Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Třígólový náskok na vítězství nestačil

21.09.2021 | sk

V dalším ligovém kole se mladší žáci SK Roudnice představili na hřišti pražské Admiry. Třináctka už sice vedla o tři branky, ale nakonec brala jen bod. Dvanáctka na lídra soutěže nestačila, když prohrála 8:4.

Liga U13

Roudničtí ovládli první třetinu, po které to vypadalo na plný bodový zisk. To se ale nestalo, domácí ve druhé části snížili na rozdíl gólu a v poslední stačili i vyrovnat.

"První třetina nám vyšla skvěle, kluci hráli nadstandardně, rychle přepínali, dali tři góly, prostě to klapalo. Ve druhé už ale trochu polevili, Admira začala víc presovat a my dvakrát inkasovali. Nejprve polovlastní gól a pak to nešťastně vypadlo před bránu a domácí dorazili. Poslední třetina byla z obou stran bojovná, bohužel jsme dostali vyrovnávací branku z penalty. A jak kluci pak chtěli rychle skórovat a zápas otočit ve svůj prospěch, byli zbrklí a přihrávky už nebyly tak přesné. V poslední minutě jsme kopali dva rohy, byly tam závary, ale domácí to ustáli. Nakonec z toho byl bod, který bereme. Kdyby takhle hráli kluci pořád, tak jsme spokojení," poznamenal trenér roudnické třináctky David Husák.  

FK Admira Praha - SK Roudnice 3:3 (Kropík, Ašer, Holý - Gruncl, Kvída, Kühnel).

Roudnice: Materna, Pichl, Gruncl, Lasch, Nebuloni, Procházka, Král, Kvída, Nepovím, Kühnel, Váňa, Kýček. 

Liga U12 

"Do zápasu s Admirou jsme nevstoupili vůbec dobře, první třetinu jsme se nedostali do herního tempa, nedařila se rozehra a balónu jsme si nevážili. Zbytečně jsme ho odevzdávali soupeři a díky tomu jsme první třetinu prohráli 3:0. Druhá třetina přinesla zlepšení hry a skončila 5:2. Ve třetí jsme se dostali do tlaku, ale bez pořádného zakončení, nakonec jsme tedy prohráli 8:4. Admira byla kvalitním soupeřem, ale určitě hratelným. V tomto zápase jsme nepředvedli naše maximum, určitě jsme mohli zahrát daleko lépe," dodal kouč roudnického týmu Kamil Gruncl. 

Admira Praha - Roudnice 8:4 (Paulus 2, Hamouz 2, Hořejší, Sedlmeier, Válek, Kuta - Špiner 2, Šeba, vlastní)

Roudnice: Laczko, Henych, Gala, Kron, Jindřich, Čmedla, Martan, Šámal, Kořínek, Dlouhý, Kalaš, Špiner, Šeba, Daňkovský, Matoušek).

 
Aktuální články
Víkendový program týmů z Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na sobotu 23. a neděli 24. října. První tým mužů odehraje mistrovský duel I. A třídy v domácím...

 
Nejlepším hráčem se stal Arazim

Nejlepším hráčem víkendu 16. - 17. října byl zvolen Marek Arazim z kategorie U14, který svým výkonem výrazně přispěl k remíze 1:1 na...

 
SK Roudnice cílí i na nejmenší

Sportovní klub Roudnice nad Labem se zapojil do dotačního neinvestičního programu Rozvoj a podpora sportu 2021 - Podpora činnosti sportovních...

 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dvanáctka vydřela plichtu
 
Těžký terén je nezastavil
 
Z Chabařovic se všemi body
 
Tahle výhra potěší
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Nový trenér Ondřej Rohlíček
 
Zápasy
Muži A | Sobota 16.10.2021, 16:00
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
1:2 (1:0)
 
Muži A | Neděle 24.10.2021, 13:00
SK Roudnice nad Labem - FK Klášterec n. O.
 
Muži B | Sobota 16.10.2021, 10:30
FK Slovan Chabařovice - SK Roudnice nad Labem B
2:3 (0:1)
 
Muži B | Neděle 24.10.2021, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - SK Dobkovice
 
 
RSS