Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Těsnou výhru zajistil gól Slavíčka

28.02.2022 | sk

Fotbalisté I. A třídní Roudnice si připsali třetí výhru v přípravném období, když na domácí umělce porazili Litoměřicko (KP) 1:0. O výhře SK rozhodl na začátku druhého poločasu Slavíček.  

Duel sice nebyl bohatý na branky, ale šancí bylo k vidění docela dost. Ty největší domácí měli Aubrecht se Slavíčkem. Několika dobrými zákroky si další nulu zasloužil Doležal.

Ondřej Rohlíček (trenér Roudnice): Narazili jsme na dalšího kvalitního soupeře. Jsem rád za výhru, práci směrem dozadu, a tím i čisté konto. Kluci to zvládli i takticky, posouvali se, bojovali. Hosté měli samozřejmě také měli několik šancí, ovšem neproměnili je. Ty ťafky, co jsme dostali v úvodu přípravy, tedy od Štětí i Krupky, asi byly k něčemu dobré. Kluci si snad uvědomili, že musí víc komunikovat, bavíc se i o chybách. Zlepšené výsledky se projevily i v tréninkovém procesu, který se podle mě zkvalitnil. 

Roudnice - Litoměřicko 1:0 (0:0). Branka: Slavíček. 

Roudnice: Doležal: Šeba, Ryska, Černý, Matuszewski - Vacátko, Dobiáš, Holcman, Aubrecht, Barcal - Horváth (Slavíček, Možný, Kuchař, Husák, Kadlec).  

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS