Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj ktg. U12 na UMT

13.12.2020 | sk

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem kategorie U12 si k přípravnému miniturnaji pozvali tři týmy. Na umělce se o víkendu utkali s Teplicemi, Chomutovem a Viktorkou Žižkov. Hrálo se na 2x18 minut v počtu 1+7. Domácí tentokrát na výhru nedosáhli. Zajímavostí je, že ani jeden z celků neprošel turnajem bez ztráty. 

Dominik Majer (trenér SK Roudnice): "Mám smíšené pocity. Opět se nám nedařilo výsledkově, nedokázali jsme vyhrát ani jeden zápas, což mě mrzí. Ale musím říct, že kluci na hřišti nechali vše. Opět se budu opakovat, ale dle mého ani jeden soupeř nás nepřehrál o "parník". První poločas v zápase s Chomutovem jsme totálně prospali. Byli jsme bez pohybu a bez zájmu a zaslouženě jsme prohrávali 0:1. Po přestávce na to kluci vlítli, chtěli být lepším týmem, což se vedlo. Srovnali jsme na 1:1 a měli více ze hry, ale bohužel díky nepozornosti v obranné činnosti jsme inkasovali podruhé. Celkem tedy prohra, ale za druhý poločas si kluci zaslouží rozhodně pochvalu. Našeho dalšího soupeře známe dobře, se Žižkovem hrajeme i v ligové soutěži. V té jsme přišli o body kvůli vlastní brance a teď jsme se chtěli pomstít. Začátek tak vypadal, vedli jsme 1:0 a díky precizní práci všech hráčů jsme vedení drželi do poločasu. Druhý poločas byl už o něco horší. Museli jsme trochu experimentovat se sestavou a někteří hráči nastoupili na určitých pozicích poprvé a bylo to poznat. Díky maličkým chybám v zadní části Žižkov vyrovnal. Co čert nechtěl, kluci se sesypali, přestalo fungovat to, co fungovalo a najednou jsme byli úplně jiný tým a zaslouženě prohráli vysoko 4:1. Poslední zápas nás čekal nejtěžší soupeř dne, Teplice. Do utkání jsme doslova vlítli. Teplice jsme tím nejspíš překvapili a dokázali jsme vstřelit branku. Zhruba 15 minut nebyl jasný favorit, soupeř je na tom velmi dobře individuálně, takže měl více ze hry, ale my hrozili z protiútoku. Jenže nás trápí koncovka, v té stále nejsme efektivní. Teplice do poločasu stihly otočit výsledek a do přestávky jsme šli za stavu 1:2. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit stejně, ale bohužel jsme nedokázali udržet míč, přišla spousta ztrát ve středu hřiště a soupeř je dokázal potrestat. Poměrně rychle jsme se dostali do hry a snížili na 3:2 pěknou akcí. Nám postupně docházely síly, hra bez míče je totiž náročnější, než ta s míčem. Ale celkový výsledek 5:3 je více než přijatelný. Obdivuji práci trenérů a hráčů v Teplicích, sleduji je pečlivě, komunikuji s trenéry pravidelně a dokázali s klukama udělat opravdu velký pokrok - ve své soutěži jsou na 2. místě a ztrácí pouhý bod na pražskou Slavii. Náš nejlepší zápas, který jsme odehráli od té doby, co jsem kluky přebral. Jsem na ně pyšný, rvali se o výsledek, bylo vidět, že tam chtějí nechat kompletně vše. Celkově hodnotím zápasy spíše kladně. Musíme zapracovat na koncovce, být více efektivní. To je teď náš cíl. Pokud situace dovolí, příští víkend máme opět nabitý. V sobotu nás čeká utkání s Kladnem a v neděli s Ústím. Na závěr chci klukům poděkovat, jsem na ně opravdu pyšný, obzvlášť z utkání s Teplicemi." 

Výsledky: Roudnice - Chomutov 1:2, Žižkov 1:4, Teplice 3:5, Teplice - Žižkov 1:3, Chomutov 5:1, Žižkov - Chomutov 2:3. Branky SK: Lasch 2, Král, Nepovím, Kňourek. 

Roudnice: Vrňák, Novotný, Husák, Kňourek, Lasch, Vyzisk, Král, Procházka, Buk, Hrbáček, Nepovím, Kühnel, Gruncl, Váňa, Kýček. 

 
Aktuální články
Spojili se s Davidem Holoubkem

On-line tréninky mladých roudnických fotbalistů přes aplikaci Zoom pokračovaly i v tomto týdnu. Tentokrát se jako host připojil také...

 
Lačný: Mám rád náročný fotbal

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Spojili se s Filipem Součkem

Na tradiční přípravu musíme také v SK Roudnice ještě nějaký čas zapomenout, ale i tak se vedoucí týmů s trenéry snaží udržet zájem...

 
Odešel Jiří Řezníček
 
Kalendář SK Roudnice
 
Představujeme: David Kindl
 
PF 2021
 
Trenér našel více pozitiv
 
Čtrnáctka nastřílela Slavii šest gólů
 
Třináctka remizovala s Viktorkou
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS