Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Výbuch patnáctky, úspěch čtrnáctky

11.04.2022 | sk

Starší žáci SK Roudnice zahájili jarní část divize na UMT v Karlových Varech. Patnáctce zápas vůbec nevyšel, když nezopakovala domácí vysokou výhru se stejným soupeřem 7:0, ale naopak podlehla o šest branek. Čtrnáctka byla úspěšnější, o třech bodech SK rozhodla jediná branka Murdycha z druhého poločasu.    

Divize U15

"Mohli jsme jít do vedení, ale nedali jsme a domácí skórovali. To samé před druhým gólem v naší síti. V mezihře to bylo asi i vyrovnané, ale zápas se rozhodl ve vápnech. My jsme ve svém dělali hrubé individuální chyby, naopak u soupeře jsme nebyli důrazní. Na kluky spadla deka, nemluvili, spoléhali jeden na druhého, báli se hrát. Byli jsme špatní v poslední třetině hřiště. I když někteří kluci odešli, kostra týmu zůstala stejná, takže s takovou porážkou jsme určitě nepočítali. Soupeř nám podzimní prohru vrátil i s úroky. Musíme věřit, že se z téhle facky rychle oklepou a budou zase předvádět výkony z první části soutěže," dodal roudnický kouč David Plicka.  

"Skvělý začátek zápasu, V 15. minutě to bylo 4:0. Presink, kombinace, tlak do brány, střelba. Od 25. minuty byl soupeř lepší a my jsme vypadli z tempa. Druhý poločas začal soupeř lépe, ale po deseti minutách už to bylo z naší strany zase v pořádku a jsme rádi, že výhra byla zasloužená," zhodnotil duel na klubovém webu trenér vítězů Stanislav Štípek. 

K. Vary - Roudnice 7:1 (4:0). Branky: Štípek 2, Holba, Dušek, Christman, Kapsa, vl. - D. Malina. 

Roudnice: Fric - Haudke, Skokan, D. Malina, Soušek - Ulbrich, L. Malina, Kočí, Procházka, Hubený - Mikas.

Divize U14

Václav Srp (trenér Roudnice): Po dlouhé době jsme se konečně dočkali mistrovského utkání. Věděli jsme, že nás ve Varech čeká těžký zápas (na podzim jsme doma podlehli 1:4) a to především po fyzické stránce, což se také potvrdilo. Převážná část utkání se odehrávala mezi vápny. Krátce po přestávce se nám po rohovém kopu podařilo vstřelit vedoucí branku, která se nakonec ukázala jako rozhodující. Kluci šli do zápasu skvěle nastaveni a ukázali velkou touhu po vítězství a hodně emocí. Do dalších zápasů musíme být ještě více klidní a odvážnější v těžkých herních situacích. Už se těšíme na další mistrovské utkání do Neratovic.

Karlovy Vary - Roudnice 0:1 (0:0). Branka: Murdych. 

Roudnice: Osvald - Poráč, Arazim, Motejl, Hlaváček - Nepovím, Svoboda - Pačes, Adelt, Kunc - Murdych (Vondráček, Štefl, Macháček, Tyller).

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS