Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rohlíček: Důležité budou první čtyři zápasy

11.03.2022 | sk

Do odvetné části I. A třídy půjdou fotbalisté SK Roudnice ze čtvrté příčky tabulky, když před nimi jsou jen Černovice (37), Proboštov (36) a Neštěmice (34). V patnácti mistrovských duelech získali hráči z Podřipska 28 bodů (8 - 1 - 2 - 4, skóre 48:24). Roudnické z lavičky povede znovu Ondřej Rohlíček, který krátce zhodnotil i zimní přípravu.

Jak bys zhodnotil přípravu?
Střídavě oblačno. Mohlo to být lepší, ale samozřejmě také horší. Byla tam nějaká zranění, karantény, zkrátka taková klasika. Začali jsme 11. ledna a trénovali dvakrát týdně. Na tři tréninkové jednotky přejdeme asi až s přechodem na přírodní trávu. Takové to stabilní jádro tvořilo osm až deset kluků, ovšem pravidelně nás bylo vždycky víc, od dvanácti do osmnácti. Sehráli jsme také šest zápasů.

Jak jste si v nich vedli?
První duel s Litoměřickem B byl spíš o tom, aby si kluci připomněli po pauze fotbal. Druhý se Štětím bych nejraději vymazal z paměti, to byl debakl. S Krupkou se to trochu zlepšilo, ale až s Pokraticemi jsme se nakopli. S Pšovkou už to docela šlo a spokojený jsem byl i s poslední přípravou s Litoměřickem A. 

Měli jste hrát doma i s Vilémovem, ten ale trval na přírodní trávě, což jste nemohli zaručit, takže jste poslední víkend měli volno. Nechtěli jste jiný přátelák?
Nakonec jsme se rozhodli dát klukům pauzu. Snad se o to víc budou těšit na mistráky. 

Došlo v kádru k nějakým změnám oproti podzimu?
Skončil u nás Brůža, který se vrátil do svého mateřského oddílu. A Možný nebude kvůli škole stíhat tréninky, takže asi pro áčko také nebude k dispozici. Na druhou stranu jsme se dohodli se Skokanem, který nám na jaře pomůže z FF VOŠ a SOŠ. A k dispozici pro odvety už je také Horváth.

Začínáte na hřišti soupeře, kterého jste na závěr podzimu porazili vysoko 6:0. Pojedete tedy do Ervěnic/Jirkova pro tři body?
Tři body chce vždycky každý, v tom asi nejsme výjimkou. Uvědomujeme si ale, že to bude těžké. Soupeř bude na svém hřišti mnohem silnější. A navíc teď, těsně před mistráky, nám pár kluků vypadlo. Zranil se Ryska, dva týdny marodil Mrázek, problémy má Černý a pracovně mimo bude asi Kuchař. Takže poskládat mančaft je teď docela náročné. Musíme věřit, že se kluci o to víc semknou a zabojují o dobrý výsledek.      

S jakými cíli jdete vlastně do jara?    
Říkal jsem hráčům, že důležité budou první čtyři zápasy. Kromě Ervěnic/Jirkova jedeme do Libouchce a doma máme Neštěmice a Proboštov, tedy mančafty z první trojky. Pokud to zvládneme, tak se můžeme trochu posunout. Jenže se nemusí dařit a ve vyrovnané tabulce se rychle propadneme dolů. Potřebujeme zkrátka udělat nějakou úspěšnou sérii, abychom hráli nahoře. 

Přípravné zápasy: Roudnice - Litoměřicko B 4:7 (Mrázek 3, Hubený), Štětí 0:14, Krupka 0:3, Pokratice / Litoměřice 6:0 (Horváth 2, Mrázek, 2, Vacátko, Holcman), Pšovka Mělník 1:0 (vlastní), Litoměřicko A 1:0 (Slavíček). 

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS