotil duel roudnický kouč Kamil Gruncl.

Varnsdorf - Roudnice 0:9 (0:5). Branky: Dlouhý 3, D. Malina, Bulíř, Tříska, Kosorič, Kubalík, Macek.  

Roudnice: Soušek - Haudke, D. Malina, Procházka, Tříska - Dlouhý - Kubalík (41. Vondráček), L. Malina, Bulíř, Hubený (55. Macek) - Kosorič. 

 
Aktuální články
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM

V ne úplně šťastné době alespoň jedna dobrá zpráva. Sportovní klub Roudnice nad Labem získal na začátku února znovu statut Sportovního...

 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Lačný: Mám rád náročný fotbal
 
Spojili se s Filipem Součkem
 
Odešel Jiří Řezníček
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS